Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 16.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ebasi  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано03.10.02 09:06



Vchera kakto si karam i chuvam nekaf po-osoben shum pri niskite. Inache kolata si varvi perfektno..
Parkiram pred kashti i izvednaj para izpod kapaka ta si e....
Izbi mi razpredelitelntata kapachka na ohladitelnata sistema..
Nadyavam se samo kato ya opravya da se okaje, che tya e bila prichina za shuma, a ne e bila sledstvie ot neshto po-seriozno :(((((



Тема Re: Ebasiнови [re: MB]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 09:55



Osven tova se okaza, che vaprosnata chast (kapachkata na termostata) ya nyama po magazinite shtoto ne se chupela. Porachah ya. Shte mi ya dokarat sled 10 dni.
Zasega mislya da go uplatnya sas silikon. Shte polzvam termoustoychiv silikon (+350 C) "RED". Che inache za 10 dni shte sam bez kola.



Тема Re: Ebasiнови [re: MB]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано04.10.02 12:44



Лампи за прегрявяне и такива работи светнаха ли? А колко охладителна течност е изтелкла? И можеш ли да прецениш дълго ли си карал така?

Само Дизел


Тема Re: Ebasiнови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 13:29



Ne e svetvalo nishto osven nakraya.
Izbi tochno kato parkirah.
Okolo litar technost e iztekla.
Prosto se promeni zvuka na dvigatelya pri niskite oboroti. Az zatova se zagledah. Veche byah parkiral i se poyavi para. Vednaga go zagasih - temperaturata ne e skachala nad 90 grad. okolo 1 l izteche. Daje i po-malko.
Men shuma me pritesni.



Тема Re: Ebasiнови [re: MB]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано06.10.02 22:42



Ами нямаш грижи тогава

Само Дизел


Тема Re: Ebasiнови [re: Caмo Дизeл]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 09:08



May si prav..
Dokato chakam da mi donesat chastta reshih da vidya kakvo stava. Uplatnih techa sas silikon (marka "RED" izdarja do kam 350C) i zapalih dvigatelya da go chuya kak zvuchi. Onya shum pochti go nyamashe - predpolagam che e piynal malko vazduh i e ot tova..




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.