Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 23.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ESPнови [re: 4 Matic]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано03.07.03 15:04



Абе да ти кажа, Smart-а много по-малко би навредил на имиджа на Мерцедес, отколкото разните изцепки с качеството на C и М класите. Все пак Смарта си е луксозен микро-автомобил и притежава беспорни качества и отлична изработка.
Но С-класата е бестселъра, а това в голяма степен се дължи именно на мерника върху капака. Трябва да са луди за да го махнат

Само Дизел


Тема Re: ESPнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано03.07.03 19:40



e, za boshona ne iskam da go pravia, se pak iskam da imam ESP v mokro vreme, toku vij spasilo oste edin jivot i tenekii. inache znam che ESP ne moje da se izkluchi napalno, kato go dam na off, izkluchvam samo kontola na dvigatelia, t.e. da ne svalia oborotite veche, spirackite prodaljavat da si deistvat. ima nachin i tova da se izkluchi, kat se otide na Dino Mode, no ne znam kak da se napravi za moita godina model.



Тема 4 ETSнови [re: c23O]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано03.07.03 22:18



Taja sistema mi se struva dosta neudacna za OFFROADER.....ti kak mislis ? Da ti pregrejat spirackite.....egati smehoriata

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Re: 4 ETSнови [re: 4 Matic]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано03.07.03 22:47



Определено, ако газя всеки ден из блатата не бих разчитал на нещо, като 4ETS. Но все пак с него е по-добре, отколкото без нищо .

Само Дизел


Тема Re: 4 ETSнови [re: 4 Matic]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано03.07.03 22:48



ami na novite Toyota 4Runner ima niakva takava sistema, det konrolira cherz spirachkite, ta ako pregreiat tazi sistema se izkluchva i svetva lampa na tapboto i izpilkva niakav signal, kazvaiki ti che veche ti konrolirash sichko, a ne track controla.



Тема Re: 4 ETSнови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано03.07.03 22:59



Ами така са... То и на G-то май вече сложиха, ама блокировките на 3-те диференциала си останаха. Като ти светне лампичката, можеш спокойно да и теглиш една, да си включиш блокировките и да продължиш. Дето викат "Хвали новото, дръж се у старото"

Само Дизел


Тема ?????????????нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано05.07.03 18:12



Spored tebe, v zavoi vklucva li se prednoto na 4Matica ?

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Re: ?????????????нови [re: 4 Matic]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано05.07.03 21:40



Нормално, не. Защото го има този сензор във волана. Като го няма, знаеш как е

Само Дизел


Тема Re: ?????????????нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано05.07.03 21:56



Uf.........Mnogo mi e slozno da JA RAZBERA TAJA SISTEMA !!!!!!!!!!
Dobra de, ami koga se vklucva prednoto.......? Imam pred vid, kato si e s neinia volan, samo kato boksuvat zadnite kolela li ?

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Re: ?????????????нови [re: 4 Matic]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (И то Мерцедес!)
Публикувано06.07.03 21:51



Не бе, не е чак толкова сложна.
Значи спрял си в гьола. Опитваш се да тръгнеш, но не откиняш щото едно от задните колела почва да буксува. Тогава се включва предното предаване в съотнощение 35:65 (предно:задно). Обаче да речем, пак не тръгва. Следва блокиране на централния диференциал и разпределение 50:50. Ако и това не помогне, блокира и задния диференциал. Всичко това става за части от секундата. Общо взето, ако и след това не излезнеш, слизаш и проверяваш дали не са те вързали за някой стълб

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.