Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 01.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: impulce] Отговор на мнението
Автор No_Go_ (непознат )
Публикувано02.05.13 11:04



Не искам да прекратяваме контакт, зашото държа на него, той е в труден момент от живота си и не искам да го оставя сам.



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано04.05.13 20:52



... за съжаление има и такива хора, на които ти им казваш какво е положението а те все търсят начин да променят нещата или дори самите те да се променят само и само за да стане това, което им е в главите. Уви няма как да ти дам съвет за именно този човек... сама ще трябва да се справиш с нещата и после да се похвалиш... Успех :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор impulce (пенлива)
Публикувано10.05.13 17:55



Щом държиш на него, а той има чувства и очаквания, които ти не можеш да удовлетвориш - по - добре се дистанцирай. Позната история, много. Излизаш лошият, дори, ако трябва го изиграваш убедително, за да си тръгне, но може би е по - добре така, отколкото да се подхранват нереални надежди и да затъват хората още повече. Дори и да не искаш умишлено, да не му даваш повод и да не го провокираш за друго, освен приятелски контакт - така ще се случи, защото човекът иска да е с теб.
Нека мине време. То променя гледната точка. Ако толкова искаш да присъства някак в живота ти - нека нещата отлежат, може би ще се видите в нова светлина.
Не, че при мен се получи, де. Но човек трябва да опита, ако чувства някого толкова скъп.





Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: impulce] Отговор на мнението
Автор No_Go_ (непознат )
Публикувано19.06.13 12:47



Мдаа, и при мен не се получи. Всъщност той се държеше много приятелски до момента, в които му намекнах за възможност за нова връзка (наблягам НЕ съществуваща към момента) - и тои си показа рогцата... Предвид че се бяхме изяснили (уж) и добавяйки колко пъти съм му помагала (финансово и не само), просто не очаквах гадно отношение, но... поне знам, че усилията не си струват повече.



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.06.13 21:44



Народа е казал по тоя случай:
"Искаш и хуя в путката и душата в рая"
В твоя случай да го ползваш при нужда,но да не плащаш.
За съжаление безплатен обяд няма.
Ти си най обикновенна курва.
Съжалявам.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор yetti (чуен куреспунде)
Публикувано19.06.13 23:04



откровеност, откритост и ясно изразяване на всичко. няма смисъл от лъже, завъртулки, изхлузвания и т.н.

нема начин да не получиш и въпроса - "ама секса не те ли кефи?". не е зле да му кажеш, кво те кефи и кво не те кефи, и какво искаш да оставите и какво не. приятелството не пречи на секса, разбира се на хора с отворени умове. е, и без връзки, разбира се.

Редактирано от yetti на 19.06.13 23:19.



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор impulce (пенлива)
Публикувано19.06.13 23:53



Е, ако има амбиции за сърцето ти..едва ли това е било най - подходящото да му кажеш..сигурно го е заболяло.
Но, като начин да го мотивираш да си тръгне - да, получило се е.
Навремето аз пък реших, че ако се държа като гъз, ще се откаже, нямаше др.начин - трябваше, сложна история. Така и стана, де.
От една страна - мъчно, но от др.страна - мисля, че постъпих правилно.
Мисля, че така е по - добре. Не би било честно, постави се на негово място за момент и ще видиш..не е приятно някой да ти подхранва надеждите (а такива той щеше да има), а накрая - нищо. Ще си мисли кофти работи за теб, но..това са рисковете на професията..

Пък то - каквото има да става - ще стане, така или инак.



Гадно, казваш..ами..така е..няма как да очакваш някой да те иска, ти да не си адекватен и да се държи приятно и мило, това би било по - скоро някакво странно изключение. Пак казвам, ако можеш, постави се отсреща и ще видиш, че нямаш право на претенции.



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано20.06.13 00:23



като си писнете в секса и се задоволите един на друг ще си станете добри приятели. най-добрите ми приятелки са ми бивши гаджета.



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор kaleroya (нов)
Публикувано20.06.13 15:15



ти искаш хем вълкът - сит...хем агнето - цяло, ама опитай, няма начин да няма начин...начи дерзай, увъртай, отлагай, хили му се, шегувай се....и прочие там работи, ти си знаеш...винаги отговорът е вътре в нас



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство?нови [re: kaleroya] Отговор на мнението
Автор impulce (пенлива)
Публикувано20.06.13 15:36



Е какъв е смисълът?
Тя реално не може да е с него. Кофти е да му губи времето само.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.