Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 09.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ето следващата ми кола...  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.07.03 13:43



...пък ми говорете че била 10-годишен Мерцедес...
И се съгласете, че остава зад себе си половината 124-ки....





Тема Re: Ето следващата ми кола...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано02.07.03 13:57



Абе с тия 136 коня ще се узориш малко

Само заден спойлер Evo III не прави

Само Дизел


Тема Точно пък от теб не съм очаквал да кажеш...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.07.03 15:00



...толкова голяма глупост, 136 коня са напълно достатъчни да правя всички луди в Плевен например, аз с 72 ги плаша, пък с двойно повече....
А колкото до тва че спойлер не прави Ево 3, еми така е, но пък мен не ми и трябва Ево 3, стига тва да има Спортлайн окачване, ще заспи!



Тема Re: Точно пък от теб не съм очаквал да кажеш...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vili_Mazda (Mazda 626)
Публикувано02.07.03 15:27



Ei mom4eta tova e ebasi typalkata weee. Maliii Vladi ako ima6e takava az nema da se ka4a da me povozi6 nikoga

Айде със здраве


Тема Ееее, дееба, все едно не си се блъскал при мен...нови [re: Vili_Mazda]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.07.03 15:34



...и видя че няма нищо страшно, нали?



Тема Re: Точно пък от теб не съм очаквал да кажеш...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано02.07.03 15:43



А, да бе верно. Забравих, че един Владокон е приблизително равен на 1,6 нормални коня

Само Дизел


Тема Хи хи хи хи...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.07.03 16:05



...знаех си аз че не трябва да те настъпвам тебе, сега всички ще ми се подиграват че се мисля за...
Но както и да е, на всеки състезател са му достатъчни 136 коня, които да съумее да ги поддържа на нивото на 160-170 коня!



Тема Re: Точно пък от теб не съм очаквал да кажеш...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано02.07.03 19:12



камен с онова CLK ли е или незнам какво малко трудно да го озориш... :)))

u can run, but u will only die tired



Тема Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: Bum-Bum]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.07.03 19:26



Хаха и кой си ти, да не би да му се кланяш на тоя, а?
(За сведения на другите от форума, които не знаят плевенските "турбо-гъзари", Камен Куката е едно наркодилърче, кара CLK 200К Cabrio)
Я си кажи мъката, да не би да си някой на 15-16 години и да искаш като пораснеш да си като него, а?
Така, сега по темата: без да се надувам, ще ти кажа нещо: още когато той беше с БМВ-то си, 318i, 115 коня, го направих на луд с един....джип ( Нисан Терано 2.4 ) !!!!
Ясно ли ти е, хлапе, ти не знам, може да ме знаеш и да съм те изпреварил някой път, затва да те е яд и да ме ядосваш, но ти казвам, за мен нито Камен, нито Бойко, нито който и да е от плевенските гъзари могат да карат както трябва!
И тва не е само мое мнение, с на Вили Маздата сме правили на луд не знам колко пъти Суси с Клибрата му...така че споко, все някак ще го скъсам с 136 коня срещу неговите 163...тва е мой проблем, остави го на мен!



Тема Re: Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано02.07.03 22:49



abe Vladko, ne mu li e malko dosta goliam spoilera, taka mi prilicha na 'ricecar' (rice=oriz)





Тема Re: Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано03.07.03 08:50



Vlado, haide, sedni si malko na dupeto, stiga s tiq gonki w Plewen, minalata Sybota prez noshtta 48 bqha minali prez Speshno Priemno w Plewen, 30 ot tqh awtomobilisti, da ti obesnqwam li oshte
Pyk i ima udowolstwie i ot bawnoto karane, pitai Vili, naprawihme edno kryg4e sys zwqra, golqm kef beshe :)



Тема Недей така бре..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.07.03 09:44



тук пари са давани само за външен вид.. аре нема нужда. Много добре изглежда наистина, ама под капака е умряла работа.. с такъв външен вид, под 200 коня просто не си заслужава.. а пък и толкова пара.. луда работа



Тема Re: Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано03.07.03 11:10



Не, тази 190-ка имитира MB 190 Evo III, които имат такъв спойлер стандартно, с него си излизат от завода.

Само Дизел


Тема Re: Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано03.07.03 12:11



Имах впредвид Камен Лозанов (малкия) и не се кланям на никой... а и не съм "малкия" , на 27 съм..
Е, колкото и да не можеш да караш не виждам как като си с 200+ кс кола, някой със 78 коня нафтова печка може да те дръпне ...
Ако доидат в София може и аз да ги правя криви с мойта печка, но ако няма задръствания и много светофари не виждам как да стане ..
Плюс това те са доста прости люде и скорости от рода на 180+ на влизане/ излизане в Плевен покрай Сторгозия ги нямат за нищо (виждал съм ги) ... а аз не бих посмял.
Не те знам и не помня да си ме изпреварвал, аз колата си я ползвам за да си върша работа с нея и да се придвижвам от точка А до точка Б, а не да за да се самоубивам...

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Недей така бре..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано03.07.03 12:54



vlado,kogato se yadosash na nyakoy po dobre ne mu pishi ili otgovori che kato se yadosvash i drugite se iskazvat s po visoka stepen otgovor i ti ostavash malko izlojeniyat.
..che nyamal v pleven koy da te isprevarva razni
s edna lada vega sport,dori da ne e sport sas 78 hp shte te gledam kak bavno po bavo ostavash zad men i se izgubvash v prostranstvoto.
kogato si kupish begachka togava
ami sega se hvali kolko malko harchi kolata ili neshto ot sorta...

s dobrota go ki kazvam ...kakto razberesh veche

instinkt



Тема Re: Ето следващата ми кола...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано04.07.03 14:21



Няма как да не оставя повечето коли след себе си нали е поддържан в Германия от "чистия немец" Mehmet Kandira, който е "доста" заможен откакто завъртя бизнеса с рециклирани капути ,жъне успехи и се къпе в пари.
Даже получил най-високата титла в Германия: Gastarbeiter

Това е супер цигански Мерцедес, от тия дето ги най мразя-нашарените.
Страшно харесвам Мерцедес като марка, съжалявам обаче това не ми влиза в представите за Мерцедес.Има къде по-добри тунинг изпълнения от това, но щом като си си го харесал халал да ти е



Тема Re: Владо, колегата е прав ...нови [re: verter]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 15:55



Владо, колегата е прав до някъде. По отношение на дизайна аз съм правил доста по-сполучливи. Конете също не му ходят, а да не говорим за тази убийствена цена за този автомобил.
Ето ти един вариант: Купуваш за един 201/ 2.6 може и поиздухан със спортно окачване и гроги външен вид за около 2000 - 2500 евро. Правиш ремонт на двигателя и малко тунинг пак на двигателя за около 1500 - 1800 евро. Идваш при мен, правя ти проект за тунинг на купето, с материали за купето около 600 евро и сядаме двамата за около месец здрава работа. Накрая отиваме да ти изберем една хубава боя за около 400 евро, пръскам ти го и си имаш абсолютно уникален МВ.
В най лошия случай ще си спестиш 2000 евро и ще имаш много по хубава кола:)))



Тема Абе то и Evo II също има...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.07.03 12:20



...такава опашка...абе както и да е, the point is that i want it too!!!



Тема Абе бъзикам се бе...нови [re: Bum-Bum]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.07.03 12:26



...споко, знам ги колко са луди, но точно това имах и аз впредвиф, ако се пуснат в среда, при която умението, а не конете имат значение, умират просто...и ти го знаеш де, а колкото до моста в сторгозия, ами аз с моята "нафтова печка" съм минавал от там с около 120 км/ч по моя километраж, и не е никак опасно, малко адреналин не вреди никому...
А Ивчо (Ivo_Dinkov), аз съм ти казал, аз съм такъв тип шофьор, не карам бавно, никога няма и да карам,не ме кефи да се правя на гъзар, с 2 км/ч пуснал баса до дупка, предпочитам да ми чуят рева отдалече...просто съм си такъв....и съм много радостен че съм такъв тип шофьор!!!



Тема Абе вие всички сте луди...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.07.03 12:46



...не знам откъде да започна, първо на теб ще ти отговоря: тва че колата е прекалено скъпа, е така, и кво от тва? Еди кой си и бил собственик...боли ме оная работа, аз пък като съм собственик на мойта и я карам като луд през всички дупки, да не би да не е Мерцедес, а? Били и малко конете.....Божеееее, големите състезатели...
Второ, до instinkt, мисля че той беше казал тва за колата че с лада ще ме биел....хахахахаха
Абе пич, то всяка кола с по-малко тегло и повече коне ще ме скъса на права, но дойде ли завой, или някаква по-засукана ситуация....умираааааааааааа!!!!!
Не си мислете че се мисля за велик "пилот" и така нататък...просто много добре си знам възможностите, както и това че с тази кола съм се разбрал за 3 години доста добре....
И повече не смятам да отговарям на глупости от сорта на тва да си карам леко, да се фукам колко ми гори и т.н....карам си както искам (или по-точно както мога) и не ме интересува кой кво мисли за "нафтовата ми печка" и за мен...Аз поне като карам кола, и впрягам всичките коне в действие....
PEACE!!!



Тема Нема смисъл...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vili_Mazda (Mazda 626)
Публикувано07.07.03 01:29



да се карате за щяло и нещяло. Владо просто се похвали, че е намерил интересна обява във

, а пък Вие какво почнахте това не било така, онова и то не е така, между другото и Владо не е такъв и онакъв и превърнахте темата във един тъп спор. Баси за кво бе момчета.
За Плевенските т.нар. гЪзари ми е писнало и те са си ебати селяните. Много ги мразя, на кви ша ни се правят. Все едно и те не дишат сущият въздух като нас, ама това е. А за Камен Лозанов кво ми кара си олигофрена CL 500 и си свирка. А той кога е карал CLK, че нещо ми се губи?
И стига сте се карали ей !!!
Аре нема нужда и чао

Айде със здраве

Тема Ayde po-spokoynoнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 15:38



Po-spokoyno be hora!!!

Kvo se karate za gluposti..

Vkusove razni... Edni gi kefat spoileri, drugi ne... Edni iskat mnogo kone, drugi ne...

Samo iskam da spomena 2 neshta na Vlado
1. 132(136) konya ne sa mnogo, no spored men sa dostatachno - moyata kola e s tolkova. Tova e kompromis m/u moshtnost i razhod.
No ne moje da ochakvash tazi kola da pravi chudesa na start. Tozi dvigatel e idealen za umereno karane. Ne e za gonki i zatova horata reagiraha, che kolata e malko smeshna sas tozi vanshen vid i leko "slab" dvigatel.

2. Ako karash sas 120 v naseleno myasto se nadyavam da ne ti izkochi nyakoe dete pred kolata. Shtoto na men mi se e sluchvalo s 50 km/h da mi izkochi babichka i edvam spryah. A refleksite sa mi idealni + ABS... Az kato minavam prez sela i gradcheta karam na treta (smetni kolko e, za da ne reve dvigatelya).. 120 e mnogo - zasechi si na nyakoya prava spirachniya pat i shte me razberesh.

Ayde sas zdrave i da mi se yadosash sega i na men



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: MB]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано07.07.03 18:48



100-0 с износени задни спирачки на барабаните и АБС намеса за 50м точно! Астра 93-та година.

VTEC POWER


Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: MB]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано07.07.03 19:42



sredno statisticheska kola spira za okolo 40 metra 100-0km/h ili inache kazano polovin futbolno igriste, taka che pri 120 km/h i sluchaino izkochilo dete na ulicata, vaprsa stoi ili deteto ili kolata v darvoto.



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: c23O]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 16:47



EXACTLY!!!



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: MB]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано08.07.03 17:11



tochno tova iskah da kaja na nyakoi no koy shte slusha

instinkt



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано08.07.03 17:26



Гледайте сега, не бъркайте спирачния път с времето за спиране. Добре, автомобилът спира за 40 м., ама от момента, който почнете да спирате. А преди това, докато видиш препятствието, докато го прецениш, докато си преместиш крака върху педала и тнт, си минава секунда...А 100 км/ч -> 27,7 м/сек. Значи станаха почти 60-70 м. И то ако асвалта е сух, спирачките и гумите са ви наред и не сте се разсеяли с нещо в точно в този момент.
Мен това ме е най-страх, като карам с висока скорост - от спирането. Щото автомобилът си върви добре, стабилно, нямам никакви грижи, но спирачният път при 200 км/ч е ужасно дълъг!!! Който не се е замислял, да се замисли!

Само Дизел


Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано08.07.03 23:07



Да не говориме, че тия 50м са ми по леко нанадолнище и леко кофти асвалт...
Кво ще стане ако е по-голямо нанадолнището и асвалта е по-мръсен?
Към 70м не мърдат без да броиме времето за реакция!

VTEC POWER


Тема Ми така е...нови [re: instinkt]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано09.07.03 10:39



...ама тва е, или поемаш риска, или не...всеки си прави избора, нали така?
Аз съм го направил, явно е по-различен от Вашия, но....
Абе който го е страх от мечки, да не ходи в гората, нали така?



Тема Re: Ми така е...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 10:58



Ti, Vlado, moje i da si napravil tvoya izbor, no ne zabravyay, che ne si sam na patya!!!

Edva li nyakoe dete e pravilo nyakakav izbor, kogato se e zatichalo sled topkata si...

Kato iskash da se sastezavash hodi na gonkite. Losho nyama. No tova da zastrashavash jivota na nevinni hora e grozna rabota...



Тема Re: Ми така е...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано09.07.03 20:12



ami se pak ima razlika mejdu risk i glupav risk. edno e da karash s 220km/h na magistralata, a drugo e da karash s 120km/h po tesni ulichki v grada. niama nisto losho da poemash izvestna poricia risk, no triabva da precenish kolko goliama e porciata se pak.



Тема Прав си...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано09.07.03 22:26



...но аз да ти кажа тва с големите скорости на магистрала не ми харесва, нищо не доказваш, а в града с такава скорост си е абсолютно състезание с собствените ти възможности и тези на колата, супер забавно е...за който го влече и го може де, за другите е опасно!



Тема Re: Прав си...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано09.07.03 22:37



na magistrala ne se kara barzo za da se dokazvash, ami za da stigensh po-barzo ot tochka A do tochka B. a ako iskash da se dokazvash, fani niakoia po-malko naselena ulica, naprimer niakade kam planinata izvan grada, tam pone niama tolkova golemi shansove niakoi da izkochi ili v tozi moment da si otvori vrata ili t.n. ne si misli che v ochite na maikite izglejdash goliam geroi kat profochish s 120km/h pred bloka. inache to i na men mi e kef taka da karam barzo iz tesni ulici, no ne mislia che si zaslujava riska, prosto triabva da se rpeceniavat obstanovkata i obstoiatelstvata.



Тема Точно таканови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано10.07.03 09:28



на мен ми се е случвало по нашта магистрала да почен да изпреварва някой Тир в моето платно и д авидиш как се спира от 180-200.... леле.. чудо ви казвам.. на возещите се до мен им се изправя косата - на мен по-малко ама си е чудо на чудесата.. то АВС-и не се включват, то не е.... абе мани.. да не ти се случва... Затов аси трябва този Bracking assistant който се слага на всички нови.. да кове там, пък нека се изправяш на колана..

А за града аз до 80-100 не се притеснявам - естествено не по малките улички, ама по булевардите.. все пак спирам доста добре.



Тема Пич, за последен път ти казвам...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.07.03 18:34



...и повече няма да повтарям: със всичко което каза съм съгласен, само с тва не:
ne si misli che v ochite na maikite izglejdash goliam geroi kat profochish s 120km/h pred bloka...
За последно казвам: не го правя за никой, още по-малко за някои зяпачи, правя го за себе си!!!!



Тема Re: Пич, за последен път ти казвам...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.07.03 21:55



o.k., az ne sam tragnal da sporia, seki si preceniava sam za sebesi. prosto napisah kolko barzo se spira 100-0km/h i sled dobavkite napraveni ot drigite raztoianieto i vremeto narasna. prosto vnimavai



Тема Оооо, ако е за тва, 100 % съм съгласен...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.07.03 22:19



...аз имам доста опит в тези екстремни спирания, да ви кажа честно, нямам дори ABS, но тва не ми пречи, смея да твърдя че много рядко ми блокирват гумите, а и да блокират, работя с педала...
Но както и да е, колкото и добри рефлекси да има човек, при едно над 100 км/ч, а градско и 80 са ти достатъчни, наистина идва другия избор: или човека, или дървото(колата, дирека и т.н...)
За жалост аз на 2-3 пъти съм избирал втория вариант, което е добре, представяте ли си да бях избрал първия...щях да ви пиша от килията си сега!
Та така, който няма "топките" да кара така, и най-важното, уменията (не че аз се изкарвам добър, но поне стигне ли се до критични ситуации, никога не се паникьосвам), по-добре да не се опитва да кара като мен...хихихи



Тема Re: Оооо, ако е за тва, 100 % съм съгласен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.07.03 23:07



chestno kazano nalichieto na ABS ne vinagi e nai-dobroto, poprincip predimstvoto na ABSa e che mojesh da zavivash dokato spirash, no ne e zadaljitelno da e po barzo, zavisi ot terena.



Тема Аааа, грешка си човече, не е така...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.07.03 14:31



...ABS-а няма нищо общо с положението на волана, то за тая работа са други едни системи за разпределяне спирачното усилие на различните колела!



Тема Re: Аааа, грешка си човече, не е така...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.07.03 19:55



ne, az ne govoria za tez sistemi det da ne pozvoliavat kolata da izgubi kontrol, ESP, track control i t.n. . ako niamash ABS pri vnezapno spirane, poprincip kolelata biha blokirali i kolata stava neopravliaema, t.e. ne bi mogal da zavivash, dokato pri ABS kolelata ne blokirat, taka che ti vse oste bi mogal da zavivash i da zapazish konrol, no tova ne go pravi po barzo spirane, zavisi ot nastilkata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.