Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 23.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема MB 190 на 16 годининови  
АвторDavis (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 10:50



Предлагат ми MB 190 2.0D за 4000 лв.
Има централно заключване, ляти джанти 14" и още едни 15" обикновенни. Мерцедеса е на произведен 1986г., двигателя е рециклиран на около 200 х.км. Собственика е маниак, държи го в топъл гараж и всичко ремонтира.

Някой може ли да ми каже стрували си парите?
Аз нямам гараж, а годините му не са малко и не мога да преценя колко още ще мога да го карам, преди да изгние купето.



Тема Re: MB 190 на 16 годининови [re: Davis]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано09.12.02 12:09



Е в какво състояние е в момента? Ако антикорозионното покритие не е нарушено (удар, дълбоки драскотини) нямаш никакви грижи с корозията.
А и 16 години са нищо за Мерцедес, стига да е поддържан като хората.

Само Дизел


Тема Re: MB 190 на 16 годининови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано09.12.02 13:03



Мисля че за тия пари можеш да намериш същата кола нос 2.5 дизелов мотор без турбо и ще си доста по доволен!!!
2.0 е малък мотор за това купе според мен, баща ми имаше 2.5 чист дизел и лично аз съм навит да карам такава кола, бърза икономична и здрава!!! Обаче 2.0 мотор е малък според мен! И е с 4 скорости!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: MB 190 на 16 годининови [re: Davis]  
Автор kay_ ()
Публикувано09.12.02 22:36



Преди месец мой приятел искаше да си купи 190 2.0Е / 1986г. и ме помоли да го тествам. Колата беше в отлично састояние малко карана (за възраста си). Струваше 1350 евро сиреч 2700 лв. Притежаваше същите неща като твоята плюс газова уредба, пълно каско и гражданска отговорност! Прецени си сам!

Поздрави kay!



Тема Re: MB 190 на 16 годининови [re: kay_]  
АвторVlado (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 15:46



Stra6na kola, ako pita6 men,no naistina motora e slab za takova kupe, osobeno ako si sustezatel,a az sum takuv,no ina4e e super!!! Malko e skupa,svali na 3400 i kupuvai!



Тема Чекаи,чекаи малко!!!нови [re: Vlado]  
Автор Arpapeн тип (ореме навсекъде)
Публикувано22.01.03 21:54



Чекаи малко- ако колата е наистина идеално поддържана както казваш-значи си заслужава за около 3600-3800. Треа пазарлък все пак- шото секи продаа мерцедеси и все са в мноо добро състояние- ама не нали?АААА като е от френда после нали че го биеш ако се счупи след 50 километра!!!



Тема are i na men da mi namerish takuvнови [re: kay_]  
Авторkrank (Нерегистриран)
Публикувано04.02.03 17:45



ako mi namerish takuv shte go vzema i za 3000

samo che mai neshto se nadlugvame moi chovek

iavno sastoianietyo mu e bilo tragichno, shtoto az imam takuv i to 84g
perfekten i ne bih go prodal dori i za 4000



Тема Re: MB 190 на 16 години [re: Davis]  
АвторbeGemot (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 13:14



Az imam 190D na 18 god. i znam na kakvo e sposobna kolata, osobeno sled izvesten broi remonti. Kupih q predi dve godini za 4000, dadoh oshte okolo 1500 za neq, no sym sigurna, che ne moga da q prodam za poveche ot 4000. Taka che ako si ubeden, che e v dobro systoqnie vzimai q, nqmash griji dori na 20 godini da e, Mercedes e pri tova diesel ;)



Тема Re: MB 190 на 16 годининови [re: Davis]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 09:55



ОТ МЕН ДА ЗНАЕШ-" СТАР МЕРЦЕДЕС НЯМА



Тема Re: are i na men da mi namerish takuvнови [re: krank]  
Автор DEDO DEDO (непознат )
Публикувано07.04.03 14:03



2003-1986-17godini ne 16. A inache tova che ti ne bi go prodal i za 4 hilqdi ne znachi che niakoi bi ti go kupil dori i za 2 hil.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.