Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 19.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да се изфукам самонови  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано11.06.03 23:11



ta eto snimchici na moito bebche, novorodeno. minalata sedmica stana na 3 meseca i veche e na nad 3000 mili.





Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано11.06.03 23:39



Ее, абе нов автомобил, какво да си говорим
Екстра е, браво.

Ти затова ли ми говориш за трилъчев волан? Мне, не е лошо, ама нещо на БМВ го докарва, аз си искам си 4-лъчев

Само Дизел


Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 09:53



nic be, kesten...



Тема Браво бравонови [re: c23O]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано12.06.03 10:18



страшни джанти.. а на мен знаеш ли какво ми разправяха и то точно за САЩ.. някаква Ес класа, последна си спира на летището. Моя познат си пуши отвън и гледа.. колата спира а гумите продължават да се въртят . май били хромови джанти - значи посредата има някакви дискове, явно на лагери и си се връткат . Било някаква абсолютна мания...

А мен най ме кефят едни които са бял и златен хром посредата.. ненормални джанти.. ама май били по 4000-5000 доларес някъде - пак щатско изпълнение



Тема Re: Браво бравонови [re: Чepнorлaв]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано12.06.03 10:29



da, vijdal sam gi vartiastite djanti. struvat mnogo pari i gi slagat poprincip na golemite djipove, i sa minimum po 20 incha djanti. i poznai, 90% ot shofiorite na takiva koli sa negri, a ostanalite 10% sas samnitelen proizhod. az na hrom ne se kefia mnogo, nito pak na zlato, vapreki che jaltite djani na sinio Subaro stoiat dosta dobre.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор ADH-Honda (Honda-Маняк)
Публикувано12.06.03 11:19



Eeeee - супер е брат

Този Белия Нисан от зад да не е на ЛОРДА ?!



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: ADH-Honda]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано12.06.03 11:32



ne, ne e na Lorda, to jivee malko na dalechko ot tuk, a i az negovata kola ne sam ia vijdal. vijdal sam kolata na sestra mu, tia e sastata, no s dve vrati.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано12.06.03 21:12



И аз реших да пусна една снимка на моите коли, може утре да ги снимам поотделно, сега вече става тъмно...


Редактирано от 5OOse на 12.06.03 23:51.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: 5OOse]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано12.06.03 21:59



mi mnogo mi se iska da ti kaja che sa ti hubavi kolici, no kat ne gi vijdam probvai se da gi kachish na www.hit.bg, tam pone znam che mi gi otvaria.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано12.06.03 23:53



Преместих ги на free.hit.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.