Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 19.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Eto " Du6ata na koncerna "  
Автор CARAT DUCHATELET (ПРЕ-ПРЕВЗЕТ)
Публикувано04.07.03 16:12



Neka na niakoi im se otvorqt o4i4kite kakvo e CARAT DUCHATELET . www.carat-duchatelet.be

Дядо ми казваше"да си станал поп,да ти мирише на тамян,а ти Автохулиган"


Тема Aaaaa zna4i tova e to .нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор BUGATTl 57 (магнетиэъм)
Публикувано11.07.03 16:33



Prez '92 bqh v Belgia za koli . Popadnah na edno 124/260 E , v super sastoqnie . Ima6e Full,Full exstri i salon Lux mnogo Lux .Na zadnia kapak nikakvi obozna4enq samo emblema "Carat Duchatelet" ,cenata mu dava6e golqma razlika ot drugi MB-ta su6tiq model i godina . Vapreki 4e zaludqh vednaga po taq kola ne posmqh da q kupq , a parite gi imah . Pla6e6e me nepoznatoto i razmislih 4e da trugna da q prodavam v BG nqma da se polu4i , /6toto nali znaete kak gledame na neizvestnoto/ i taka se otkazah. Sega 4ak ve4e sujalqvam 4e ne sam q kupil za sebe si , tova si be6e unikat ,do den dne6en ne sam vijdal drug. Ta zna4i evalata na Belgiicite .

На старо-купувам само вино и ракия.& BUGATTI


Тема Бати, как си изпуснал такъв уникат бе човек?нови [re: BUGATTl 57]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.07.03 16:52



Аз ако съм на теб, ще умра, честно...



Тема Re: Пичове, имам проблемнови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 17:28



Хей, колите са невероятни! Не знам как е при вас, но при мен има някакъв проблем. Видях сайта с невероятните "МВ" още преди час и от тогава се мъча да влезна и да пиша по някоя тема, но ми се отдаде чак сега. Колкото до аверчето което не си е купил такъв МВ, може дълбоко да съжалява :)))



Тема И аз го имам проблема...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.07.03 18:13



...от 2 дена в Дир.бг правят явно няква промяна на сървърите...



Тема E sega sujaliavam ama ...нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор BUGATTl 57 (магнетиэъм)
Публикувано15.07.03 10:15



to mina mnogo vreme ottogava ,no ve4e si imam za urok/izpadne li ne6to rqdko sre6tano-kupuvam/ vse 6te se nameri nqkoi maniak da go oceni , a az da izkaram nqkoq kinta ot tova.

На старо-купувам само вино и ракия.& BUGATTI


Тема Ес класа ли.. малеееенови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано16.07.03 10:17



[image]http://www.carat-duchatelet.be/gallery/img/3_4_AVANT_PHARES_OK[/image]



Нашите глупави новобогаташи нема и да се сетят за тея коли.. дебиш и идотите.. не че един Майбах е лош, но друго си е едно такова нещо, с повдигнат покрив, широко-удобно.. абе европейското си е европейско.. тея щатските крайслерчета - пасти да ядат
Ама аз пък не съм виждал никъде такива бенцове.. дали пък не ги карат точно из САЩ? и сигурно из гадните емирства..



Тема Re: Ес класа ли.. малеееенови [re: Чepнorлaв]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 11:39



egati plitchicite ima na kolonite



Тема Daaaa 4ernoglav.нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор CARAT DUCHATELET (ПРЕ-ПРЕВЗЕТ)
Публикувано16.07.03 17:28



Tova e to. Vij za tupite amerikanci neznam ,no v Emirstvata,Kuveit,Sauditska sigorno gi razdvijvat" Caratite" a v SSR ,bratu6kite baia gi imat/6toto ,vij 4e v site-to ima i ruski ezik/. A za barovcite v BG -- /te takova jivotno nema/. A ina4e az kato gledam ,moje da si jiveia vutre s godini ,abe napravo Razmazvane.

Дядо ми казваше"да си станал поп,да ти мирише на тамян,а ти Автохулиган"


Тема Re: Ес класа ли.. малеееенови [re: Чepнorлaв]  
АвторLORlNSER (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 18:17



Abe 4i4o na6ti bogata6i dori i da gi imat parite za tezi koli za6to da si gi kopuvat i karat v BG(zavisi kakvo ima6 vpredvid pod "bogata6i"-ako ima6 vpredvid takiva ot roda na Mitio-O4ite i drugi takiva dolni banditi da...ama...golemite hora na Bulgaria, horata s mnogoto pari otdavna negiveqt v Bulgaria.....te giveqt v 4ugbina i tam si karat podobni na gorepokazaniq Benz)-Ti tqx ne gi misli.....te imat parite.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.