Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 29.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Нема смисъл...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vili_Mazda (Mazda 626)
Публикувано07.07.03 01:29



да се карате за щяло и нещяло. Владо просто се похвали, че е намерил интересна обява във

, а пък Вие какво почнахте това не било така, онова и то не е така, между другото и Владо не е такъв и онакъв и превърнахте темата във един тъп спор. Баси за кво бе момчета.
За Плевенските т.нар. гЪзари ми е писнало и те са си ебати селяните. Много ги мразя, на кви ша ни се правят. Все едно и те не дишат сущият въздух като нас, ама това е. А за Камен Лозанов кво ми кара си олигофрена CL 500 и си свирка. А той кога е карал CLK, че нещо ми се губи?
И стига сте се карали ей !!!
Аре нема нужда и чао

Айде със здраве

Тема Ayde po-spokoynoнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 15:38



Po-spokoyno be hora!!!

Kvo se karate za gluposti..

Vkusove razni... Edni gi kefat spoileri, drugi ne... Edni iskat mnogo kone, drugi ne...

Samo iskam da spomena 2 neshta na Vlado
1. 132(136) konya ne sa mnogo, no spored men sa dostatachno - moyata kola e s tolkova. Tova e kompromis m/u moshtnost i razhod.
No ne moje da ochakvash tazi kola da pravi chudesa na start. Tozi dvigatel e idealen za umereno karane. Ne e za gonki i zatova horata reagiraha, che kolata e malko smeshna sas tozi vanshen vid i leko "slab" dvigatel.

2. Ako karash sas 120 v naseleno myasto se nadyavam da ne ti izkochi nyakoe dete pred kolata. Shtoto na men mi se e sluchvalo s 50 km/h da mi izkochi babichka i edvam spryah. A refleksite sa mi idealni + ABS... Az kato minavam prez sela i gradcheta karam na treta (smetni kolko e, za da ne reve dvigatelya).. 120 e mnogo - zasechi si na nyakoya prava spirachniya pat i shte me razberesh.

Ayde sas zdrave i da mi se yadosash sega i na men



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: MB]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано07.07.03 18:48



100-0 с износени задни спирачки на барабаните и АБС намеса за 50м точно! Астра 93-та година.

VTEC POWER


Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: MB]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано07.07.03 19:42



sredno statisticheska kola spira za okolo 40 metra 100-0km/h ili inache kazano polovin futbolno igriste, taka che pri 120 km/h i sluchaino izkochilo dete na ulicata, vaprsa stoi ili deteto ili kolata v darvoto.



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: c23O]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 16:47



EXACTLY!!!



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: MB]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано08.07.03 17:11



tochno tova iskah da kaja na nyakoi no koy shte slusha

instinkt



Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано08.07.03 17:26



Гледайте сега, не бъркайте спирачния път с времето за спиране. Добре, автомобилът спира за 40 м., ама от момента, който почнете да спирате. А преди това, докато видиш препятствието, докато го прецениш, докато си преместиш крака върху педала и тнт, си минава секунда...А 100 км/ч -> 27,7 м/сек. Значи станаха почти 60-70 м. И то ако асвалта е сух, спирачките и гумите са ви наред и не сте се разсеяли с нещо в точно в този момент.
Мен това ме е най-страх, като карам с висока скорост - от спирането. Щото автомобилът си върви добре, стабилно, нямам никакви грижи, но спирачният път при 200 км/ч е ужасно дълъг!!! Който не се е замислял, да се замисли!

Само Дизел


Тема Re: Ayde po-spokoynoнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано08.07.03 23:07



Да не говориме, че тия 50м са ми по леко нанадолнище и леко кофти асвалт...
Кво ще стане ако е по-голямо нанадолнището и асвалта е по-мръсен?
Към 70м не мърдат без да броиме времето за реакция!

VTEC POWER


Тема Ми така е...нови [re: instinkt]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано09.07.03 10:39



...ама тва е, или поемаш риска, или не...всеки си прави избора, нали така?
Аз съм го направил, явно е по-различен от Вашия, но....
Абе който го е страх от мечки, да не ходи в гората, нали така?



Тема Re: Ми така е...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 10:58



Ti, Vlado, moje i da si napravil tvoya izbor, no ne zabravyay, che ne si sam na patya!!!

Edva li nyakoe dete e pravilo nyakakav izbor, kogato se e zatichalo sled topkata si...

Kato iskash da se sastezavash hodi na gonkite. Losho nyama. No tova da zastrashavash jivota na nevinni hora e grozna rabota...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.