Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Za LordDigitalнови  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 20:57



Ti bratle si mnoo tupo i zadrusteno kopele,no si mi iasen,fani se skrii nekade s taia Iaponska chikia NISSAN,sigurno karash nekoe Nissanche CHERY i umirash ot iad kat profuchi nekoi sas Mercedes pokrai tebe,tva zavistta e goliama rabota..I she mi govorish che Mercedes niamali dobri sportni modeli,shtom go kazvash tova znachi gram ne razbirash ot koli be maimun



Тема Re: Za LordDigitalнови [re: AMG]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано13.01.02 04:38



hehe:))

AMG - pyrvo ne znam kakvo ti znaci nicka ,no ochevidno trebe da se interpretira kato Az Maloumno Glupaviq.

Izvinqvam se i na drugite za tvoita typota i nevezestvo - horata ste te razberat ,nqkoi den ste se opravis.

Sega po temata:) Znaci Mercedes moze i da imat sportni modeli ,obache sicko koeto im e sportno e razmazano ot konkurenciqta BMW ili AUDI ,sys nai-golqmo udovolstvie dte ti dokaza che seki "sporten" model na mercedes koito mi dades e po nazad ot konkurentite.

Aide sys zdrave i ne se peni tolkoz ,che ot pianata na ustata sha ti se razqdat butonite na Klaviaturata:))))



Тема Re: Za LordDigitalнови [re: AMG]  
АвторNENORMALEN (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 21:29



awe SMESHNIKO ZA NISSAN NE GOVORI 4E E JAPONSKA 4EKIJA shtoto ti si naj
goljamata.
gluposti drunkash
NISSAN 300ZX TWIN TURBO TARGA 378 konski sili 3000cc 24V V6
dvigatel centralno raspologen veobrazen pod 90 gradusa 6-st cilindura
s dva turbo kompresora i moshtnost ot 378 konski sili pri 7460oborota
s tova neshto shte vzrivja po putja smeshnite kufari i bu4vi ot mercedes
nito S600 nito AMG njama da te spasi
pomisli si purvo predi da pi6e6 za edni ot naj-golemite!



Тема Re: Za LordDigitalнови [re: NENORMALEN]  
АвторAнтpoпoмepa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 23:29



Обаче на тия, които карат Мерцедес, пишките са им по-големи, мдааа



Тема Re: Za LordDigitalнови [re: Aнтpoпoмepa]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано18.01.02 08:24



I tezi, s Opel ne sa za prenebregwane



Тема Otgovor za vsichkiнови [re: NENORMALEN]  
АвторBenZ (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 09:33



Mercedes Roadstar 500 SL,460 HP,eskortira prezidenta i delegaciite...modela e 93 godina,kazi mi sega niakoe Audi i BMW po hubavo za tazi godina



Тема Re: Otgovor za vsichkiнови [re: BenZ]  
Автор Land Shark ll (ентусиаст)
Публикувано21.02.02 10:04



Можеше да посочиш и някои самосвал с 500 коня със същия успех. Пропуснал си да споменеш че този Мерцедес е автоматик, което няма да споменавам как влияе на спортния дух и времената за ускорение на колата. Едно БМВ ///М5 ще го издуха за загрявка на гумите. Ауди не съм спец, но и там ще се намери нещо подобаващо... И силно се съмнявам да е 460 коня този 5 литров мотор като се има предвид какви дефорсаци правят мердецедесите...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Otgovor za vsichkiнови [re: BenZ]  
Автор LordDigital (CarftsmaN)
Публикувано21.02.02 17:28



Heh - poredniq bolen ot Mercedes bolesta:)

Toz mereces e tocno 305konq ,nito povece nito po-malko - za tolkoz stiga silata na velikata marka mercedes. A inache tva che razpravqt vyv BG che bil 500 ,400 konq mii ne bi me ucudilo seka kuka koqto go e karal da e slagal po 20-30 konq ot gore:)

Osven za predstavitelnost ,toz merecedes za drugo ne staa



Тема Уфффнови [re: LordDigital]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано21.02.02 18:20



Ей не може да разберете и това си е

Как изобщо може да ви мине през акъла, че Мерцедес не може да изкара повече от 305 кс от 5 л двигател?!
Баси, немам думи. А замислете се малко.

Мерцедес не прави резачки, а солидни автомобили. Никой от тия дето си купуват нов SL500 няма да си го купи, ако е 500 кс. Просто е неприлично!

Край на всички ограничения


Тема Да, не можем да разберем...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Land Shark ll (ентусиаст)
Публикувано21.02.02 19:03



и това си е. Не си падам по тежките представителни коли. Мерцедес само това правят!!! Ми не мога да ги харесвам...

Land Shark II
BMW: The ultimate driving machine




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.