Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 03.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано17.05.03 18:53




Май Акорда е по-добър, а? Що така? За разликата в цената няма да коментираме...

VTEC POWER

Тема Re: Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови [re: PARADOX_sf]  
Авторgg (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 22:11



ami samoto ime Honda si govori dostatachno. ne naprazno e nai-prodavanta marka v US. emi 240hp ne e hich malko



Тема Re: Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови [re: gg]  
Автор c23O (непознат )
Публикувано18.05.03 02:23



Honda nai-prodavana marka v USA, ste posporim tuka malko. v kakva kategoria e nai prodavana marka. ako govorim za proizvoditel, GM sa nai-prodavani, ako govorim za model, Toyota Camry e nai-prodavana veche 5 poredni godini.



Тема Re: Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови [re: c23O]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано18.05.03 18:40



Какво пак се захванахте с тези HONDI в този клуб. Той е за "Мерцедес"! Колкото до "Камрито", беше най-продавания автомобил до преди една година. Относно "Хондите" наистина се харчат в щатите, но в бройките влизат и "Акура", а основно се купуват "Сивици", КОИТО ИЗОБщО НЕ СА КОНКУРЕНЦИЯ НА МЕРЦЕДЕС!!!



Тема Re: Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано18.05.03 19:27



Обаче остава фактът, че хората предпочитат да дадат почти два пъти повече пари за Мерцедес, отколкото за "по-добрата" Хонда

Само Дизел


Тема Re: Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор c23O (непознат )
Публикувано19.05.03 08:37



honda sa dosta praktichni koli, ako iskash da imash prosto kola koita da te predviji ot tochka A do tochka B i da ne ti puka za nisto drugo, osven da sa i riadki i eftini remontite, da honda i toyota sa podhodiasti, no ako iskash nesto poveche, kato stil i kachestva, togava po-dobre da se pooharchish za MB, BMW ili Audi. a v momenta se okazva che ne e i zadaljitelno da e oharchvane, stiga da fanesh namaleniata. moito mercedesche mi izlezna tochno kolkot bi mi izliazla honda accord s V6( i daje sigurno tozi accord ima na polovinata ekstri na MBto mi)



Тема Нещо не ми е яснонови [re: PARADOX_sf]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 09:06



За какво е този спор? Какво доказвате?

Щом Хонда те кефи повече - купи си Хонда?

Щом Мерцедес те кефи - Мерцедес?

Иначе тук като гледам никой не е карал двете коли, за да направи паралел...

Знам за себе си, че харесвам Мерцедес! И едва ли някой ще ме убеди че Хондата е по-добра...



Тема Re: Нещо не ми е яснонови [re: MB]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано19.05.03 10:10



Уффф, абе що е нужно някой да ни влиза в клубчето и да сравнява Мерцедес със сапунерки, е тва не мога да разбера, няма спор, Мерцедес е фирмата, извоювала първо място като престиж, просто спора е излишен, а Хонда да си правят скутерчета и мотори...

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови [re: PARADOX_sf]  
Автор PARADOX_sf (ентусиаст)
Публикувано19.05.03 15:16



Просто ми беше интересна ваща реакция! Пиша ви 4-ка :)
За мен Хондата е по-добра. Но за мен. Можеби защото съм фен на марката. Пък и като погледна характеристиките на единия и после на другия пак Хондата по-ми харесва.
А по въпроса за екстрите. Автомобилите са от един клас!

VTEC POWER


Тема Re: Honda ACCORD COUPE V6 vs. Mercedes CLK320нови [re: PARADOX_sf]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано19.05.03 15:23



Да де само че Мерцедеса има една екстра, която не се предлага и в най-луксозното оборудване на която и да е японка: ПРЕСТИЖ!!!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.