Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 11.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ей сега сутринта си карам  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано12.05.03 10:29



из Студ. град и зад мен какв огледам - едно сладичко 560 SEC - купенце
Баси яката машина е това.. по колко ли вървят тук? и има ли ги въобще?



Тема Re: Ей сега сутринта си карам[plezq se]нови [re: Чepнorлaв]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 11:19



Ne mi se misli kak shte izhranish tova chudovishte...
I kakva mu e cenata na pritejanie (konsumativi, podrajka, zastrahovki, danaci i t.n.)...




Тема Бе поддръжката е ясна...нови [re: MB]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано12.05.03 11:40



като кола колко ли струва тук?? иначе колко харчи - 18 градско. Нали тук има един пич - 500се.. колкото неговия ще е...



Тема Re: Бе поддръжката е ясна...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано13.05.03 01:13



500CE=V8
560 SEC=V12
poveche shte harchi

instinkt



Тема Re: Бе поддръжката е ясна...нови [re: instinkt]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 09:43



To tova e yasno..

Beshe ritorichen vapros...



Тема Re: Бе поддръжката е ясна...нови [re: MB]  
АвторVlado-BENZ (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 10:03



Abe nema takiva raboti we, 4e 6te har4i pove4e, da, ama ne e V12, i az taka si misleh predi 6 godini, ama i 500 SEC, i 560 SEC sa si V8...



Тема Re: Бе поддръжката е ясна...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 10:21



Владо е прав. Идвата мотора са V8, защото до колкото съм запознат от преди 15-20г. Мерцедес не са слагали V12 двигатели. Нали говорим за W 126? Модела е пуснат в производство през 1983г.
Черноглав, цената на един такъв преди 4-5 месеца беше 14000лв, но сега не знам. Предполагам, че не е паднала много - нали е двувратка.



Тема Ееее, винаги на едно мнение с тебе, bugmaster...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано13.05.03 10:38



Да, точно така, W140 за първи път получава V12 в 600 SEL, а иначе цената лети до небесата, преди 3 месеца се продаваше една тунингована кукличка 560 с 330 коня, за, ако не се лъжа, 24000 лева, обаче аз лично бих ги дал, просто той SEC-a, а не CL-a, си е легенда, и аз си го обичам...

Тук съм за да си правя кефа, всеки който ще се заяжда, по-добре да мълчи!!!


Тема Re: Ееее, винаги на едно мнение с тебе, bugmaster...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 10:52



Абе мойе и за по-евтино да се намери, както писах по-рано, но пак зависи от състоянието. Този който гледах не беше тунингован, а мойе и да е имал нещо за ремонт. Колкото до W 126-цата, тя е най-успешно продавания луксозен модел на Мерцедес. В момента в Германия / до преди няколко месеца / по путищата се движат повече W 126, от колкото W 140, пък са и много по качествени, красиви и т.н.



Тема Отново на едно мнение, bugmaster...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано13.05.03 10:56



Дааа, ако си гледал колко продадени бройки има от 126 в сравнение с тогавашната конкуренция от БМВ, ще забележиш че Баварците изостават драстично, докато при 140 и 7-цата, не помня индекса и на двете купета за съжаление, даже от Мюнхен напредват яко през 96-98 година...

Тук съм за да си правя кефа, всеки който ще се заяжда, по-добре да мълчи!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.