Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 05.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Speshno pitane 2 :-)нови  
АвторNicola (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 16:58



Prodyljenie :-)
Vidiah go!!!!
200 ce-to de :-) Mnogo e mrysno gorkoto, dosta ojuleno tuk-tame, ima edna cepka 2 na 15 cm na zadnia desen kalnik, 1-2 po-golemi draskotini i dosta malki, ama s 5-600 euro shte go napravia kato slynce, a go vzimam za 2000 :-) + 800 euro za mito i 400 za avtovoz...mai mi izliza na dalavera? Samo che e na 203 000 km :-( Inache e full optional, samo bez koja...

Abe, a kolko shte mi struva edin kapak za E-klasa? I liav far? (Desniat si e na E-klasa:-))

I sportni sedalki?:-) A chip?

Ama mamka mu i italianec, ebati myrliacha e bil predniat sobstvenik...Vytre sichko beshe v kucheshki kosmi, mamka mu...Kak moje da si vozi skapania pes v takava kola?! I da ne ia poddyrja gram? Napravo izbesniah kato ia vidiah....

Ama posle kato si pomislih kak shte ia stegna i shte si ia karam mi se opravi nastroenieto :-)))



Тема ХАХА ти ме разби!нови [re: Nicola]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано31.05.03 18:04



Ебати емоциите влагаш, това говори много добре за теб: фен си, копеуе!!!
Ами кво да ти кажа, аз бих я взел, щото на Мерцедес ламарините не са скъпи, да ти кажа честно, аз доста съм я трошил моята за жалост...
Ама ми е супер интересно защо е с 2 различни фара, ама да не изпадаме в подробности...
Ами ти като продадеш твоя капак, разликата да е максимум 100 кинта, но то си зависи, след тва като дадеш пара за пребоядисването, прави си сметка дали има смисъл, да не говорим че аз лично ако става на въпрос за купето, не за лимузината, по-красиво и агресивно е с старата маска, и мисля че доста хора са на моето мнение...а за чип-тунинга, на 200Е вдига 16 коня, което прави 152 (като издъниш катализатора де...) и ще си сериозен противник!
Абе мърлячи са дееба и италиянците му, да не говорим и че сигурно ще трябва да пипнеш и ходовата част нещо, ама Мерцедеса си е Мерцедес, като го стегнеш, ще ти се отплати щедро! Успех от мен!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Ceni na casti......нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 20:49



Ne e losa cenata,dori e evtino,ama imai predvid,ce ORGINALNITE casti za Mercedes sa mnogo skapi !!!!!!!!!!
E, mozes da izpolzuvas i ne orginalni casti, ama bez da se prava na vracka ste ti kaza, ce ste stanes posle montjor po nevolja.......Kazvam ti go ot opit, a i osven tova Mercedesa nikoga njama da e kato istinski........e,to objasnjava vse pak i cenata na kojato e kupuvas
Taka,ce podgotvi oste tolkova za da go stegnes
kakto trjabva da e,ako iskas da karas istinski Benz, a ne parodia.........kakto 80% ot horata deto samo si mislat ,ce karat MB



Тема Тва беше най-тъпото изказване...нови [re: 124]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано01.06.03 09:23



...което съм чувал!!!
Пич, признавам, и аз съм само за оригиналните части, в смисъл винаги използвам такива, предпочитам да дам повече пари сега, отколкото както казваш, да ставам монтьор по неволя...но един БЕНЦ си остава БЕНЦ, каквито и части да му слагаш...
И стига плаши човека, щял да даде още толкова пари за да стане истински Мерцедес, тва е ебати преувеличението, просто не е истина!!!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Izkazvas se nepodgotven kolega !.нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 11:03



Mercedes e tova koeto e , zastoto castite ot koito e sgloben sa mnogo visokokacestveni....
Inace stese da e Opel ili Ford ili drugo podobno laino........
Ta, ce predi da pises nesto se zamisli...Mercedesa e skapa kola i ne e za bedni hora.....Vsiaka kola ima podrazka..........Dori na Schumi Ferrarito-ako i da struva 2.000.000 Euro

P:S: Znaes kak vikat na horata deto si kupuvat razni nesta deto ne sa im po djoba



Тема Re: Izkazvas se nepodgotven kolega !.нови [re: 124]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 11:13



Poznavam dosta hora koito karat parodii na MB i to sravnitelno novi, prosto zastoto ne mogat da gi podarzat........Razhodi se do Cervilo ako si ot Sofia, ima tone 3 S klasi koito samo na vansen vid sa takiva...vozil sam se v tjah i moga da ti kaza , ce edin Golf v Germania e po-zdrav ot tjan......Ama tova e , vaznoto da si gazar.....ama gazar na gol gas se vika paljaco........

P.S. Ne se otnasja gornoto za momceto deto iska da si kupuva CE ot Italia, prosto iskah da objasna, ce nikoi ne prodava ZDRAV mercedes evtino.....



Тема Ееее, аз не съм казал че не си прав!нови [re: 124]  
Автор Vlado-BENZ (R&B в колата!!!)
Публикувано01.06.03 13:27



Чакай бе пич, кво се засегна, аз не казах ли същото, а?
Ама виж бе, всеки си прави избора, аз например бих си взел по-стар Мерцедес, като 124 и 190, каквато имам, но да мога да го поддържам, отколкото по-нова кола, и да си правя гавра с нея, за тва сме на 1 мнение, но трябва да ти кажа че има части, които не са оригинални, и въпреки тва са с доста добро качество, пък и ти кво заставаш срещу тези които мерцедес, пък нямат пари да го поддържат, аз пък казвам: евала че имате вкус, парите ще дойдат по-късно!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Speshno pitane 2 :-)нови [re: Nicola]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано01.06.03 17:29



Никола...колко пари мислиш да инвестираш след това в тази кола? Помисли си добре. В бъдещето всичко изглежда лесно, ама като се наложи да извадиш 1000 лв. за това, 1000 за онова, да не запееш друга песен...

Само Дизел


Тема Re: Speshno pitane 2 :-)нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор124 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 18:08



Proveri si razpredelitelnia val,zastoto sansa da e zaminal e 90%......do 92godina na vsicki benzinovi motori tova im e slaboto mjasto, cuva se kato meko cakane na hidravlicnite povdigaci, ama ne e ot tjah.....Az sasto taka misleh,ama kato go zakarah v Mercedes vednaga mi kazaha val..........Poznai koko struva?
680Euro - tova estestveno e bez montaza, ste gi davam kakvo da prava.........e,sigurno moga taka da karam oste 50 000km., ata taja tema e opisah po gore........



Тема Re: Speshno pitane 2 :-)нови [re: 124]  
АвторNicola (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 09:24



Lele, uplashi me:-)
A az mekoto cykane na hidravlichnite povdigachi niama da go razpoznaia daje na tepsia da mi go slojat, taka che predi da ia vzema niama nachin da razbera :-)

A inache zasega sym predvidil do 1000 euro za remonti i t.n., ama znam li kakvi iznenadi mi e prigotvila...No mislia, che za nachalo bi triabvalo da stignat? Izchukvane tuk-tame, polovin kilo boia, styklo za levia far, kapak, smiana na tapiceriata, i oshte edna-dve drebolii (primerno kojenata torbichka na skorostnia lost). Tova v Bulgaria kolko shte mi izleze? Ne poveche ot 700-800 lv, predpolagam?

A tuningi-muningi razni na po-kysen etap shte pravia :-)


A, i oshte neshto iskam da pitam :-) Niakoi da ima preki vpechatlenia ot CD/MP3 player-a na Elite? Vidiah go na get.bg za niakva smeshna suma, goliama prychka li e? Syshto i visokogovoritelite im - ima 350 watt za 55 lv :-) Imashe tam niakvi komentari na potrebiteli i player-a mnogo go hvaleha, ama....bylgarska rabota, be deba:-)) Ta ako niakoi znae neshto, kajete :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.