Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 17.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Mercedes-а на всички времена!!!нови  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 13:02



Та така, създадох тази рубрика за да видя какво мислите по въпроса...
Ще е интересно мисля на всички да участват в този форум, но имайте впредвид че това не се отнася само за коли произведени последните 20 години, ами през цялата история на тази велика марка...
Много ще ми бъде интересно дали моят фаворит ще съвпада с мнението на Само Дизел и Черноглав...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Хайде сега..нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано22.04.03 13:19



трябва да си изберем модел ли?
Мен лично най-ме кефи старата CLK класа.. с четерите фара дето си е.. А колкото по-голям двигател има - толкова по-добре.
Ти май не знаеш, но правих тест драйв на една такава - служебна на Балкан стар.. беше на 2000км, 230К, абе звяр.. . За което още веднъж благодарности на Иван. Харесъл съм си една.. 55 амж.. от 95 000лв сега е 78-76 някъде мисля в една автокъща .
Иначе веднага след това новата Е класа.. и в такова се повозих в Холандия, само дето съжалявам че бях доста подпийнал, но беше невероятно.. няма друга такава кола, ей.. а беше 220 СДИ.. даже драйвера каза че е 200, ама и аз вече не помня.. има ли въобще такъв двигател на нея.. Това са коли.



Тема Ами още няма, ама през юни се очаква...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 13:52



Този двигател 200 още не е внедрен, ама нали ще трябва да се праат на таксита в Германия, юни или юли, ако не се лъжа, ще излезе Е-класата с 200 CDI 115 коня някъде, а 220 с 143 си е наистина страхотна машина, но все пак за мене една истинска легенда трябва да е революция, и за да ти покажа коя е за мен колата на всички времена (не само на Мерцедес), ще ти напиша само 5 знака: 300 SL !!!
Произвеждан е само 5 години, но явно на Мерцедес му трябват само толкова, за да превърне един свой шедьовър в легенда.
АутоБилд го слагат на 2-ро място за кола на всички времена, но на първо място е кола, произвеждана 4-5 пъти по-дълго време, а именно VW Beetle...
Та тва от мен, дано да си съгласен че това е истинска легенда, защото след 50 години тя все още изглежда актуално, и всеки, който я притежава, включително и Karl Lagerfeld, трябва да е горд...
За да я видите, посетете този сайт:



AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz

Тема Re: Mercedes-а на всички времена!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано22.04.03 13:53



За серийни модели говорим, нали?
Аз си падам по 300 SL Gullwing от '54. Мноого ме кефи тази кола, не само на външен вид, но и технически. Между другото това е първият бензинов двигател с директно впръскване. Не мога да разбера какво се бия по гърдите с тия FSI-та и GDI-та
Разбира се, не разчитам някога да се кача на този автомобил. При цени от 1/4 милион долара нагоре...












Само Дизел

Тема Re: Ами още няма, ама през юни се очаква... [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано22.04.03 13:57



С 1 мин. закъснение казах същото

Само Дизел


Тема Re: Ами още няма, ама през юни се очаква...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 14:09



Абе човек, изпълваш ме максимално с някой лаф!!!

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Mercedes-а на всички времена: 300 SL!!!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 14:17



Ама съм прав, нали, дизел?
Тва е велика машина, и такава ще остане, и още 2 пъти по 50 години да минат, а иначе се радвам че мислиме еднакво дизелите...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Mercedes-а на всички времена: 300 SL!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 14:22



Абе, Дизел, ако ти кажа нещо няма да ми повярваш...
Имах странното чувство, че и ти ще се изкажеш в полза на този модел, не знам защо, явно щото сме много близки по интереси и манталитет (по познания не, щото си 10 нива над мен...)

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Mercedes-а на всички времена: 300 SL!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано22.04.03 15:22



Ами то не е много трудно да се спреш на този модел
Всепризната класика сред автомобилите въобще, не само сред Мерцедесите.

А за нивата на познание...абе какво да ти кажа. Всеки има нужда още много да се учи.

Само Дизел


Тема Годишни каталози + Технически ръководства = ...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано22.04.03 15:33



... Добри Познания...
Ама си личи че съм учил в Математическа, а?
Ами да, ама не всеки го знае в подробности, а аз съм може би най-големия му фен...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.