Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Mercedes 200TE vs. Volvo V40 2.0нови  
АвторV_A_N_K_A_T_A (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 18:03



Kakvo 6e mi govorite za tiq me4oci we hora, twa ne e kola!!
Tq malee super qko. 200TE-twa sa 190konq we ebasi i pak ne vurvi.
Po magistralata plovdiv-sofia se opana edin takav, mani mani. Do 170 e dobre, sled twa kato po4na da malei... Kato izlqzohme na pravata v na4aloto na Sofiq i umrq!
170,190,210 i go gledah kak izostava6e qko. Na 220 ve4e go nqma6e.
Mercedes- ne naprano im vikat ME4OCI. V40 e 140PS. Na vra6tane samo edno 320 moja da mi se opre...

VOLVO for MY life



Тема Re: Mercedes 200TE vs. Volvo V40 2.0нови [re: V_A_N_K_A_T_A]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано01.05.03 20:18



Абе Ванка, къде ги раздават тия 200 ТЕ по 190 коня бре

За сега в завода са го докарали до 163 коня, което не е зле за 1,8 двигател. И все пак това е най-слабия бензинов двигател за Е-класата. Има и доста по-пъргави, ако ти трябват

Освен това не казваш за кой модел точно говориш. Ако е предишният, без компресор, то той е даже 136 коня.

Само Дизел


Тема Re: Mercedes 200TE vs. Volvo V40 2.0нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторPower_Exhaust (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 23:21



Абе щом говори за 200TE значи това ще да е 124-ка иначе незнам др модел на мерцедес да е обозначаван така и той най вероятно е 118 или 122 коня !
А тоя от къде ги измисли тея 190 коня направо идея си нямам той трябва или да е с няколко компресора или да е Ванкелов Двигател



Тема Re: Mercedes 200TE vs. Volvo V40 2.0нови [re: Power_Exhaust]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано03.05.03 09:20



Абе откъде, откъдето е измислил че е карал и се е возил на Волво V40, ма такива тъпи селяни да вървят в клуб "Най-тъпите псевдо-шофьори" и там да измислят приказки от 1001 нощи, колкото до двигателя, той си е бил с катализаторче, спокоен шофьор, 118 коня, на купе от 1900 кг, което като че ли е "малко" повече от тва Волво...
Абе един съвет към тоя пич: Качи се на Мерцедес, за да намразиш всичко останало!!!

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Mercedes drugiq patнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторV_A_N_K_A_T_A (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 17:52



Az puk imam edin vapros: ti na VOLVO vozil li si se??
Qvno 4e ne si 6tom taka mi govori6.
VZEMETE DA SE KA4ITE i 6e zabravite sqkvi 4upendraci-190
Pak kazvam merjoka e TROMAV avtomobil!!!!!!! Vav VOLVOTO dinamikata e na VISOKO nivo pi4ove!
A 4e ne sam selqnin NE SAM!
I mercedesa be6e s turbo be6e 6oto e na edin priqtel


VOLVO for MY life



Тема Re: Mercedes drugiq patнови [re: V_A_N_K_A_T_A]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано03.05.03 18:03



Хи хи , Само Дизел, абе тоя кви ги приказва, май нещо не е в ред...?
Първо, пич, целта на Мерцедес никога не е била динамиката, а лукса, сигурността и качеството на изработката, в което като че ли са много по-напред от Волво, а колкото до тва че не съм се возил в шведската машина, мноо имаш да вземаш, живял съм в Финландия преди 8 години и тогава от посолството бяха дали на баща ми чисто нова машина, аз не помня много от нея, но като гледам баща ми, от 4 години не е сменил марката Мерцедес, откакто си купи първият Мечо...
А пък мога да ти кажа, без да използвам обидни думи, защото това е клуб Мерцедес, а не някой селски клуб, например клуб Волво, че 190 си е супер машина, и за твое сведение, тя вече е легенда, само погледни в Интернет за какво става на въпрос, над 30 форума за W201, тва за Волво V40 не може да стане и след 300 години!!!

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Mercedes drugiq patнови [re: V_A_N_K_A_T_A]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано03.05.03 18:06



Аааа, и ако пак ще кажеш някоя глупост, казах ти, този клуб е за интелигентни хора, които знаят какво искат от живота, по-добре замълчи и върви в любимия си клуб на "стария пенсионер" Волво, там си се надлъгвайте как сте "били" Мерцедес с турбина!!!
Смешковци...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Mercedes drugiq patнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторV_A_N_K_A_T_A (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 18:17



Vi6 sq priznavam 4e Mercedes sa s mnoo opit i vav voziqta sa po4ti nenadminati(makar 4e s nai-dobroto oka4vane v sveta za momenta e VOLVO S60 T5 R).
I az sam se vozil na Mercedes oba4e HI4 ne bqh vpe4atlen a nai malko pak ot 190-takav si vze predi godina edin poznat i ne e mnoo dovolen de!
Osven tova az tarsq dinamika a ne comfort-tova go ima i vav Volvoto.
A pak za klasa si V40 e nai sigurniq avtomobil!
C32 i E55 sa edinstvenite svestni ot taq marka!


VOLVO for MY life



Тема Re: Mercedes drugiq patнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторV_A_N_K_A_T_A (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 18:20



Idi vav Volvo.hit.bg i vij sam!



Тема Re: Mercedes drugiq patнови [re: V_A_N_K_A_T_A]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (отнесен)
Публикувано03.05.03 18:29



Ванка, виж първо уточни за какъв Мерцедес става дума, щото до тук само глупости си казал. Сега пък с турбо стана. За дизел ли говориш?

На Волво съм се и возил и съм карал. Чисто ново V70, Rent-a-car, съм карал и през цялото време имах чувството, че съм в не много добре сглобен Форд, което не е много далече от истината. Ебати евтините, скърцащи пластмаси са наслагали в салона...Винаги съм уважавал Волво, ама явно сведенията ми са стари, щото като гледам новите модели, пет пари не бих дал за тях.

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.