Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 14.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.  
АвторБюpoтo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 06:20




Вписвам ли се в клуба и трябва ли да питам САМО ДИЗЕЛА, дали да споделям тук, проблемите си, каквито ги нямам, с мерцедеса?

ЕЕЕЕЕ....приятелю... , Супер Дизел, и не само мерцедеса ми е шестак, и аз лично съм шестак....хе хе хе хе и мога да бъда полезен на хората тук, защото освен този мерцедес имам още 6-7 , вслючително и една "ес класа" .
МОГА ЛИ ДА ПИША ТУК ??????
СТАВАМ ЛИ ЗА КЛУБА ??????
Само питам, отговор не искам.....



Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: Бюpoтo]  
АвторБЮPOTO (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 23:05




Кажи бе ДИзеле, , много ми е интересно....защо , ако ставам за клуба, що тогава , ми триеш постингите и ми ограничаваш достъпа в клуба бе?.....
Карай ....може и да не ми отговаряш, щото само се бъзикам....хе хе хе
Нали знаеш , само се заяждам....хе хе хе
Добър вечер на всички клубари с мерцедеси и без мерцедеси....



Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: БЮPOTO]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано24.05.02 00:19



Dobyr......dobro utro ot edin Hondajiq



Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: БЮPOTO]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано24.05.02 11:57



Не разбрах, очакваш ли отговор или не?

Само Дизел


Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор ПOпpaвkи и Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано27.05.02 20:50




Засачам се с теб,, защото ми бяхте блокирали достъпа до клуба.

Та затова де....макар, както да виждаш, можем да си играем много.;
Какво е "криминалното" в това, че имам магазини и сервизи????
Не виждам защо се опитвате да го криминилизирате....
Но както и да е...приятна вечер...

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна


Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: ПOпpaвkи и Aвтoчacти]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано27.05.02 23:57



Е, това не е английски викториански клуб и затова няма начин да те нашибат с пръчка на стълбите на клуба и да изгонят за вечени времена, теб и роднините ти до 9-то коляно . Единственото, което могат да направят модераторите е да ти ограничат достъпа.

До сега не е имало причина да трия твои съобщения или да ти ограничавам достъпа в клуб Мерцедес (където единствено мога да нося такава отговорност) и ще остане така, докато сам не дадеш повод за такива действия.
Ако се проявяваш, като компетентен участник и собственик на Мерцедес (между другото, W124 300D е любимият ми модел), със сигурност ще си добре дошъл тук. От друга страна, арогантното поведение и комерсиализациата са най-бързия начин да се промени това положение.
Личните бележки и е-майла работят добре, ползвай ги, когато смяташ, че можеш да помогнеш на някого, като го насочиш към сервизите или магазините ти.
Ти си зает човек, аз също. Трябва да си използваме времето за по-значителни неща от това ти да пишеш, аз да трия.

Е, какво мислиш за условията?

Само Дизел


Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор C-пpaвkи и Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано31.05.02 07:00




Приятно ми е да общувам с теб, независимо какво пишеш...
Но достъпа ми беше ограничен и затова именно излизам с друг ник, но не искам да споря
Както усещаш, постоянно излизам с нови никове....хе хе хе , не е трудно това.
Не съм зает човек,както пишеш... или това не е точната дума.Тук съм от удоволствие и за удоволствие и си го правя сам
Самия факт че си модератор, е нещо, което ме кара да се смея.
Но не се заяждам де....
Модераторите ако можеха, щяха да ме затрият, но не могат...., което означава че са слаби....
Иначе Мерджанката е хубава машина....няма спор

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна


Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: C-пpaвkи и Aвтoчacти]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (нинджа)
Публикувано31.05.02 14:24



Модераторските ми права са съвсем скромни и се простират само върху клуб Мерцедес. Както казах, до сега не съм трил съобщения или ограничавал достъпа ти.
Но ти се беше развихрил из много други места, което предизвика реакция на Администратор и ограничаване на достъпа ти едновременно във всички клубове.
Срещу честата смяна на никове също има лек, но защо трябва да даваш повод за това?

Само Дизел


Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Cпpaвkи и Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано31.05.02 20:56




Пак ми е приятно да те чета....звучиш много по спокойно.
Както виждаш, отношенията ми , с "главния администратор", са почти лични и не засягат никого, макар, после , да засягат всички тук
Аз постоянно и от години, СЪЗНАТЕЛНО И ЦЕЛЕНАСОЧЕНО ГО БЪЗИКАМ.
И както усещаш- с успех...хе хе хе хе хе
Удоволствието е мое...неудоволствието е , на "главния мъдистратор" или на "гламавия мъдикастратор", както нежно бих се изразил за него....
Усети , усмевката ми....и не приемай нещата лично....

ТЕЛ-23 01 22 - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...-бул Вардар бл 20 -Красна поляна


Тема Re: Имам Мерцедес 124 Дизел-300-шестак.нови [re: Бюpoтo]  
Автор mik_19O (бивш mik)
Публикувано11.06.02 11:59



Не само колата ти е 6-так


mik_190



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.