Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 28.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема РАБОТАнови [re: Caмo Дизeл]  
АвторPAБOTOДATEЛ (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 14:42



ГОЛЯМА ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ-ОБЩО ЗАСТРАХОВАНЕ НАБИРА ОБУЧЕНИ АГЕНТИ С РАЗВИТА КЛИЕНТСКА МАСА ЗА СКЛЮЧВАТЕ НА ЗА ГР СОФИЯ .ИЗГОДНИ УСЛОВИЯ .тел 210097. 0887963164



Тема Спирачна помпа за 190ка - 80 лв.нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторДoбpи (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 16:09



Продавам оригинална спирачна помпа за Мерцедес 190 2.0 122 к.с. Цена: 80 лв. Взимате я с опция за връщане до 24 часа ако не ви свърши работа. Помпата е свалена по погрешка - мислехме, че повредата е в нея, но се оказа друго, а вече бяхме взели нова.

За контакти: komentari@mail.bg



Тема Preden kapak za 190ka originalenнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор milen1.3 (непознат)
Публикувано06.11.05 12:21



Tarsja originalen preden kapak kato predlagam tuningovan za 190ka



Тема А снимка дали ще дадеш? [re: milen1.3]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.11.05 16:35



Да видим дали тунинга си го бива



Тема Re: А снимка дали ще дадеш?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор milen1.3 (непознат)
Публикувано07.11.05 11:26



Sletobjat shte go snimam i shte se opitam da ja ka4a.Podoben e na 4ernia



Тема Re:snimkaнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор milen1.3 (непознат)
Публикувано08.11.05 17:23



Eto snimka http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=215650



Тема yes baby!нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторOO (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 03:25



o-o-o yes



Тема Здравейте,фенове на MERCEDES !!!=ОФЕРТА=!нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторhi88 (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 04:22



Пиша Ви като заклет фен и собственик на 2 автомобила от този шедьовър на Benz!...От 10 г. съм щастлив собственик на 123/240 Д ,а малко по-късно и на 123/200 Бензин. ...В момента ми се налага да продам \или заменя\ единия с по-малка количка\дамска кола за градско движение\от каквато има нужда жена ми:Swift,Polo,Corsa или нещо подобно. ...Състоянието на "Бенца"е доста задоволително-перфектно купе за годините си/1980г./,отл.техн.с-ние,генерално решен проблем с горивото-МЕТАНОВА УРЕДБА с разход на 100км. - 7.00лв.!!!..По-скоро по емоционални причини реших да задържа дизела за себе си,така,4е другия е "свободен" за някой,който наистина познава този модел и с удоволствие ще се сдобие с една малко стара,но много здрава,истинска кола!..Почти всички възлови компоненти съм сменил,имам доста части/бонус към новия собственик на колата/ и сериозна ценова АТРАКЦИЯ!!-1400 Euro!! *само метана е около 1000лв./при бартер-взаимоизгодно договаряне/..Който се заинтересува от офертата ми,моля да ми пише на hi88@abv.bg или да се обади на :032/443097 ;0899617832...



Тема Тониране на автобоя STANDOX и пълнене във СПРЕЙнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор espero2OOO (минаващ)
Публикувано07.12.05 02:00



Тонираме над 50 000 цвята автобоя STANDOX по мостра или по номер на автопроизводителя
По желание може тонираната боя да я напълним във Спрей под налягане. Един спрей 400мл. е достатъчен за около два калника и струва 20лв. независимо от типът на боята - акрил, металик или перла. Ако боята е металик или перла е необходимо да бъде покрита със лак - Спрей 400мл. лак 7лв.
Предимството е че можете да извършите малки поправки с много добър краен резултат без да използвате услугите на бояджия и боята която ви остане не се разваля и след време може да се използва пак.
София ул.Цар Симеон 151 Ники 0898598196



Тема Re: Реклами и обяви на фирми - САМО ТУК!нови [re: Caмo Дизeл]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 18:40



Продавам огледала за С класа 160лв комплекта




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.