Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 10.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 190 - коментари, мениния.нови  
АвторECM (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 16:44



Искам да ви попитам защо за 190ките(W201 мисля им беше кодовото означение)
мненията варират от минус безкрайност до плюс безкрайност.
За тази кола съм чел доста хвалебствия от автосписания,
а пък и от един колега имал таква съм чувал само хубави неща
от сорта на: много здрава, надеждна.
От друга страна обаче съм чувал от други хора: мани ги тея,
за нищо не стават, това не е Мерцедес.
Защо има такива разностранни мнения?
Ще се радвам да чуя вашето мнение.



Тема Re: 190 - коментари, мениния.нови [re: ECM]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано27.03.02 18:31



Ами и аз съм се чудил какво не им харесват на 190-ките. Аз поне не им намирам друг кусур, освен това, че естествено са по-малки от W124 и в резултат на това са леко тесни отзад и возят малко по-твърдо.
Като ти каже следващия път някой "Мани ги тия" или "Това не е Мерцедес", питай ги какво имат предвит. Аз до сега от такива хора не съм получил смислен отговор.

Край на всички ограничения


Тема Re: 190 - коментари, мениния.нови [re: ECM]  
Авторmik (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 19:11



Аз в момента карам Вектра и съм решил да си взема една 190 2,5D, пък нека някой да ми разправя, че това не било МВ - колата си е бетон.

Всички възможни проблеми при този модел са изчистени до 1988 г., така че от 1989г. нататък можеш да купуваш спокойно.

Ако те интерусува, има добри руски сайтове по темате

бай



Тема Re: Да ви попитам и 2матанови [re: ECM]  
АвторECM (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 19:37



Значи мисля да си вземам кола
и засега съм се ориентирал към
МБ 190. Но също гледах w124.
Та първо се чудя дали да е дизел или бензин.
Още не съм решил. Ако намеря дизел на по-малко от 170-180 000 километра,
и до 10 к лв(i da ne e 200 D). Иначе ще е бензин 2.0 на 190 или 230 от w124.
За бензинов по навит съм за 190ката.
Ако е дизел предпочитам да е W124.
Някакви мнения и съвети да ми дадете.
Ще съм ви благодарен.



Тема Re: 190 - коментари, мениния.нови [re: ECM]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано28.03.02 10:33



Naistina e stranno. I az sum chuval , izkazvania ot roda "Tozi s taya 190-ka si misli , che kara Mercedes". A na men mi haresvat. Bih karal takuv s udovolstvie.





Тема Re: 190 - коментари, мениния.нови [re: Cherepaha]  
АвторJena (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 11:38



Az sam Jena i imax takava, benzin, no montirax gazova yredba. Beshe avtomatik. Straxotna kola e kazvam ti, shte zabravish vaosbthe za problemite koito imat drygite s kolite. Jeliazna e. Tragvala sam na pat savsem sama po 10 chasa na den i ne sam se boiala che shte zakasam niakade.
No za sajalenie mi ia otkradnaxa :( i estestveno ne mi ia varnaxa.
Sega imam VW, ta ti kaja nesmeia i 5 km. da tragna sama, postoianno neshto shte i se slychi. Makar da kazvat che e straxotna kola i kato limyzina goliama.
Ne gi slyshai, imax Traban, imax i Zaska, imax i VW i Mercedesa, ama po xybava kola ot tazi prosto niama kak da namerish, kato se ima predvid godinata na proizvodstvo, ne sa skapi, a i niama kakvo da i potdarjash po neia.

Ne se chydi, ama vzimai i se vozi...........



Тема Re: Да ви попитам и 2матанови [re: ECM]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано28.03.02 12:19



Ей тоя Мерцедес W124 250 D по-долу, след няколко дена идва в Българя (но не за продаване, а замо за няколко дена). Колата я познавам много добре, на мой приятел е, и казвам, че който я вземе късмет ще извади. Ако имаш сериозни намерения, може да се уговори един оглед.



Край на всички ограничения

Тема Re: 190 - коментари, мениния.нови [re: Jena]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано28.03.02 12:20



Kakuv VW imash, che ne smeesh da go karash? nikoga ne sum se pritesniaval, che shte me ostavi niakade.







Тема Ха!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано28.03.02 14:53



Току що питах моя приятел. Днес е отписал Мерцедеса, т.е. е готов за продаване в БГ след няколко дена, като дойде. Пиши ми на имейла (sysops@altavista.net), ако имаш интерес, да ти дам телефон. После ще ме черпиш

Край на всички ограничения


Тема Re: 190 - коментари, мениния.нови [re: Cherepaha]  
АвторJena (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 16:45



VW passate 20 godishen e veche
predi 8 godini beshe naistina mnogo zdrav, no leka poleka se razpada. Az ne sam maj za da si ia potdarjam, a kato ia zaveda na maistor vzimat parite i sashtata rabota. Mnogo malko sa opravnite jeni sas kolite, nai golemiat mi problem e che niamam tolkova sila da si razvia niakoi bolt inache vinagi znam kakvo i e na kolata.

Predi 2 godini karax sas 180 km. v chas na magistralata Sofia-Plovdiv s nego i edin markych mi se e spykal, iztekla vodata i estestveno blokira vsichko nasred magistralata :))) SLed tri dneven remont vsichko beshe OK
no starata kola si e stara, onzi den pak edin markych beshe spykanm dobre che go vidiax navreme toia pat.
Razni gymichki po ayspyxa smenix prednata sedmica shtoto shteshe da izxvarchi i toi.
Dnes pak karam i izvednaj natiskam gasta niama moshnost kolata, nevarvi, raboti no na miasto, sega pak niakoia svesht ne raboti, napravo mi pisna ot taia kola
Mercedesa si beshe drygo, karash i zabraviash za problemite, samo dolivash benzin maslo otvreme na vreme i tva si e :)) Mechta kola za vsiaka Jena :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.