Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 26.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: MB 124 2.5D Turbo Diesel или 124/300D Turbo dieseнови [re: MB]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано29.10.02 15:14



Да, 300 D (603.x) двигателя се сменя през 93-та , когато W124 се преименува в E-класа. Тогава на Е300 D слагат 606.x двигателя, който е наистина различен двигател, а не само с козметичните промени, за които разправях по-горе. Най-малкото е с по 4-клапана на цилиндър.
За 250 не знам точно кога го сменят.

ПП. не гарантирам за цифрите, че не ми се рови сега за справка.

Само Дизел


Тема Eми хайде на бас де..нови [re: Ascona83]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано31.10.02 15:45



ти хубаво ходиш, ама тея данни, дето ми ги даваш за километрите са от център до център.. то ти само докато излизеш от СОфия и могат да минат 20-30 мин
Аз ти говоря от табела до табела.. а там км са точно толкова, че да ги вземеш за 35мин... ако не вярваш - давай да ти организирам едно возене до там, ама незнам как ще се разберем със сипването на газ..



Тема Re: Eми хайде на бас де..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано03.11.02 13:15



Е уточнявай ги тия работи с табелите бе, ндей така заядливо сега, аз разбирам като тръгна от софия за полвдив, казвам че съм пристигнал в пловдив като преполвя бирата в пицария верди, а не като съм на 30 км от пицарията!!! А казвам че съм тръгнал като се запътя към колата на паркинга за блока, сигурно за това стигам за 48 минути на баба ми до къщата пазарджик дето много близо до пощата!!!
От табела до табела може за 35 да стигнеш, прав си цпор няма!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.