Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 09.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Да се изфукам само  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано11.06.03 23:11



ta eto snimchici na moito bebche, novorodeno. minalata sedmica stana na 3 meseca i veche e na nad 3000 mili.





Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано11.06.03 23:39



Ее, абе нов автомобил, какво да си говорим
Екстра е, браво.

Ти затова ли ми говориш за трилъчев волан? Мне, не е лошо, ама нещо на БМВ го докарва, аз си искам си 4-лъчев

Само Дизел


Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано12.06.03 09:53



nic be, kesten...



Тема Браво бравонови [re: c23O]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано12.06.03 10:18



страшни джанти.. а на мен знаеш ли какво ми разправяха и то точно за САЩ.. някаква Ес класа, последна си спира на летището. Моя познат си пуши отвън и гледа.. колата спира а гумите продължават да се въртят . май били хромови джанти - значи посредата има някакви дискове, явно на лагери и си се връткат . Било някаква абсолютна мания...

А мен най ме кефят едни които са бял и златен хром посредата.. ненормални джанти.. ама май били по 4000-5000 доларес някъде - пак щатско изпълнение



Тема Re: Браво бравонови [re: Чepнorлaв]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано12.06.03 10:29



da, vijdal sam gi vartiastite djanti. struvat mnogo pari i gi slagat poprincip na golemite djipove, i sa minimum po 20 incha djanti. i poznai, 90% ot shofiorite na takiva koli sa negri, a ostanalite 10% sas samnitelen proizhod. az na hrom ne se kefia mnogo, nito pak na zlato, vapreki che jaltite djani na sinio Subaro stoiat dosta dobre.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор ADH-Honda (Honda-Маняк)
Публикувано12.06.03 11:19



Eeeee - супер е брат

Този Белия Нисан от зад да не е на ЛОРДА ?!



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: ADH-Honda]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано12.06.03 11:32



ne, ne e na Lorda, to jivee malko na dalechko ot tuk, a i az negovata kola ne sam ia vijdal. vijdal sam kolata na sestra mu, tia e sastata, no s dve vrati.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано12.06.03 21:12



И аз реших да пусна една снимка на моите коли, може утре да ги снимам поотделно, сега вече става тъмно...


Редактирано от 5OOse на 12.06.03 23:51.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: 5OOse]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано12.06.03 21:59



mi mnogo mi se iska da ti kaja che sa ti hubavi kolici, no kat ne gi vijdam probvai se da gi kachish na www.hit.bg, tam pone znam che mi gi otvaria.



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: c23O]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано12.06.03 23:53



Преместих ги на free.hit.bg



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: 5OOse]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано13.06.03 09:16



e, sega gi vijdam veche, 10x . triabva da napravish razni drugi snimchici, da se vidiat celite, no tozi parvia e napravo trepach. dai niakvo info, kato godini, dvigateli, modeli.



Тема Първо Честито от мен...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано13.06.03 09:37



...и второ, аз доколкото знам за въпросните джанти, те се въртят при спряла кола, а при движеща се спиците си седят на едно място...абе велика работа...ма кво да говорим, негрите си разбират от гъзария!!!



Тема Добре бе дееба...нови [re: 5OOse]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано13.06.03 09:40



...откъде си ги изкарал тия пари????
Направо ми се плаче като гледам кво караш!
Абе както и да е, супер са и двете, да са ти честити и да си ги караш със здраве!



Тема Re: Първо Честито от мен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано13.06.03 10:06



abe negarska rabota, nali si chuval, lud na shareno se radva. ne che imam nesto protiv djantite, no ne sa po moi vkus, a pak i prilojenieto im mi e dosta neiasno, osobeno kat se ima v predvid che gi slagat 99% na djipove.



Тема Аз именно затва съм с тасове!!!нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано13.06.03 11:33







Тема abe kak ?нови [re: c23O]  
Автор CARAT DUCHATELET (ПРЕ-ПРЕВЗЕТ)
Публикувано13.06.03 11:41



Abe Vlado ( i vie mom4eta ) , kak da si prika4a i az takava snim4ica na moia ,da mi izliza otdolu na mneniqta ?

Дядо ми казваше"да си станал поп,да ти мирише на тамян,а ти Автохулиган"


Тема Re: Да се изфукам самонови [re: 5OOse]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано13.06.03 12:22



Уаааоо, трепач са и двете.

Евалата! Че S-класата си е класа, и то голяма, е ясно, но и това, че са така стегнати е още по михаресва.

Само Дизел


Тема Ихаааа...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор BXpиcтoв (Vili_Mazda)
Публикувано13.06.03 14:13



Супер са зверовете. Много са яки.

Айде със здраве


Тема Шефе...нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано13.06.03 14:25



...ами влизаш в профил горе от менюто, и оттам нали има една опция "подпис"...вместо да пишеш текст натискаш IMG и между скобите даваш адреса на снимката.



Тема История на туннинганови [re: c23O]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано13.06.03 22:25



Ще ви разкажа за S класата ми как заприлича от 300sel от 1993 година на S600L :) Първо като я купих приличаше като тази кола, отпред и отзад: нямам снимки на моята от тогава:

, още на втория ден след като я бях взел, смених предницата и стана така: , после реших че отзад също трябва да се оправи и ето резултата сега: , това беше най трудно за правене, защото трябваше да се пили и пребоядисва багажника за да може новите стопове да се монтират, иначе нямаше проблем всичко си съответстваше. После разбира се трябваше да пребоядисам предната и задната броня + всичките странични лайсни с цвят металик като останалата част от колата, защото не си отиваше сиви брони и лайсни и така ги направих черни: , после си взех щори за задните врати: , след тези промени не съм пипал нищо, но имам намерение да продължа. Ето още няколко снимки на S-ката и на пурата : - старите ми неща: Оранжеви мигачи, старата решетка, стопове и лайсни.



Тема Re: История на туннинганови [re: 5OOse]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано13.06.03 23:20



super kolici si imash, ot takiva kato tezi idva dobroto ime na Mercedes. gledai tia dni da zamiesh djantite na 500es-a . na moita triabva da gi mia siaka sedmica, stavat cherni za otricatelno vreme.
inache i na men mi ostanaha rezervni chasti. teia svetlinki det sa na prednata bronia otstrani(na evropeiskite modeli gi niama) biaha oranjevi, no az gi smenih s teia beli, koito sa nezakonni tuk, no na koi mu puka, se pak slojih oranjevi krushki vatre, da se radvat, ne che gi pravi po zakonni, no ne biat na ochi tolkoz.



Тема Re: История на туннинганови [re: c23O]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано13.06.03 23:41



Мерси :))) Проблема на джантите е че са толкова почернели че не могат да се оправят с полиране и миене, казаха ми че трябвало да се пребоядисат и да се минат на "пясоструйка" - нещо такова звучеше, решил съм да ги дам на бояджия да ми ги оправи и ще станат като нови. Иначе и моите почерняват много бързо, това е от спирачката, от честото използване - особено при автоматик... Мисля че ченгетата няма да видят белите светлини, така е много хубаво, оранжевото не е стояло добре :)



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано13.06.03 23:58



Понякога ми е много жал като мина през някоя дупка, направо ми се стяга сърцето, усещам как ми се троши колата, то по тия скапани пътища колкото и да оправяш и поддържаш пак накрая тропа нещо... В Германия например съм сигурен че няма да ми се повреди колата и периодично да се разтропва, просто пътищата са гладки...



Тема Re: Да се изфукам самонови [re: 5OOse]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано14.06.03 12:18



Въпреки че карам Опел и аз като мина през някоя дупка и на мен ми се свива сърцето...

VTEC POWER


Тема Re: История на туннинганови [re: 5OOse]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано15.06.03 21:46



Супер е станало, браво. Абе жестоко направо!

Абе тия щори от къде ги взе. Продават ли се? А как се монтират. Трява ли да се прави нещо по кората на вратата или е по-просто?

Само Дизел


Тема Re: История на туннинганови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано16.06.03 01:40



Мерси, мерси...:))

Щорите се поръчват по талона на колата, струват 300лв и се чакат от Германия. Монтирането не изисква инструменти, закрепването е измислено много здраво и стабилно, закрепват се от двете страни на кората на задната врата отвътре и се захващат с една пластинка на рамката която разделя свалящото се стъкло от малкото триъгълно, после щората се закрепя за горната част на стъклото и като натиснеш копчето за сваляне на прозореца се сваля и щората, после като натиснеш се вдига, като автоматична става. Има и още един вариант вместо щора, перде с ръчно дърпане настрани (900лв) и перде с автоматично мърдане в двете посоки (1500лв.), най красивото според мен, но и доста пари...



Тема Re: История на туннинганови [re: 5OOse]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано16.06.03 09:25



Е да, по каталог, ама за S-клас...
Как мислиш, дали биха паснали на 124-ка?

Само Дизел


Тема Re: История на туннинганови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано16.06.03 11:33



Ще питам със сигурност дали има оригинални за W124, но мисля че трябва да има защото съм проверявал за Е класата на майка ми (W210) и има. Дори могат да се поръчат и за W126 дето е модел от 80-те години. Иначе тия от W140 със сигурност няма да станат на W124, защото задната врата е по дълга и щората е направена по извивките на вратата и на прозореца.



Тема Извинявай за тъпия въпрос...нови [re: 5OOse]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано16.06.03 11:47



...който е извън темата, но да те питам нещо: имаш ли сестра?



Тема Re: Извинявай за тъпия въпрос...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано16.06.03 12:49



Сигурно ще искаш и да е неомъжена

Само Дизел


Тема Ха ха, не бе човече, аз за друго...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано16.06.03 12:55



...питам, защото познавам едно момиче, та тя караше S-класа, а техните имаха четириочка, да не би да е тя...



Тема Re: Ха ха, не бе човече, аз за друго...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано16.06.03 14:18



Абе да бе, ясно, както и да е...

Тоя черния дзвер до 190-ката ти какъв е? Да не е нова придобивка?

Само Дизел


Тема Не е черен, лилав е, човече...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано16.06.03 14:55



...абе нали съм ти разправял че преди 2 години имахме 300Е...та тва е той...



Тема Re: Не е черен, лилав е, човече...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано16.06.03 16:32



vladi i vluben na edno momiche i tozi cheren mercan e kolata na momicheto...sheguvam se ey

instinkt



Тема Re: История на туннинганови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано16.06.03 18:15



Проверих днес в магазина и ми казаха че има за 124, сруват колкото за S класата - около 300лв.



Тема Re: Извинявай за тъпия въпрос...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 5OOse (w126)
Публикувано16.06.03 18:18



Не, нямам :)



Тема Re: История на туннинганови [re: 5OOse]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано17.06.03 09:52



Oo, супер, мерси.

Само Дизел


Тема tinted windowsнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано17.06.03 21:44



v BG ili v Germania, imash li pravo da si zatamniavash prozorcite? i niamam v predvid da slojish stori. stoto v nashia stat e razresheno samo na zadnite stakla, a v niakoi stati e razresheno na vsichkite.



Тема Re: tinted windowsнови [re: c23O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано18.06.03 18:53



В БГ не е разрешено затъмняването на стъклата, в ДЕ е разрешено, но си има правила, къде и колко % затъмняване може.
Обаче затъмняване с фолио не ми харесва, щото в крайна сметка се напуква и става кофти. Истината е с тониране на стъклото със специална боя. Става супер, но се свалят стъклата, струва доста пари и тнт. , не ми се занимава чак толкова.

Само Дизел


Тема Re: tinted windowsнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано18.06.03 23:23



В БГ е разрешено на задните странични стъкла ако имаш странични огледала за задно виждане.
И с фолио става, но ако е сложено качествено!

VTEC POWER


Тема :))))))) Това не го разбрах...нови [re: instinkt]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано19.06.03 13:19



...шега ли беше?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.