Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ANTI-BMWнови  
АвторBRABUS (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 10:17



Az se kazvam Martin i sam edin mnogo goliam fen na NAI-VELIKIA PROIZVODITEL NA AVTOMOBILI VAV VSELENATA MERCEDES-BENZ !!!!!!!!!!1
ISKAM DA PRIZOVA VSI4KI DRUGI FENOVE NA MARKATA DA POKAJEME NA TAKA NARE4ENIA NI "KONKURENT" bmw(HAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAAAAA) KOIA MARKA VSASHTNOST E PO DOBRA!!!!!!KOITO E S MENE DA PISHE!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ANTI-BMWнови [re: BRABUS]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано01.02.02 13:30



Е т'ва е ФЕН!

И аз съм фен на Мерцедес, ама от умерените . Не бих се впускал в спорове с фенове на други марки, още повече, че БМВ също са едни от най-добрите.
Просто, за да рабере някой защо се казва "Мерцедес и останалите", трябва да се познава поне един техен модел в детайли.

Моето мнение е, че Мерцедес трябва да е най-уважавана марка. Причините за това са хиляди. Докато "харесването" е въпрос на лични предпочитания и вкусове.



Тема фактинови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано01.02.02 14:41



Споделете факти защо Mercedes заслужава най-голямо уважение.



Тема Re: фактинови [re: Spidercho]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано01.02.02 17:51



Ами ако имената Готлиб Даймлер, Вилхелм Майбах и Карл Бенц не говорят нищо, съжалявам. Или пък, че 116 годишната автомобилна история на фирмата е точно колкото възрастта на автомобила. И че думичката "първи" е най-често срещаната в историята на моделите им, чак до наши дни.
И ако някой каже, че Мерцедес лежи на стари лаври, ще му напомня, че всяка година, DaimlerChrysler регистрира около 2 000 нови патента. Но за да представи човек какво означава това, трябва поне веднъж в живота си да е регистрирал патент.



Тема Re: фактинови [re: Caмo Дизeл]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 06:04



Hodi barai langata ohluv.
Mercedes e kola za sduhani dartaci.
Kogato mercedes naprawqt awtomobil
sys sporten duh koito moje da se
konkurira s BMW sigurno lili ivanowa
dotogawa ste e stanala na 10 000 god.



Тема Re: фактинови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано02.02.02 21:08



Много общо говориш. В какво са първи, какво правят напоследък, ... ?



Тема Re: фактинови [re: Spidercho]  
АвторMmm (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 23:53



mercedes sa edna dobra marka, no uvajavam pove4e BMV........




Тема Re: фактинови [re: Caмo Дизeл]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано03.02.02 01:04



Mnoo se chudeh ,kakyv hubav plakat na Mercedes da si sloza na stenata

Edinstvenoto koeto mi doide na uma e krasivata katastrofa na Mercedes CLR GTR na LeMans prez 1999 godina ,maa uvi nikoi ne prodava takviz plakati

Sha zema da si otpechatam nakraq edin ,che ne moze bez nai-velikata marka da mi stoi staqta:P

A do togava luPitelite na velikata marka mogat da se radvat na predostavenoto ot syrce i dosa url:





Тема Re: фактинови [re: LordDigital]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано03.02.02 15:19



AAAA
Срамота Това неуспешен прототип на самолет ли е, що ли



Тема Re: фактинови [re: Spidercho]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано03.02.02 21:39



Beee po-skoro mi izglezda na nqkakva nova iznenada ,podgotvqna za amerikanskite oveselitelni parkove ,kodovoto i nazvanie e bilo MERCEDES GIANT DROP :))))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.