Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 15.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Az da vi se oplaca.......нови  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано10.06.03 22:42



Znaci dnes si spretnah malko sastezaniice po autobana s 2003godina Golf 4 TDi , mai e 115konja....kakto i da e , otrjazah go ot vsjakade ama na 212-214 km./h vece ne ste da uskorjava Benza, i to pedala do dupka,az misleh,ce 220-230 vse trjabva da vdiga...
Mai ste trjabva da hoda na serviz



Тема А какъв ти е точно Бенца... [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано11.06.03 09:41



???



Тема Re: Az da vi se oplaca.......нови [re: 4 Matic]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано11.06.03 09:52



С 260Е беше нали? Ами 207-210 км/ч ти е максималната скорост. За какво ти е повече? Това не е кола за надбягване, а за си я караш с кеф и да не ти пука за нищо...

Само Дизел


Тема Ако е 260Е, значи няма нищо лошо...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано11.06.03 09:54



...все пак е 4 матик, нали?
С 300Е без 4 матика сме вдигали максимално около 237-238 км и то на стръмно, ти колко искаш, малко ли са ти 220 бе дееба...



Тема Явно е заради 4-матиканови [re: 4 Matic]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.06.03 11:28



щото аз си правя колкото искам - е стигал съм до 220 на магистралата, но си има мегдан за още.. само дето трябва да превключа на бензин. Това ще е следващия път като ходя към Пловдив - т.е. в петък, но казаха, че 90% от магистралата била отбита - все в едното, другото платно.. тъпа работа. Дано долу на резервната писта е свободно и там ще натискам д авидя какво ще отчете гадта



Тема Re: Явно е заради 4-матиканови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано11.06.03 11:42



Не, 4-Matic-а сваля малко, 5-8 км/ч от максималната скорост. Но разликата между твоя двигател (Е280 24v, почти 200 коня) и 260Е (12v, 160 коня) не е никак малка. Максималната скорост на 280Е е 225 км/ч (с автоматик). От грешката на километража и в подходящи условия можеш да вдигнеш 230-235 по километраж. Аз, на по-дълга отсечка, успявам да стигна до около десетина км/ч над макс. ми скорост по документи.

Само Дизел


Тема Ясно е че дава грешка..нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.06.03 12:01



и според мен над 200 тя може и да е в прядъка на 20км/ч, но моя килом. е разграфен до 260.. все си мисля че мога да направя 250 ко километраж.. дооооста време с еускорявам до там, но като тръгне

А иначе с онова СЛК230 вдигах 200 ама за норматив.. не се усещаше как хвърчи гадта му ниедна .. бааси количката.. само дето беше авангард и окачването беше спортното вече, но трябва да ви кажа, че си е много добре даже. Не е чаак толкоз друсането. Съвсем приемливо и даже си мисля, че една по-тежка Е класа трябва да се чувства още по-добре



Тема Re: Ясно е че дава грешка..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано11.06.03 20:01



mi da vi imam i problemite, na moita malka i mostna kolichka, poveche ot 210km ne moga da vdigna dori i da se sadera, imam chip na komputara deto reje benzina . a inache az sam vdijal 110 (180km) i ne se osestashe, dosta e stabilna. poveche ne mi se digat, stoto ne mi se hodi v zatvor, no niakoi den, znam li



Тема Оооо, не, АЗ да ви имам проблемите!!!нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано11.06.03 20:41



Божеееееееее, не мога да вдигна 210 км/ч....ХАХАХА
Сменете местата на първата и на втората цифра и ще получите към колко се стремя аз!
Чак толкова не де, ама като ви гледам за кви скорости говорите, ми се реве, аз с мойта максимално съм правил 165 километра, но километража като го засякох с 2-3 коли, разбрах че дава отклонение от 15-20 км/ч, така че да съм развил макслимално 185 км/ч...дерзайте!!!



Тема Re: Оооо, не, АЗ да ви имам проблемите!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано11.06.03 20:51



Другите коли трябва да се равняват по теб, не ти по тях. Ти с Мерцедес ли си или какво

Не, без майтап. По мои наблюдения, ако си с правилните гуми, грешката на километража на Мерцедесите не е голяма. Тия дни ще взема да се хвана да премеря накрая моя с GPS...

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.