Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 27.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Някой да е чувал за C 320 CDI AMG?нови  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано01.10.02 17:17



е сега ще го представят в Париж.. първата кола дизел-спорт - без аналог

има го на заглавната страница на мерцедес

530 нанометъра, 230коня, 7.6/100

Искам и аз...........

Е може и Е класата, като дойде...



Тема Е, чак да е първата...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Land Shark ll (ентусиаст)
Публикувано01.10.02 19:00



дизел-спорт - малко силно казано, но пак е добро постижение, признава се. За първи, имало е други по-рано дато са били по-първи... :) Поне аз се сещам за Баварката на Алпина на базата на петицата Е39 представена през "далечната" 1999 г., която вади от 3 литров редови 6-так дизел 500Нм, 245к.с., набира се от 0-100 за 7.2 сек, и харчи по 7.5 л/100км нафта ... Ех, дизели, дизели... в тях е бъдещето вярно... Мерцедес се стремят да не изостават в този фронт...


BMW: ultimate driving machine


Тема Малка корекция...нови [re: Чepнorлaв]  
АвторИПИ (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 12:08



По скоро имаш пред вид новите C 30 CDI AMG Sportcoupe, C 30 CDI AMG Limousine, C 30 CDI AMG T-Modell.

За всичките данните са: 5R, по 4 клапана на цилиндър, ходов обем 2950 см3, номинална мощност 170 kW/ 231 к.с. при 3800 об/мин., максимален въртящ момент 540 Nm при 2000 - 2500 об/мин. Ускорение от 0 до 100 км/ч: 6,8 с (7,0 с за комбито).

За сравнение:

BMW 330 d - R6, 2926 см3, 135 kW/184 к.с. при 4000 об/мин., 390 Nm при 1750-3200 об/мин. Ускорение от 0 до 100 км/ч: 8,8 с

Audi A4 2.5 TDi quattro (с Tiptronic) - V6, 2496 см3, 132 kW/180 к.с. при 4000 об/мин., 370 Nm при 1500-2500 об/мин. Ускорение от 0 до 100 км/ч: 9,4 с

Поздрави

И.



Тема Мерси за уточнението..нови [re: ИПИ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано03.10.02 16:24



и аз щом го постнах го видях, но не ми се разправяше..

а снимки имаш ли на зверовете? или поне дай линк - аз ще се оправя



Тема Re: Мерси за уточнението..нови [re: Чepнorлaв]  
АвторИПИ (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 09:25



За съжаление само на хартия - заповядай в Балкан Стар!



Тема мерси за поканата - да взема да дойда?нови [re: ИПИ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано04.10.02 10:35



Мерси и за оня лист за Е класата.. много е ценен.
Обаче като дойда - къде да отида? предполагам като се паркираш отвън и оттам надясно по пътеката - в салона, нали? и как се казваш?

Също така нещо не разбрах от обясненията на колегите - избираш си кола, но има акзиз. Хубаво, но по коя от данните се опредя колко точно е?
Щото в тези автокалкулаторите има :
конски сили по DIN
киловати по DIN
кон. сили по SAE
киловати по SAE

и се получават всякакви чудеса :))) - как да си сметна акциза?



Тема Заповядай!нови [re: Чepнorлaв]  
АвторИПИ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 09:03



Точно така - надясно от паркинга се намира шоурума за Мерцедес-Бенц. Аз повечето време съм там, освен ако не съм излязъл на срещи с клиенти. Казвам се Иван Иванов, ако искаш можеш да ми се обадиш и да се видим където ти е удобно: 088/72 26 25. Акциза за употребявани се изчислява за нашите авомобили върху мощността на двигателя в kW по DIN. Като се видим ще ти дам и една табличка - ще ти дам и комплект проспекти, ценови листи и т.н.

Поздрави и надявам се - до скоро!

И.



Тема Мерси [re: ИПИ]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано07.10.02 09:34



ще дойда, но не и днес. Че ще водим другите коли на майстори
Иначе до колко часа сте на работа там? щото аз съм до 17.30 и докато дойда при вас 17.45. Но може би ако сте до по-рано мога да дръпна по-рано от работа И без това не съм се преработил..



Тема Re: Мерсинови [re: Чepнorлaв]  
АвторИПИ (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 11:30



Работното ни време е до 18.30, но като ще идваш, звънни за да те посрещна лично.

Лек ден!

И.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.