Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 29.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ДАЛИ ДА СИ КУПУВАМ МБ 190 ?нови  
Автор CARAT DUCHATELET (ПРЕ-ПРЕВЗЕТ)
Публикувано30.05.03 13:07



Здравеите вси4ки . От едно известно време се колебая , дали да си купя 190тка.Щте ви помоля ако не ви представлява трудност да ме навиете /така да се каже/ , като искам това да е нешто с по як двигател .Но какво по то4но да е ? Наистина ви казвам, много ште бъда повлиян от вашите препоръки ! Много благодаря .

[image][/image]

О'К.

Тема Re: ДАЛИ ДА СИ КУПУВАМ МБ 190 ?нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 13:19



2,3 16V

VTEC POWER


Тема Re: ДАЛИ ДА СИ КУПУВАМ МБ 190 ?нови [re: PARADOX_sf]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 13:28



190 2.6E sashto e dobar izbor.



Тема Определенонови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано30.05.03 13:33



обаче с бензинов двигател и то поне 2.3
Няма въобще да съжаляваш. Мен ако питаш даже и 2.6 Няколко се продават гледах по обявите. Сваляй цената доколкото можеш и после си го стегни добре. Частите въобще и не са скъпи, така че се гмурвай смело. И после д апокажеш снимки



Тема Re: ДАЛИ ДА СИ КУПУВАМ МБ 190 ?нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор CARAT DUCHATELET (ПРЕ-ПРЕВЗЕТ)
Публикувано30.05.03 17:01



Ami az da vi kaja ,se kolebaia za 2.3 ,2.3-16V ,2.6 ,2.5-16V . Sega vsi4ko zavisi ot razhod , lekota , barzina i nai ve4e evtina poddrujka , kato mi se iska kolata da si ia kupq li4no az ot MADERLAND . 6te gledam da bude v perfektno sastoqnie i mnogo mi se iska da e s tunning /no bez motora / .Razbira se 4e 6te pokaja snimki no vse o6te ne sam re6il dali da kupuvam 190 .Kolebaia se mejdu niakolko modela MB , i mejdu drugi marki avtomobili i tehnite modeli . Abe ne e lesno ! No vie ste mi pod raka , 6te vi tormozia .

[image][/image]

О'К.

Тема Уффффффффффф!!!нови [re: CARAT DUCHATELET]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано30.05.03 18:36



Баааа, хора: MB, Paradox, Черноглав, точно от вас не съм очаквал да дадете възможно най-лошите избори на човека, като визирам 2.3-16 и 2.6...a да не говорим за 2.5-16, който е толкова скъп, а толкова сдухан, трудно ще се намери читав екземпляр...
Абе не знам, да не говорим че и трите двигатели трудно ще ти свалят под 16 градско разход, а за 16-винтилките нема да говоря за поддръжка...
А за мен най-добрият избор е 2.5 TD, много са скъпи и рядки обаче, но пък ти харчи под 10 градско, нафта, 126 коня е, и върви 100 пъти повече от 2.3 примерно, просто има огромен въртящ момент, май беше около 200 Nm...
Те сеа тримата ще ме бъзикнат нещо, ще ми се обидят, ама за да ти дадат тези избори, не е много умно...
Но всеки си има вкус, аз съм сигурен че примерно Само Дизел ще е на мойто мнение, ама то си има хора и хора...
Аз имам 190D, но с базата 2.0D, слабичък е наистина, но 2.5 Турбо е върха на сладоледа!!!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Уффффффффффф!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано30.05.03 19:04



Човека иска резачка, а не нафтова печка!
Дори и аз карам такава...

VTEC POWER


Тема Да бе, не съм го видял тва за якия двигател...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано30.05.03 22:20



...ама пак си остава тва мое твърдение, по-як двигател, ако говорим за сила, не за рязане, от моя избор, няма...ако пък иска резачка, да си вземе Ево 2...

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема И не наричай дизела...нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано30.05.03 22:21



...нафтова печка в мое присъствие ако обичаш, за мен дизелът е много по-добър двигател от бензиновия във всяко едно отношение!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: И не наричай дизела...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторneznaiko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 01:59



Osobeno kato e poostarql pove4ko PALI OTLI4NO XEXEXEXXEXEXEX)))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.