Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 18.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кажете нещо за Мерцедес w116/450SELнови  
АвторS_classa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 20:30



Моля ви дайте ми някакъв съвет дали си струва да си вземам такава кола защото ми я предлагат за приемлива за мен цена колата е перфектна.Но ме интерисува как е като возия ,разход на гориво слаби места ако има някакви 4ести оплаквания.Моляви помогнете ми .... Mercedes w116 / 450SEL



Тема Re: Кажете нещо за Мерцедес w116/450SELнови [re: S_classa]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано20.02.03 09:51



Ааа, щом питаш за разхода на гориво, зарежи, не е за теб тази кола...

Само Дизел


Тема E какво толкоз..нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано20.02.03 15:25



само около 20 градско е..



Тема Re: E какво толкоз..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано20.02.03 17:37



Татък някъде

Вчера бях пак бях да гледам Мерцедеси при едни...не ги разбрах какви са, май пакистанци. Леле толкова S-класи на едно място не бях виждал И други имаше де. Само дето моя ми го взеха пред носа някакви шиптари...

Само Дизел


Тема Ама ти..нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано21.02.03 11:53



на S класа ли си се метнал? Странно.. не ти ли е много голяма? Моето впечатление е че кола, която ти ще караш трябва да е Е класа, А6, БМВ 5-ца макс. Оттам нататък трябва да си на задната седалка - ес класа, 7-ци, А8 и т.н. ролсове и всякакви .
Ти какво мислиш по въпроса?



Тема Re: Ама ти..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано21.02.03 12:03



Не, нее, не съм се метнал на S-класа. В тази автокъща бях заради един 124 300 TD. Просто се учудих колко S-класи бяха събрали тия. Доста запазени и на добри пари. Бая щях да се почудя, ако си падах по чудовища, като 420 SE примерно.

Само Дизел


Тема Това дето си го харесълнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано21.02.03 14:51



май е най-доброто.. само да не е комби, нали?
Иначе яки машини.. климатици, ако може и блокажи и си пей сърце.. едни наши познати имат един 123 300 ТД или Д.. докаран от Германия края на 80-те за 9000$ тогава. Тук да е минал не повече от 50-80 000 досега. Трябва да се позавъртя натам да ги попазаря . Писна ми на шапката да сменям брони.. от както съм взел колата, предната веднъж и зандата поне 3 пъти. И това за няма и 2г. Еба му мамата.. ако трябваше да ги плащам всеки път.. Еле пък и боядисване..



Тема Re: Това дето си го харесълнови [re: Чepнorлaв]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано22.02.03 12:15



chakay....ti kakva kola imashe?

BMW Power



Тема Re: Това дето си го харесълнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано23.02.03 15:20



Само най-доброто разбира се. И е комби, което е още по-добре. Ако не си съгласен, че Т-моделите са по-добри, можем да поспорим.

И всъщност да се похваля. Вече съм с Мерцедес 124 300 TD turbo (148 кс.), 91-ва, всякакви екстри (и ASD) и най-важното страхотно запазен. Толкова време търся, по-добър не бях виждал. Грабнах го почти без пазарлък.
Абе няма друга кола като Мерцедеса, ей! Ебати кефа ми стана още докато правих тест-драйва. Никоя друга кола не вози така, няма просто.

Само Дизел


Тема Re: Това дето си го харесълнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано23.02.03 19:27



Ha, 4estito




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.