Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 28.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Aide, dobre!!!  
Автор |Kuku| ()
Публикувано26.05.03 16:16



Shte popitam "SamoDiesel"(po narejdane na Vlado_Benz) dali ima i kakva e situaciata okolo "C55AMG"??????
Samo bez da obidi, che me boli ednoto oko!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Aide, dobre!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано26.05.03 16:33



От новата серия (W203) няма, но от предишната С-класа (W202) има C 55 AMG и даже и Т-модел (комби).
Какво имаш предвид с " kakva e situaciata"?

Само Дизел


Тема A, ясно...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано26.05.03 17:19



Видях ви спора.
Владо, сори брат, ама според мен не си прав. От С55 AMG са произведени 4200 броя, което може да не е много, но си му дава пълното право да се нарече сериен автомобил.
От новия C32 AMG са обещали да правят повече.

Само Дизел


Тема Е да де..нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано26.05.03 17:42



ам адруго си е С55, нали?
само дето ще вози като каруца най-вероятно



Тема Blagodaria!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор |Kuku| ()
Публикувано26.05.03 18:03



Radvam se, che spora prikluchi mirno i tiho
Vlado, pomoli "SamoDiesel" da ti posochi linkche, za da razgledash harakteristikite na "C55AMG", shte ostanesh prosto ocharovan, kakto i ot "SL73AMG"


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Е да де..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано26.05.03 18:31



Хехе, няма Мерцедес, който да вози като каруца!
Може да е твърдо, но типичното усещане за возията на Мерцедес не може да е различно, защото не зависи от мекотата на пружините и амортисьорите!

Само Дизел


Тема на мен ми трябванови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано27.05.03 09:15



единствено тая новата системка дето не дава на колата да се лашка в завой ама я държи хоризонтално спрямо пътя.. ей това е най-голямото удобство на новите бенцове. Ама ще искат много пари да я вградя в моя



Тема Re: на мен ми трябванови [re: Чepнorлaв]  
Автор Magnum (Reality)
Публикувано27.05.03 12:26



Черноглав, карай си и се радвай и без тази системка. И тя си има недостатъци. Например в новият ролс-ройс няма такава. Няма и напречни стабилизиращи щанги, смятай как се накланя това животно 2 тона и отгоре.
Обаче това било нарочно. Изследванията показвали, че е по-приятно за пътуващите колата да се накланя, иначе страничното ускорение се предавало на тялото, и го изморявало. Който не вярва, да потърси инфо за ролса.
Също си спомням за едно сравнение на М3 и CLK55AMG в CarAndDriver, и въпреки че БМВто беше с по-твърдо окачване, возело по-меко и приятно, защото мерца бил повече "roll-stiff".

И друго има, колкото са ти по-твърди стабилизиращите щанги, толкова повече натоварват външното (за завоя) колело, и така пада сцеплението. Така че може да се лашкаш, ама поне ще го вземеш завоя.

Така че и това не е панацея.

Remember that you are unique - just like everyone else. -- Ex.TK3C


Тема Re: на мен ми трябванови [re: Magnum]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано27.05.03 13:16



Еее, айде сега
За Ролс-Ройса може и да е така, те са си били изчанчени винаги.
Обаче всички сме се качвали в автомобили, нали така? Недей да ми казваш, че като се лашка колата, се чувстваш по-комфортно. Абсурд, който и да го напише, не го вярвам! Нали като се наклони здраво на завоя трябва да се набираш по дръжките за да не изпаднеш. А като е със стабилно окачване, просто си седиш.
И това, че спеплението падало, като се натовари колелото съвсем не го разбрах!

Само Дизел


Тема Re: на мен ми трябванови [re: Magnum]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано27.05.03 13:18



Аз пък много мраза кола да ми се накланя по завоите!

VTEC POWER



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.