Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 21.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема международен левов фонд, в полза на домакинството Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано18.03.01 23:31



Кандидат кмет, който разбрал, че всички гласоподаватели са за него, се обърнал към жена си:
- Жено! Вече влизам във властта! Да не стане като с Клинтън и Моника! Я кажи ти, има ли някакви неща, които аз не знам?
- Ами.., изневерих ти три пъти!
- А така...?!
- Първият път мъжо, когато трябваше да теглим кредит! Бяхме бедни нали! И никоя банка не ти отпускаше, та тази...
- Ясно, ясно! Благодаря ти - значи си ни направила богати!
- Вторият път - когато заболя тежко. Имахме много пари, но френският лекар отказваше да те оперира. Нали вечерта изчезнах - и на сутринта те оперира!
- Достатъчно! Значи и живота си дължа на тебе!
- А третия път... Всички гласове били за тебе? А на първите избори тия 290 гласа от онова село, дето не ти стигаха?

иде пролеееееееееееееет! усещате ли я?


Тема Re: международен левов фонд, в полза на домакинствотонови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Kontra (Член ?)
Публикувано18.03.01 23:50



Всеки мъж само може да мечтае за толкова всеотдайна жена.



Double or nothing !

Тема Re: международен левов фонд, в полза на домакинствотонови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано18.03.01 23:52







Тема Re: международен левов фонд, в полза на домакинствотонови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Eмилиo (шемет!)
Публикувано19.03.01 00:09



Една арменска наздравица:
Пътувал кораб през морето...
но нещеш ли дошла буря, силна и страшна буря...
станала катострофа разбил се кораба, разкъсал се на пърчета, само трима оцеляли....
Пътували, пътували, пътували из океана... и единият не издържал и се помолил на господ бог... "Моля ти се боже помгни ми да оцелея, моля ти се, колкото пъти жена ми е изневерила, толко дъски пусни от морето...". Чакал човека, чакал и по едно време паднали 3-4 дъски, той а тази да хване, а онази и накрая се одавил.
След известно време и втория не издържал и той почнал "Моля ти се боже помгни ми да оцелея, моля ти се, колкото пъти жена ми е изневерила, толко дъски пусни от морето...". След известно време паднали 10-15 дъски и той а тази а онази и той не успял да се спаси.
Третия плувал още няколко дена и той не издържал и помолил за същото нещо... Нещеш ли по едно време като завалял един град от дъски и напулнил окена, нашия човек се качил от горе, и спокойно стигнал до сушата!

Така че да пием за тези жени дето мислят за нас!!!!!! НАЗДРАВЕ!





Тема Re: международен левов фонд, в полза на домакинствотонови [re: Eмилиo] Отговор на мнението
Автор poludjala (obarkana)
Публикувано19.03.01 01:24



be emilio-da piem oki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ma ako as /shena/ pomolja sa daski-dali 6a se ydavja be a:???:)))))))))))))))))







sveta e prekrasen vse pak



Тема Re: международен левов фонд, в полза на домакинствотонови [re: poludjala] Отговор на мнението
Автор Eмилиo (шемет!)
Публикувано19.03.01 09:28



Ми Лудо, незнам как да ти отговоря, защото незнам дали си имаш някой който да си "мисли" за тебе





Тема ооооооооо шемет!нови [re: Eмилиo] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано19.03.01 13:11



здрасти! ти се появи, демек изплува от дълбините
как е пролетното настроение на съседите?

иде пролеееееееееееееет! усещате ли я?


Тема Ушаматил съм сенови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Eмилиo (шемет!)
Публикувано19.03.01 14:33



Привет :)
Ми настроението не и супер, но работата ни идва малко нанагорно, а и Митето ме изостави, забегна за Канада и въбще не се обажда, все едно липсва нещо от офиса...



Тема алооооооооооооонови [re: Eмилиo] Отговор на мнението
Автор Karinka (членка)
Публикувано20.03.01 10:42



ша та вида ли на пловдивската сбирка?

иде пролеееееееееееееет! усещате ли я?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.