Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:39 11.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ми така е...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано09.07.03 20:12



ami se pak ima razlika mejdu risk i glupav risk. edno e da karash s 220km/h na magistralata, a drugo e da karash s 120km/h po tesni ulichki v grada. niama nisto losho da poemash izvestna poricia risk, no triabva da precenish kolko goliama e porciata se pak.



Тема Прав си...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано09.07.03 22:26



...но аз да ти кажа тва с големите скорости на магистрала не ми харесва, нищо не доказваш, а в града с такава скорост си е абсолютно състезание с собствените ти възможности и тези на колата, супер забавно е...за който го влече и го може де, за другите е опасно!



Тема Re: Прав си...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано09.07.03 22:37



na magistrala ne se kara barzo za da se dokazvash, ami za da stigensh po-barzo ot tochka A do tochka B. a ako iskash da se dokazvash, fani niakoia po-malko naselena ulica, naprimer niakade kam planinata izvan grada, tam pone niama tolkova golemi shansove niakoi da izkochi ili v tozi moment da si otvori vrata ili t.n. ne si misli che v ochite na maikite izglejdash goliam geroi kat profochish s 120km/h pred bloka. inache to i na men mi e kef taka da karam barzo iz tesni ulici, no ne mislia che si zaslujava riska, prosto triabva da se rpeceniavat obstanovkata i obstoiatelstvata.



Тема Точно таканови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано10.07.03 09:28



на мен ми се е случвало по нашта магистрала да почен да изпреварва някой Тир в моето платно и д авидиш как се спира от 180-200.... леле.. чудо ви казвам.. на возещите се до мен им се изправя косата - на мен по-малко ама си е чудо на чудесата.. то АВС-и не се включват, то не е.... абе мани.. да не ти се случва... Затов аси трябва този Bracking assistant който се слага на всички нови.. да кове там, пък нека се изправяш на колана..

А за града аз до 80-100 не се притеснявам - естествено не по малките улички, ама по булевардите.. все пак спирам доста добре.



Тема Пич, за последен път ти казвам...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.07.03 18:34



...и повече няма да повтарям: със всичко което каза съм съгласен, само с тва не:
ne si misli che v ochite na maikite izglejdash goliam geroi kat profochish s 120km/h pred bloka...
За последно казвам: не го правя за никой, още по-малко за някои зяпачи, правя го за себе си!!!!



Тема Re: Пич, за последен път ти казвам...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.07.03 21:55



o.k., az ne sam tragnal da sporia, seki si preceniava sam za sebesi. prosto napisah kolko barzo se spira 100-0km/h i sled dobavkite napraveni ot drigite raztoianieto i vremeto narasna. prosto vnimavai



Тема Оооо, ако е за тва, 100 % съм съгласен...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.07.03 22:19



...аз имам доста опит в тези екстремни спирания, да ви кажа честно, нямам дори ABS, но тва не ми пречи, смея да твърдя че много рядко ми блокирват гумите, а и да блокират, работя с педала...
Но както и да е, колкото и добри рефлекси да има човек, при едно над 100 км/ч, а градско и 80 са ти достатъчни, наистина идва другия избор: или човека, или дървото(колата, дирека и т.н...)
За жалост аз на 2-3 пъти съм избирал втория вариант, което е добре, представяте ли си да бях избрал първия...щях да ви пиша от килията си сега!
Та така, който няма "топките" да кара така, и най-важното, уменията (не че аз се изкарвам добър, но поне стигне ли се до критични ситуации, никога не се паникьосвам), по-добре да не се опитва да кара като мен...хихихи



Тема Re: Оооо, ако е за тва, 100 % съм съгласен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.07.03 23:07



chestno kazano nalichieto na ABS ne vinagi e nai-dobroto, poprincip predimstvoto na ABSa e che mojesh da zavivash dokato spirash, no ne e zadaljitelno da e po barzo, zavisi ot terena.



Тема Аааа, грешка си човече, не е така...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.07.03 14:31



...ABS-а няма нищо общо с положението на волана, то за тая работа са други едни системи за разпределяне спирачното усилие на различните колела!



Тема Re: Аааа, грешка си човече, не е така...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.07.03 19:55



ne, az ne govoria za tez sistemi det da ne pozvoliavat kolata da izgubi kontrol, ESP, track control i t.n. . ako niamash ABS pri vnezapno spirane, poprincip kolelata biha blokirali i kolata stava neopravliaema, t.e. ne bi mogal da zavivash, dokato pri ABS kolelata ne blokirat, taka che ti vse oste bi mogal da zavivash i da zapazish konrol, no tova ne go pravi po barzo spirane, zavisi ot nastilkata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.