Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 21.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Някой има ли път към Impas56?нови  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано03.06.03 14:42



Писах им да ги питам нещо, ама никой не ебава да отговяря
Ако някой има път към Impas56 искам да го помоля да пита, продават ли имобилайзери за монтаж на редови дизелови помпи Bosch. За МВ 300 D turbo, 91-ва. На страницата им видях, че продават за роторни помпи, та си помислих, дали няма да имат и за редови...

Само Дизел


Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 15:02



Utre vecher ako ne zabravya shte otida da popitam...



Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 12:33



Hodih do Impas. Pratiha me v serviza im. Tam popadnah na edin lyubezen gospodin, koyto me osvedomi, che e imalo takiva imobilayzeri, kakto za pompi bosch taka i za pompi lucas, no veche ne se proizvejdat...

Taka che samo ako namerish nyakoy star. Inache kaza, che bili mnogo kachestveni.



Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: MB]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано05.06.03 12:50



Да бе, те между другото се сетиха да ми отговорят. Сигурно ти си ги подсети...Благодаря ти много, ще черпя, като се видим....

Жалко, мамка му. Де да търся сега стар... А други до сега не съм открил.
Все пак, за утешение, се съмнявам че са имали точно като за мойта помпа. Видях, че са имали за Бош и Лукас, ама за роторните, а мойта не само, че е редова, ами и стоп-вентила се контролира вакуумно (естествено) и освен това, точно на това място е малко по-различна от на останалите МВ дизели..., абе безнадеждна работа...ще се мислят някакви самоделки явно...

Само Дизел


Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 14:04



Ti zashto tolkova darjish da slagash...

Az izrichno pitah za redova pompa i mi kazaha, che e imalo nyakoga, no moje choveka da se e obarkal.



Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: MB]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано05.06.03 15:25



Ами как защо държа да слагам?! За да не се краде. То ясно, че само на такъв имобилайзер не може да се разчита, ама тук една блокировка, там друга, трета, четвърта...колкото се сетя, и накрая и охраняем паркинг...и то стана като ония виц за бабата дето пътувала с две билетчета и карта
Иначе със застраховките е малко сложно. Ще опитам, ама не знам дали ще стане. С немски номера съм.
А да де. Исках да кажа, че всичко това е за в случай, че ще идвам до БГ с този автомобил.

Само Дизел

Редактирано от Caмo Дизeл на 05.06.03 15:28.



Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 16:08



Az imam edin priyatel, koyto jivee v Germaniya, no si kara kolata s bulgarska registraciya tam. Kazva che mu e po-evtino.

Inache misly,a che moje i zastrahovka dori i s chujdi nomera, no ne e evtino.

Ako nyamash zastrahovka i variant s kradene s butane tryabva da obmislish kak da predotvratish..



Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: MB]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано05.06.03 18:39



Абе скъпо-нескъпо, ако има вариант да се застраховам, ще го направя, че ми се е дръпнало, да не какзвам кое...
Ти знаеш ли нещо по въпроса със застраховането с чужди номера?

Иначе и аз съм карал с български номера. Като ме ядосаха с една застраховка си закарах си колата в БГ, регистрирах я, и след това бръмчах пред застрахователя да го дразня. За 1 год. даже си е легално, а после - ако те хванат. В резултат, на следващата година ония агент уреди специална тарифа за мен. А после от това намазаха всички чужденци в района, които имат книжки от друга държава.
Ама не е далновидно Ако иска човек да се заседи повечко тука, не може само с български номера да кара, все ще му излезне солено накрая. А като си плащаш немските застраховки, те постепенно намаляват, и след повечко години стаж без произшествия, са си вече поносими, за това, което предлагат.

Само Дизел


Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 09:08



Moje da si zastrahovash kolata i s nemski nomera v BG (v Bulins). Samo che e dosta pari. Varti mi se v glavata neshto ot tipa na 15% ot ocenkata na kolata.



Тема Re: Някой има ли път към Impas56?нови [re: MB]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано09.06.03 11:14



Хмм, 15% си е сериозна сума...За 1 год. ли е? Дали има по-кратки застраховки?

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.