Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 30.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема точно за това, де,нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Xypodilec (член)
Публикувано04.02.01 07:08



защото се правите на луди и покрай вас и ние да почнем да се притесняваме. тц тц тц заяждал съм се бил. ъмчи темата за женското мастурбиране я дискутирахме май някъде из мъжкия клуб, бе ку-ку. рийдни там кво пише.
тц тц тц тц ейииии тц тц тц



Тема вярно, не енови [re: lanfear] Отговор на мнението
Автор Xypodilec (член)
Публикувано04.02.01 07:16



има само един хипотетичен случай, в който да е така, а именно ако под "добър тъпкач" се разбира строг господар, който връзва ръцете на своята робиня и тя горката, не че нещо, ама не може. Дори за по-голямо удоволствие може така да са вързани, че да са съвсем близо, колкото едва да докосват кожата между пъпа и клитора. И (естествено) здрава и безпощадна ебан!

(Сега дан каиш че пак се заяждам, Karinke!)

Редактирано от Xypodilec на 04.02.01 08:13.



Тема Каринке,нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Rainbow_bs (новак)
Публикувано04.02.01 12:56



ти май си съвсем младичка?

При мъжете има една особеност: имаме една бяла лепкава течност (знаеш къде се намира), която трябва да излиза от време на време. Та ако не го правим с жена, трябва да си го направим и без нея, за да функционираме нормално. Кравата и тя не живее нормално, ако е пълна с мляко и няма къде да го дене. Мисля, че при жените нещата не стаят толкова физиологично. Но може и да бъркам.

Бъди здрава! Не се сърди на колегите: никой не иска да се заяжда, по-скоро искат да се забавляват. Сигурен съм, че ако стои пред теб, ще бъде много стеснителен и ще гледа само върховете на обувките си. Не мислиш ли?



Тема Re: ОПС!нови [re: Rainbow_bs] Отговор на мнението
Автор Karinka (ентусиаст)
Публикувано04.02.01 15:01



явно трябвало думичката заяждане да я тура в кавички
не съм толкова докачлива господа!
виж и аз ако съм пред теб и не се познаваме, най вероятно ще съм доста по-тихичка в изказванията си.
да определено нещата при жените не стоят толкова физиологично, както си написал ти, но има едно напрежение което се получава понякога и трябва да бъде разтоварено. има ли разлика дали ще разтоварваш физиологически или психически?
ама не ми се връзвайте толкова, не винаги съм сериозна в приказките си
сори ако съм обидила някого

едно ку-ку


Тема Ей, момче, нови [re: Rainbow_bs] Отговор на мнението
Авторнякаква си там (Нерегистриран)
Публикувано04.02.01 15:17



ти без да знаеш каза нещо много тъжно.
Тъй, значи при вас тя "трябва" да излиза. Ами да - за целите на размножението. Нормално, природно. И затова ви е даден оргазъм, колкото можете да носите. А при жените този последният аксесоар съвсем не е необходим за процеса на размножение, значи може и без него, или по-скоро той е опция. Та ако дойде - дойде, ако не - здраве да е, и без него може. Затова и има жени с по две и три деца, които не са стигали до оргазъм. Мамка й и природа! За едни майка, за други - мащеха! :-((((((((((((



Тема Не ми стана яснонови [re: някаква си там] Отговор на мнението
Автор Xypodilec (член)
Публикувано04.02.01 19:29



за кого имаш предвид, че е тъжно. Според мен чак тъжно не е, но необходимостта от изпразване е в Голям минус за мъжете. Ти не мастурбираш ли?! Супер е, особено в случаите, когато може да минеш и без това.



Тема Re: НЕ!нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Авторlanfear (Нерегистриран)
Публикувано04.02.01 23:19



Разбира се ,че е интересно жената да го прави пред мъжа.
А за различните емоции не е точно така, защото една жена почти винаги /99%/ от случаите докато онанира си представя ,че е с някой мъж с тая разлика , че си представя все неща ,които не правят с него, докато си лягат



Тема Re: ммм да......нови [re: Karinka] Отговор на мнението
Автор Tъpтeй (минаващ)
Публикувано05.02.01 13:23



А какво си представяш, докато го правиш?

^0-0^



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.