Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 04.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано03.07.03 08:50



Vlado, haide, sedni si malko na dupeto, stiga s tiq gonki w Plewen, minalata Sybota prez noshtta 48 bqha minali prez Speshno Priemno w Plewen, 30 ot tqh awtomobilisti, da ti obesnqwam li oshte
Pyk i ima udowolstwie i ot bawnoto karane, pitai Vili, naprawihme edno kryg4e sys zwqra, golqm kef beshe :)



Тема Недей така бре..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.07.03 09:44



тук пари са давани само за външен вид.. аре нема нужда. Много добре изглежда наистина, ама под капака е умряла работа.. с такъв външен вид, под 200 коня просто не си заслужава.. а пък и толкова пара.. луда работа



Тема Re: Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано03.07.03 11:10



Не, тази 190-ка имитира MB 190 Evo III, които имат такъв спойлер стандартно, с него си излизат от завода.

Само Дизел


Тема Re: Oooo, ПЛЕВЕН даге...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано03.07.03 12:11



Имах впредвид Камен Лозанов (малкия) и не се кланям на никой... а и не съм "малкия" , на 27 съм..
Е, колкото и да не можеш да караш не виждам как като си с 200+ кс кола, някой със 78 коня нафтова печка може да те дръпне ...
Ако доидат в София може и аз да ги правя криви с мойта печка, но ако няма задръствания и много светофари не виждам как да стане ..
Плюс това те са доста прости люде и скорости от рода на 180+ на влизане/ излизане в Плевен покрай Сторгозия ги нямат за нищо (виждал съм ги) ... а аз не бих посмял.
Не те знам и не помня да си ме изпреварвал, аз колата си я ползвам за да си върша работа с нея и да се придвижвам от точка А до точка Б, а не да за да се самоубивам...

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Недей така бре..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано03.07.03 12:54



vlado,kogato se yadosash na nyakoy po dobre ne mu pishi ili otgovori che kato se yadosvash i drugite se iskazvat s po visoka stepen otgovor i ti ostavash malko izlojeniyat.
..che nyamal v pleven koy da te isprevarva razni
s edna lada vega sport,dori da ne e sport sas 78 hp shte te gledam kak bavno po bavo ostavash zad men i se izgubvash v prostranstvoto.
kogato si kupish begachka togava
ami sega se hvali kolko malko harchi kolata ili neshto ot sorta...

s dobrota go ki kazvam ...kakto razberesh veche

instinkt



Тема Re: Ето следващата ми кола...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано04.07.03 14:21



Няма как да не оставя повечето коли след себе си нали е поддържан в Германия от "чистия немец" Mehmet Kandira, който е "доста" заможен откакто завъртя бизнеса с рециклирани капути ,жъне успехи и се къпе в пари.
Даже получил най-високата титла в Германия: Gastarbeiter

Това е супер цигански Мерцедес, от тия дето ги най мразя-нашарените.
Страшно харесвам Мерцедес като марка, съжалявам обаче това не ми влиза в представите за Мерцедес.Има къде по-добри тунинг изпълнения от това, но щом като си си го харесал халал да ти е



Тема Re: Владо, колегата е прав ...нови [re: verter]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 15:55



Владо, колегата е прав до някъде. По отношение на дизайна аз съм правил доста по-сполучливи. Конете също не му ходят, а да не говорим за тази убийствена цена за този автомобил.
Ето ти един вариант: Купуваш за един 201/ 2.6 може и поиздухан със спортно окачване и гроги външен вид за около 2000 - 2500 евро. Правиш ремонт на двигателя и малко тунинг пак на двигателя за около 1500 - 1800 евро. Идваш при мен, правя ти проект за тунинг на купето, с материали за купето около 600 евро и сядаме двамата за около месец здрава работа. Накрая отиваме да ти изберем една хубава боя за около 400 евро, пръскам ти го и си имаш абсолютно уникален МВ.
В най лошия случай ще си спестиш 2000 евро и ще имаш много по хубава кола:)))



Тема Абе то и Evo II също има...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.07.03 12:20



...такава опашка...абе както и да е, the point is that i want it too!!!



Тема Абе бъзикам се бе...нови [re: Bum-Bum]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.07.03 12:26



...споко, знам ги колко са луди, но точно това имах и аз впредвиф, ако се пуснат в среда, при която умението, а не конете имат значение, умират просто...и ти го знаеш де, а колкото до моста в сторгозия, ами аз с моята "нафтова печка" съм минавал от там с около 120 км/ч по моя километраж, и не е никак опасно, малко адреналин не вреди никому...
А Ивчо (Ivo_Dinkov), аз съм ти казал, аз съм такъв тип шофьор, не карам бавно, никога няма и да карам,не ме кефи да се правя на гъзар, с 2 км/ч пуснал баса до дупка, предпочитам да ми чуят рева отдалече...просто съм си такъв....и съм много радостен че съм такъв тип шофьор!!!



Тема Абе вие всички сте луди...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.07.03 12:46



...не знам откъде да започна, първо на теб ще ти отговоря: тва че колата е прекалено скъпа, е така, и кво от тва? Еди кой си и бил собственик...боли ме оная работа, аз пък като съм собственик на мойта и я карам като луд през всички дупки, да не би да не е Мерцедес, а? Били и малко конете.....Божеееее, големите състезатели...
Второ, до instinkt, мисля че той беше казал тва за колата че с лада ще ме биел....хахахахаха
Абе пич, то всяка кола с по-малко тегло и повече коне ще ме скъса на права, но дойде ли завой, или някаква по-засукана ситуация....умираааааааааааа!!!!!
Не си мислете че се мисля за велик "пилот" и така нататък...просто много добре си знам възможностите, както и това че с тази кола съм се разбрал за 3 години доста добре....
И повече не смятам да отговарям на глупости от сорта на тва да си карам леко, да се фукам колко ми гори и т.н....карам си както искам (или по-точно както мога) и не ме интересува кой кво мисли за "нафтовата ми печка" и за мен...Аз поне като карам кола, и впрягам всичките коне в действие....
PEACE!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.