Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 15.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема maslo na dvigateliaнови  
Авторc23O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 09:14



niakoi da ima predstava kvo maslo na dvigatelia se slaga na 2003 MB C230K coupe. idva s 1.8L super charger. znam che tirabva da e sintetichno maslo, no na vsiakade mi kazvat razlichni cifrichki. za sega nai-viarni mi se vijdat 0W40 i 5W40, niakakvi mnenia? i kva marka bihte preporachali- mobil1 ili castrol ili drugi?



Тема За такава кола [re: c23O]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано17.05.03 09:20



и с такъв двигател - отиваш в Балкан Стар и си взимаш каквото ти пише по книжка. НИЩО друго.. ок?
Иначе ще спестиш тук някой лев, после през носа ще ти излезе.. Истинско, оригинално.. директно от Германия...



Тема Re: За такава коланови [re: Чepнorлaв]  
Авторc23O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 09:29



predstava si niamam kvo e Balkan Star, no karai. tuk ne stava vapros za spestiavane na pari, a za nai-podhodiastoto maslo. v knijkata ne pishe, drug e vaprosa che i propka za proverka na masloto ne sa slojili. sasto taka, niakva ideia prez kakav interval se smenia masloto na tazi kola, stoto tova deto mi go izchisliava bordovia komputar, hich ne me kefi



Тема Re: За такава коланови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано17.05.03 09:32



Абе то е ясно че като имаш такава кола, няма да става въпрос за пари, нема да се циганееме, я?
Ами аз бих го сменял на 2000 км маслото на такава кукличка...
Ами сериозно, не съм сигурен, ама аз бих го сменял на 7-8 хиляди км...а какво казва борда по въпроса?

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: За такава коланови [re: Vlado-BENZ]  
Авторc23O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 09:37



mi borda hich go niama, kazva mi 10K mili(16K km), no az sam reshil tochno kakto kazvash, na 8K km. ima li znaechenie dokato e oste chisto nova, sega imam okolo 4K km, stoto sega oste se razrabotva dvigatelia i uj masloto se zamarsiava poveche. bi li preprachal da go smenia sega?



Тема Re: За такава коланови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано17.05.03 09:43



Аууу, пич, на нова кола първото масло се сменя за по-сигурно на 3000 км, аз ако съм на теб, не бих го задържал повече от 4000, ама абсурд...Знаеш ли за кви метални отлагания става на въпрос в един неразработен двигател???
А ти в Щатите ли си?

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Добре Дошъл!!!нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано17.05.03 09:45



Ей, пич, добре дошъл в "нашия" скромен клуб, явно си човек с вкус!!!

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!


Тема Re: За такава коланови [re: Vlado-BENZ]  
Авторc23O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 09:48



tam sam da. ta horata tuk sa malko otkacheni, prodavat ti kolata s bezplatna smiana na masloto, no go smeniat samo kato komputara kaje. i az sega kak de se ebavam s kolata kato te preporachvat kvoto kompa kaje. no si prav de. na maika mi na kolata i smenih masloto na parvite 1500km. sasto taka sam chuval che dokato e nov dvigatela, e hubavo da se razraboti s mineralno maslo i posle da pochnesh da mu slagash sintetica, viarno li e? stoto ot zavoda na MB si idva sas sintetica.



Тема Re: Добре Дошъл!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторc23O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.03 09:50



ne samo vkus, no i iziskani predpochitania



Тема Re: За такава коланови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ ()
Публикувано17.05.03 09:55



Тва беше преди години, тези новите и с синтетика бачкат, но го смени ако искаш веднага, сега на колко мили е?

Добре е да можеш да караш, но по-добре е да можеш да спреш, когато трябва!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.