Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 30.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Mercedes-Benz-A160  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано22.04.03 14:44



Zdravete ,prevarjenici na nai-dobriat avtomobil na Planetata.Mnogo vi pozdravi ot klub Moskvich.
Zna4i imam edno vapros4e kam vaz. 6te si kupuvam Mercedes-Benz A160. Kolata e proizvedena 1999 godina i e na 70000km. Vsi4ki ekstri! Siv metalik.
Izglejda stra6no zapazena. Dvigatelia i kakto i li4i po indeksa na kolata e 1,6 litrov 16 klapana , 102 konia. Kolata e adski gazarska. Onia ot avtoka6tata (az sam ot Stara Zagora) i iska 19000 leva.Ama smakna na 18000 leva.
Ta vaprosa mi e mnogo pari li sa tezi za taia kola ,imaiki predvid ,4e 4isto nova sa6tata struva 33000 leva. Na men mi se struvat mnogo ama kvo da se prai Mercedesa si e Mercedes
Are saz Zdrave...

МОСКВИЧ - 33 години НАРОДНАТА КОЛА на България


Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: lvan4O]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 14:55



Ами Иване, парите не са кой-знае колко много, може да се свали и на 16000 лв., но и тази цена е добре, но аз не съм наясно дали през 99 беше монтиран серийно ESP, но ако няма, аз не бих си я взел, просто защото тва са 102 коня, за тва купе са доста, а всеки знае, че първите 2 години от производството си, А-класите не бяха супер много стабилни...
Но ако искаш, погледни тези резултати в мобиле.де:



AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz

Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: lvan4O]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 14:56



И после прибави мито от 734.4 USD...
И цената горе-долу се доближава до към 15-16 хилядарки...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор lvan4O (Народен Човек)
Публикувано23.04.03 23:36



Blagoraria vi za podrobnata informasia.Kolata deto ia gledah pi6e 4e e sas vsi4ki ekstri.Bi triabvalo taia sistema deto hi4 neznam za kvo sluji (mai 4e be6e det vika6 ESP ili tam kvato) da si ia ima.Ama s tva deto vika6 4e tia parvite Mercedesi A-class v parvite 2 godini ne bili doizkusoreni ,malko me pritisniava. 6toto az se nadiavam da niamam nikvi problemi s kolata ,6toto ne moga da si pozvolia da ia podadarjam taia kola deto 4astite i sa bezbojno skapi.Ta zatova gledam da e po nova i po ne karana.
Zasega prodaljavam da tarsia i razu4vam.Ama i Mercedesa ako se okaje tam niakoia nemska brakma napravo 6a se otkazvam ot jivota. Napravo i az ve4e ne znam kvo da praia.Kasmeta li mi e takav ,neznam ama samo na zapadni brakmi slu4vam.Ebah go v maikata.
Ta zatova zalagam na Benz.Pak 6te vidim...
Vse pak mersi.Ama mai 6a stavam 4len na va6to klub4e.
Are....

МОСКВИЧ - 33 години НАРОДНАТА КОЛА на България


Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: lvan4O]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 10:09



Браво, пич, явно си стигнал до извода до който цял свят е стигнал (вий ми извода в червено отдолу)
Но аз ако трябва да ти кажа честно, бих си взел за тези пари някоя С-класа, ама тва е щото съм състезател, затва...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: lvan4O]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 14:56



Иван4о, тая А класа в завой е по-нестабилна и от москвич, да знайш. За толкова пари можеш да си вземеш много по-добра кола от нея. На мерцедеса реномето му в голямо, оттам и цената, иначе колите са им същите като другите. Удоволствието от карането на една японка за мен е по-голямо от това при мерца. Но ако искаш да гледаш на околните отвисоко и да се правиш на тежкар - купувай смело.

пп. Не се сърдете, клубари - това е мое мнение. Може и да съм прост и тъп - вие ще кажете (то е ясно, де)



Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: aнoнимeн]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 16:32



Не бе, анонимен, нема лошо, всеки си има вкус, ама Мерцедес дава тва, което никоя друга марка не може да даде, мисля че всеки знае какво е то...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: lvan4O]  
Авторstb (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 18:06



Ivan4o ne si davaj parite.
A-Klasse e palna ismisliza. vseh takava pod naem, beshe na 500 km i ja karah 1000 km i to v Germany. Njama nishto obshto s MB. Vatre smrad na plastmasi, podska4a na vsjaka neravnost, a tuk pone po magistralite ne se namirat 4esto. pri 185 cm ne se 4uvstvah ujutno, tjasna e . ima bagajnik sa edna kasa bira i edna 4anta. pove4e ot 160 ne vdiga, pone as sagubih 4uvsvoto sa sigurnost. dvigateljat e slab ili predavatelnite otnoshenija sa obarkani, pri isprevarvane ragash na 4 ina4e njamash shans. a poddrajkata opredeleno e skapa i ka4estvoto e dale4 W-seriite. a i parite ne sa malko sa 4-godishna kola. vnimavaj da ne e bila ot renta-a-car. mnogo si padat ot Sixt i sie.



Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: stb]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано24.04.03 18:57



Мислех, да пиша същото, ама още се чудех дали да го разубеждавам човека...

Само Дизел


Тема Re: Mercedes-Benz-A160нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 19:17



Еми аз нали тва му писах по-горе, да си вземе по-добре някоя С-класа...
Аааа, виждаш ли Дизел, че не всички Мерцедеси ми харесват, а?
Ама в крайна сметка кво очаквате от Мерцедес с предно, много се издъниха за мен с този модел, ама как да е...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.