Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 03.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Разпространява се мнението...нови  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано15.06.01 12:24



...че Мерцедесите нямали фенове в България и затова клуба бил толкова замрял. Как да им се обясни, че имаш ли Мерцедес, просто няма какво да се обсъжда повече? За какво да се говори? За проблеми? Ами няма такива. Подобрения? Невъзможни. Кусури - няма. Сравняване с други марки - смехотворно. Е за какво да се пише? Да викаме само "ех, много са хубави тия Мерцедеси"? Ами то това си е ясно.
А най-безмислено е да се спори с някой, който твърди, че еди-коя си марка била по-добра от Мерцедес. Просто няма смисъл да се спори с такъв човек, защото е явно напълно незапознат с Мерцедес. Отминете го със съчувствие.



Тема Re: Разпространява се мнението...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано15.06.01 16:31



Dizele,

pri cialoto mi uwajenie, no me dosmesha kato prochetoh mnenieto ti. Niama kola bez problemi, oshte poweche ako i e stara... Amortizacia, kwo da se prawi....

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: аз също не съм съгласен с мнението тинови [re: Land Shark]  
Автор изпpocтял c вac (мноу прост)
Публикувано15.06.01 21:19



....до къде е истината и от къде започват митовете.........нека всеки сам за себе
си да прецени..........

колко простотия Оди боже по тая зЕмя....


Тема Re: Разпространява се мнението...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано17.06.01 00:09



аз пък съм съгласна абсолютно оабче като го кажа на някой по-скоро ме приемат за снобарка отколкото да видят права ли съм или не.....тъй че си мълча вече.......който къвто боклук иска да кара такъв.........ходи обясни на влюбения в свойта вектра,че и по-големо от Искъра имало


TEDDA


Тема Re: аз също не съм съгласен с мнението тинови [re: изпpocтял c вac]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано17.06.01 00:12



изпростял,кво стана с амортесиорите бре?


TEDDA


Тема Re: аз също не съм съгласен с мнението тинови [re: TEDDA]  
Автор изпpocтял c вac (приятно прост)
Публикувано17.06.01 10:13



купих си закс или саш....... едно се пише друго се чете..........ама ми одраха кожата.......111кинта парчето.........може и толкова да си струват.........ама не
бях се настроил предварително за такава цифра............

колко простотия Оди боже по тая зЕмя....


Тема Re: Разпространява се мнението...нови [re: TEDDA]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано17.06.01 19:45



Теди, с теб си се уважаваме отдавна, нали така :)))

Права си, няма смисъл да им се обяснавя за Мерцедеса. Който има Мерцедес и малко акъл да го оцени, той си знае. А някой си го знаем и без да го имаме (Мерцедес де, за акъл не знам :)))).

Но голямата ми мъка е, че взе да се разваля марката. Не са читави нещо новите модели, не са каквото бяха до преди само десетина години. Все повече отиват към ширпотребата и те...

Редактирано от Caмo Дизeл на 17.06.01 21:48.



Тема Re: Разпространява се мнението...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано17.06.01 20:22



Spored men, osnownite wi problemi idwat ot sliwaneto s Kraisler. Amerikancite oshte se uchat da prawiat awtomobili...

Land Shark
BMW: The ultimate driving machine



Тема Re: Разпространява се мнението...нови [re: Land Shark]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано17.06.01 21:19



Ех, тия компютри, затри ми се хубавия пост, а сега не ми се пише отново.

Все пак накратко.
Вярно, всяка кола след определен брой км. и време дава фира. Но при Мерцедес този интервал спокойно можеш да го умножиш поне по 3 спрямо всеки друг автомобил. Колко леки коли изкарват по 500 000 км.? А колко правят по 1 000 000 км. градско и още са в движение, че и доста пари им искат, както е обикновено за Мерцедес-такси? Веднъж ми контрираха този довод с това, че никой вече не си купува кола за да я кара цял живот. Така е, за добро или лошо, но факта си остава.
Няма да ти говоря за возия и комфорт, ти си с различни интереси, но опитай друго, ако имаш възможност. Хвани се и разгледай, ама много подробно, един Мерцедес, 124-ка примерно. Заври се навсякъде - двигател, окачване, отдолу, купето и т.н. Виж как е направено всичко, как е сглобено и напаснато. Всеки път като видиш нещо необичайно се запитай защо е така и дали е добре. Ти си грамотен технически, ще разбереш какво имам предвид. И защо над 100 години хората казват "Мерцедес и останалите".

Но поне клуба се пооживи, а



Тема Re: Разпространява се мнението...нови [re: Land Shark]  
Автор изпpocтял c вac (приятно прост)
Публикувано17.06.01 21:22



според мен основните им проблеми идват отмощното настъпление на ауди и бмв
в малкия и среден клас........мерцедес винаги се е асоциирал с големия клас лимузини..........другото което не мога да разбера е какво е това неистово
желание да си наложиш своето виждане..........да не приемеш чуждото мнение.....
и дори да се сърдиш за това че те не приемат твоето...........репликата е по-принцип......без конкретен адресат........между впрочем ако всички харесваха
мерцедес нямаше да има други коли в света...........

колко простотия Оди боже по тая зЕмя....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.