Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 05.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема E 400 CDI, CL 65 AMG...нови  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано21.02.03 15:36



Само няколко числа, които говорят сами за себе си:

Е 400 CDI (серийно производство от март 2003) е с двигател с мощност 190kW (260 к.с.) и въртящ момент 560 Nm.

CL 65 AMG (премиера на Женевския автосалон) е с двигател с мощност 450kW (612 к.с.) и въртящ момент 1000 Nm.

Поздрави

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.


Тема Re: E 400 CDI, CL 65 AMG...нови [re: Бopивaн]  
Автор Sev ()
Публикувано21.02.03 16:54



CL-a ste e varha na sladoleda



Тема Бе не се и съмнявамнови [re: Бopивaн]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано21.02.03 17:09



че са жестоки коли, но я се поразходи до клуб Ауди и виж една тема за качеството на колите след 95г.
Нищо против теб.. хората си споделяме.. но се верни работи...

А колкото до 400 СДИ, аз съм очарован от това нещо.. колко струва само двигателя? Да си го хакна в моята кола и да забравя за случая.. най-добрия вариант ми се вижда.. как пък не се сетих досега.. или да го завра направо с едно запазено 123 купе...



Тема Re: Бе не се и съмнявамнови [re: Чepнorлaв]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано22.02.03 12:08



ako ostavim auditata na edna strana...mislya che (kato prodajba) W124 beshe na varha...i sobstvennicite vse dobri neshta govoryat za tozi model...

BMW Power



Тема Re: Бе не се и съмнявамнови [re: instinkt]  
Автор SkakaLez (новак)
Публикувано23.02.03 17:15



CL 65 AMG mi e ljubimata kola. Ne znam niakoi po-uspeshen sporten model na Mercedes ot tozi. CL e s klasi po-dobur ot SL!



Тема Re: Бе не се и съмнявамнови [re: SkakaLez]  
АвторVladoBENZ (Нерегистриран)
Публикувано26.03.03 12:15



Ei, pi4, ni6to protiv teb, SkakaLez, ama az sum karal i dvete, zvu4i malko kato luja, ama bratov4ed mi gi ima6e i dvete, purvo karah CL 55 AMG, posle SL 500, i ni6to 4e e po-slab trqbva da ti kaja 4e e s klasi po-sporten ot CL-a, ni6to 4e kato vozia i komfort CL-a e prosto vurha s Airmatica si!
Te i dvete koli go imaha, ama nastroikite mu iavno biaha razli4ni, vse pak dvete koli sa za razli4en tip hora, ta tva ot men, ama suvsem iskreno ti kazvam 4e ne si prav, toi moje i da ti haresva pove4e CL-a, ama za sportist ne moje da se meri s SL-a.....



Тема Re: Бе не се и съмнявамнови [re: VladoBENZ]  
Автор Sev ()
Публикувано15.04.03 14:52



disaynera e kazl 4e CL e 6ediovar, a SL e golemiqt mu 6ediovar



Тема Re: E 400 CDI, CL 65 AMG...нови [re: Бopивaн]  
Автор BAVARETZA (непознат )
Публикувано17.04.03 21:52



sne se i sumnjvam 4e mercedes sa takiva ko6nitzi .612 a stiga ve ma naistina li.skoro 6te vidite bmw kakvo vi e prigotvil WWW.BMWPOWER-BG.NET



Тема Re: E 400 CDI, CL 65 AMG...нови [re: BAVARETZA]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано17.04.03 23:27



Ами да са живи и здрави баварците и пожелания за успех

Само Дизел


Тема Re: E 400 CDI, CL 65 AMG...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 12:51



Хи хи ще им е нужен, просто като погледнеш че уменията на Ферари не им достигна да се изправят срещу CL 65 AMG, значи БМВ да си правят извода...

Истината е някъде там...а именно в 190 D!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.