Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 16.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Е 220 CDI ????  
Авторkyтpa (Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 17:30



Kakvo mislite za E 220 CDI?? Spodelete



Тема Мисля че е върха..нови [re: kyтpa]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано06.01.03 10:05



тея новите дизели са нещо невероятно.. въртящ момент на зверове, мощност достатъчна.. за това купе, това е минимума, но задоволителен отвсякъде, ако не си чаак такава спортна натура. Е класата е най-добре с 270 или 320 CDI, ама навлизаме в разни акзицни коне.. иначе разликата в парите на 220 и 270 е малка, но без акциза.. а с него става лошо.



Тема Re: Мисля че е върха..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано07.01.03 01:35



От есента на 2002 Балкан Стар предлага C 240, C 270 CDI, E 240 и E 270 CDI с мощност 163 к.с. от завода-производител, т.е. точно в границите на безакцизните двигатели!

От 01.01.2003 има драстично по-малки акцизи: до 120 кВ - няма, за двигатели с мощност от 121 кВ до 150 кВ - по 35 лв. за 1 кВ и за двигатели над 150 кВ - по 60 лв. за 1 кВ. Вече акцизите са еднакви за нови и за употребявани автомобили.

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.

Редактирано от Бopивaн на 07.01.03 01:37.



Тема Верно ли това??????нови [re: Бopивaн]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано07.01.03 10:16



искам и аз един Е270... и след една година да ми смените чипа, нали? . Както японците процедират.. браво и вие взехте да го прилагате.. ама сега с новите акцизи какви ще ги дъвчем.. много добре стават нещата, но трябва и мито да се плаща отделно нали.. или ддс...



Тема Re: Верно ли това??????нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано07.01.03 11:59



Мито има само за МЛ-ите! (Правят се в Щатите)

Иначе ДДС-то е ясно - то важи за всички автомобили, но за тези които са 6+1 места (Е-класа Т-модел, МЛ, Г-модел, Ванео) то се признава за данъчен кредит и се прихваща за фирми регистрирани по ЗЗД.

(абе нещо ми няма латиницата в дир-а)

Поздрави

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.


Тема Бравонови [re: Бopивaн]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано07.01.03 13:44



това ясно..
Ама кажи ти за чиповете.. нали така процедирате.. Ама след като мине през КАТ веднага ли може да се смени чипа или примерно след изтичане на гаранията.. или де да знам - кажи как е?
А латиницата я остави.. и така се разбираме

И значи сега едно С30 CDI AMG дето е около 180квт. струваше колко при вас.. 40 000 еuro, ще му се начисли ддс и 10 000лв. акциз, така ли? щото вече така е нещо различно.. не че ще си взема нова де , освен ако не ударим тотото, ама засега се разминахме, но цените им ще се занижат.. което е екстра за потребителя.



Тема Чиповенови [re: Чepнorлaв]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано07.01.03 16:08



Категорично няма да правим смяна на чипове при нас.

Наистина за клиентите акцизите вече са много по-нормални и приемливи.

Поздрави

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.


Тема Re: Верно ли това??????нови [re: Бopивaн]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано07.01.03 16:24



Ама ML-ите от Щатите ли ги внасяте?! Що така, нали ги правят и в Австрия (заедно с Чирокито)?

Само Дизел


Тема Re: Верно ли това??????нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Бopивaн (вечно зелен)
Публикувано07.01.03 18:01



Сглобяваха ги в Грац (Австрия) до по-миналата година (2001), но и тогава бяха с мито (нямаха Евро-сертификат)

Поздрави

Хубавото вино се изпива, младата жена остарява, а гората вечно зелена остава.


Тема Re: Верно ли това??????нови [re: Бopивaн]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано07.01.03 18:31



Брех, не знаех. А същия завод в Грац правеха и G-класата и Т-моделите. Те там ли са още?

Само Дизел



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.