Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 26.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Оооо, аз се бъзиках...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано11.06.03 09:51



...аз също не обичам кабриолети, като изключим всеки мисля че знае кой модел...
А колкото до двигателя, ми ти пич знаеш че за мен има Само Дизел!!!



Тема Аре пък и вие..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.06.03 11:24



ми нека си е кабрио - нали си има климатик.. нема да го караме отворен и това си е
А двигателя не лапа чаак толкова.. ако не се правиш на ербап си харчи нормално.. аз вече съм претръпнал и некви разходи до 20 не ме плашат
Само дето за толкоз пари тук има няколко Е500, и са пак 94, 95г.... И са по 350 коня а пък и харчат толкова. То не че тоя не върви де, от последните истински коли е все пак .
Волана моя е същия като тоя.. ама не виждам кой знае каква разлика от стандартен волан, освен че има възглавница вътре.. а моя даже е от кожа и като го взех беше почнала вече да се поразпада, та в момента съм с един нахуйник около целия волан - пак от кожа и шит на място... иначе казаха нов - към 800лв. Няма друг вариант..



Тема Re: Аре пък и вие..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано11.06.03 11:48



Абе имам си мерак за волан с дърво и кожа и това е
Намерих си лост за скоростите с дървена глава, шарка "Зебрано", като останалата ми дървения, за 30 Евро, но не съм го купил още. Чакам първо волан да намеря. Но да е оригинален, не от тия, универсалните, с муфа.

Само Дизел


Тема Re: Аре пък и ние..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано11.06.03 12:01



...кви ги говорим, а?
А колкото до разхода, съмнявам се където и да било да можеш на тва АМG да му свалиш разхода под 20, а колкото до градско, под 26-27 няма да спадне посмъртно...



Тема Хайде хайде..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано11.06.03 12:06



по книжка му дават 14 градско на тоя двигател.. са че той ще харчи 18 пак е ясно, ама не е 26 нали?
Абе от моя двигател на горе разликите в харчлъка са по полвин литър на 500-1000 кубика
Да си бех взел един 400+ ама нямаше в момента мамка му.. а пък за Чочонетата искаха по 30+.. те още си им искат толкова де..



Тема Абе човече, в кой свят живееш бе, тва е 36 АМG!!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (2pac 4ever)
Публикувано11.06.03 20:30



Аз съм карал новата Е500, в момента в който я настъпих, разхода скочи на 32 на 100, в БМВ М3 старото по-нисък разход по цариградско от 30 не можа да падне според борд-компютъра, така че не приказвай приказки от 1001 нощи, на 36 АМG разхода бил 14 по книжка, айде бе...
И без лоши чувства!



Тема Re: Абе човече, в кой свят живееш бе, тва е 36 АМG!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано11.06.03 20:59



Абе това, дето излиза на дисплея рядко отговаря на истината накрая...

Само Дизел


Тема Естественонови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано12.06.03 10:03



това е моментен разход, а не за определено време.. отделно в компютъра трябва да има засичане за определени км колко си изхарчил.. не можеш през цялото време да я караш с педала до долу.. е може ама по немските магистрали..



Тема Re: Естественонови [re: Чepнorлaв]  
Автор c23O (KECTEH)
Публикувано12.06.03 10:12



moita zasicha srednia razhod za denia, osven ako ne ia nuliram. dava mi kolko mili sam izminal, s kakva sredna skorost i srednia razhod, a sasto taka i kolko vreme e bila v dvijenie(zapalena). samo che sichkite cifri za koito vie govorite, za men nisto ne oznachavat, az predstava si niamam kolko harchi moita v litri za kilometri. v BG se vodiat opredeleni litri za 100 km, nali? stoto tuk se vodi sichko, kolko mili mojesh da minesh s edin galon. taka che obrastaneto bi bilo dosta slojna funkcia.



Тема точно денови [re: c23O]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано12.06.03 10:20



нали ти дава среден разход за деня.. а ако не го нулираш и за седмица ще ти даде - нали? за това говорим.. и колко ти е средно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.