Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 21.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: mercedes200Eнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано24.04.03 10:57



Ти за 1 седмица изписа повече съобщения, отколкото имаме всички останали поотделно

Шегувам се бе, радвам се, че живна клуба

Само Дизел


Тема Re: mercedes200Eнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 11:10



Еееееееее, и аз да ти кажа, много се радвам че живна, щото той не може да бъде като Опел или Фолксваген, ама то нали не може всички да имат стил за да попаднат в "нашия" клуб...
А иначе дано да не се натрапвам!

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Обаче точно защото си нов...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано24.04.03 11:45



не знаеш кои са старите участници.. а МБ е един от тях, дори и нерегистриран също кара въпросната марка и то едно добро решение за него - 230ТЕ..
Така че по-леко с нашите хора..



Тема Re: Обаче точно защото си нов...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 11:55



Абе споко бе, аз знам чер той е стар, отдавна съм го виждал тука, още преди 5-6 месеца, когато започнах да идвам, макар и не регнат...
Ама да се регне да изглежда по-добре...
А иначе колата му е много добра, а аз ако имах като вас Т-модели какви бас-каси щях да и сложа, лелееееее, лудница, батка!

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема Ад съм със седаннови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано24.04.03 14:54



бре.. не ме влекат комбитата.
Иначе си подобаваща музика - една 12-ка с две трилентови покрай нея и накрая две титаниеви пищялки.. че даже и още място има на пустата кора отзад.. разправяха ми за същите ама с по два баса.. представи си.. ама много пара .. и така си свири добре



Тема Re: Ад съм със седаннови [re: Чepнorлaв]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 16:28



Да бе, дееба, много свират пусти, аз сега съм решил мойта да я обзаведа с Xplod на Sony, щото и сега съм с 2 баса, 30 см, ама не свири качествено, Sony-то друго ще си каже...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема ВУПРОСнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторLORlNSER (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 20:36



Искам да запитам колегите "VLADO-BENZ" И "САМО-ДИЗЕЛ" ако могат и желаят да ме осветлят за какво то4но стои буквата "W" в гамата на "MERCEDES-BENZ" например W124 или W140 и т.н

П.С-Аз су6то се интересувам от автомобили и по специално "MERCEDES-BENZ", претполагам 4е 6те сформираме добър 4ат за напред......
благодаря



Тема ОТГОВОРнови [re: LORlNSER]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 20:46



Ами като означение Мерцедес слагат буквите: W, S, A, C, R...
Значи W е означението на лимузините (4 врати), от Wagen, S е означението на комбитата, от Station, A е кабриолет, не знам от какво точно произлиза, Само Дизел ще знае, нали е в Германия, знае немски, C е купе (2 врати), от Coupe, и R е кабриолет с 2 места, дефакто роудстър, от Roadster като може би се досети...
Примерно S124 е колата на Само Дизел, а моята например съществува само като W201, докато 124 има W124, C124, S124, A124...
Та тва е май, дано да не съм забравил нищо...

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz

Редактирано от Vlado-BENZ на 24.04.03 20:49.



Тема ОТГОВОРнови [re: LORlNSER]  
Автор Vlado-BENZ (Пилота)
Публикувано24.04.03 20:48



Дано да съм ти бил полезен, а за чата, не се и съмнявам, като ти гледам ника, ще се разберем!!!!!

AutoBild определи: за 4 поредни години кола N:1 е Mercedes-Benz


Тема ОТГОВОРнови [re: Vlado-BENZ]  
АвторLORlNSER (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 21:15



Благодаря "VLADO BENZ"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.