Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 14.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Легендата SL...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторLORlNSER (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 10:45



Maj si prav 4e nqma koj znae kakva razlika osven use6taneto za karane megdy dvete ma6ini(CL i S-classe).....Gledah im sravnitelnite haracteristici v www.mercedes.co.uk-po4ti nqma razliki(osven parametrite na kupeto i cenata:)) )
CL-e po-za 6ofirane(az sum maniak izpitatel), dokato S-classe e po-"limo" za tova predpo4itam CL-a....Ina4e dvata modela sa identi4ni kato dvigateli i extri za tova e trudno da se kage koj model e po kultov....
Primerno tuk v London(kudeto giveq i po specialno South Kensington) Zamognite hora karat masovo CL-ove, S-clasite sa za CEO's-limos ili kazano prosto rabotni ili slugebni koli na golemi firmi i banki.......Ako otide6 v Citito moge bi 20-30% ot kolite sa S-class ili E-class Mercedes.....
V BG, S-clasata e po-predpo4itana 6toto e po prakti4na ot CL-a, puk i ima po raznoobrazni i evtini varianti(a puk bulgarinut e prakti4en 4ovek, Ti znae6 Vlado)
Tova e



Тема Re: Аз,да си признаянови [re: Vlado-BENZ]  
АвторLORlNSER (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 10:59



Vuv vruzka tvoq komentar Vlado(ako moga taka da se obru6tam) za tova 4e "Z8" e produlgenie na 8-seria, popravi me ako gre6a, no dokolkoto znam "Z"e otdelna koncepciq ot 8-seria kato cqlo.....
Dvata modela nqmat ni6to ob6to, dokolkoto znam, "Z-concept" startira sredata na 90-te, i taka BMW smqtat da raz6irqt gamata ot modeli su6to taka s "X-concept and C-concept"-koqto 6te vidim v bude6te-(imam vpredvid C-concept).....



Тема Re: Легендата SL...нови [re: LORlNSER]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано03.05.03 11:02



Да бе, няма спор че CL-a си е култ, и аз го предпочитам, щото си е двувратка, пък и аз съм пилот, явно и ти, а конфигурациите на окачването Airmatic и настройките му са различни при двата модела, при двувратата мечка естествено са по-спортни...
Та така, и моя избор е CL, но още по-добре ще е един SL, а?

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Аз,да си признаянови [re: LORlNSER]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано03.05.03 11:06



Аааа, не човече, специално за Z8, то си се очакваше още през 98 като се знаеше че производството на 8-цата ще спира, излезе концепта на Z07, но за да се разбере на кой е наследник тая новата кукла, цифрата стана с едно ниво по-голяма...
Поне така съм осведомен аз, не твърдя че разбирам от BMW-та, аз виждаш в кой канал съм...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема A ETO I MALKO CENI4KI !!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор BUGATTl 57 (магнетиэъм)
Публикувано03.05.03 11:25



Za da vidite 4e rabotata e seriozna . Kakto vi kazah nai skupia avtomobil e :MERCEDES 45 HP 1902g.=2,500.000 DM.& posle; BUGATTI 57 1937g. =2,000. 000 DM.;Mercedes SSK 27 Torpedo Sport 1929g. =1,800.000 DM.; Mercedes 770 W150 Limousine 1938g. =1,400.000 DM.; Mercedes 300 SL W198"Gullwing Alu" 1954g.=1,000.000 DM. & samo za sravnenie Rolls Roise- Silver Cloud III 1963g. /tova e nai skupia RR/ = 400,000 DM. E tova e polojenieto mom4eta ,cenite sa v MILION DM.; KATO TOVA SA PRIBLIZITELNI CENI ZA6TOTO TE SE PROMENIAT NA VSEKI 6 MESECA , nagore razbira se !!! .Tuk 6te otbeleja 4e mejdu gore izbroenite modeli MB ima o6te niakolko na priblizitelno su6tite ceni za koito me murzi da gi izbroiavam, no kato cialo tova sa legendite na Mercedes ,spomenavam m/u tiah i BUGATTI-to za6toto po princip 45 hp na MB e ne6to kato "Purvobiten avtomobil " no vse pak si e 4etiri kolesno . Tuk niakade se vmestvat i 1 -2 Ferrari-ta kato nai skupoto Ferrari /ne mu pomnia modela/ e s cena okolo 1,400.000 DM.

На старо-купувам само вино и ракия.& BUGATTI


Тема Re: A ETO I MALKO CENI4KI !!!нови [re: BUGATTl 57]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано03.05.03 11:38



Еееее, човече, ми дай да събираме от закуски бе, то тва си е яка инвестиция, 5-6 пъти няма да хапваме в McDonalds и SL-а ще е наш, нищо че е "само" 1.000.000 ДМ...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Re: Ами още няма, ама през юни се очаква...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 20:23



Хей, компанията, здравейте! Чак сега виждам темата, малко късно, но нищо. Владо, пич, мненията ни съвпадат абсолютно. Едната класика я имам и то два пъти / Бръмбара имам в предвид /, а за дригата мога само да мечтая. 300 SL си е абсолютен шедьовър и по мое мнение няма по хубав Мрцедес.



Тема Re: Ами още няма, ама през юни се очаква...нови [re: bugmaster]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано12.05.03 12:47



Оооо, bugmaster, ти се завърна, вече ми липсваше...
Ама за SL-a си е така нали?
Еми така е, гениите мислим еднакво!!!

Тук съм за да си правя кефа, всеки който ще се заяжда, по-добре да мълчи!!!


Тема Re: Ами още няма, ама през юни се очаква...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторbugmaster (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 10:32



Thank you за комплимента! Мисля, че има и много други здрави модели на Мерцедес, но този е ненадминат шедьовър. А който не е съгласен сигурно не знае за какво приказваме и трябва да види 300SL-ката във всичките и варианти за не до там дългия и период на производство



Тема Re: Mercedes-а на всички времена!!!нови [re: neznaiko]  
АвторASTRA MAN (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 18:49



АЗ ВИ ЗНАМ ВАС С MERCEDES-ИТЕ СЕ ЕДНО СТЕ ХВАНАЛИ ПРЕЗИДЕНТА ЗА ОНАЯ РАБОТА НАМЕРЕТЕ ЕДИН ДЕТО ДА БИЕ ASTRA-16V С ЧИП КАТО МОЯТА ВЬЗДУХАРИ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.