Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 18.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как да превърна връзка в приятелство? Отговор на мнението
Автор No_Go_ (непознат )
Публикувано11.03.13 18:22



човекът ми е симпатичен, но по н-броя причини не мога да се обвържа сериозно с него ... но пък не ми се иска и напълно да прекратяваме контакт. Как да постъпя с него, така че да не го нараня?



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.03.13 21:16



.. като си абсолютно честна с него. Човека заслужава да знае за какво иде реч. И не го карай да чете между редовете за да не се получи така, че ти да говориш за едно а той да разбира друго. За мен честните отношения са в основата на всичко.
Тоест казваш му защо не искаш да се обвържеш с него, както и защо би искала да си с него и виждаш дали той ще е склонен на такава връзка... За да не стане ти си с него така а той си мисли че всичко отива на сериозно...
Успех... и да се похвалиш или оплачеш после...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано11.03.13 21:44



Няма начин да отрежеш някому главата безболезнено. Режеш и ... се надяваш да не пръска много. А ако не можеш да понасяш кръв, проблема си е твой.







Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано28.03.13 13:42



Това ми е болна тема.


Но с всеки изминал ден се убеждавам, че е просто не възможно. Може да си останете познати, но е и приятели....за съжаление...



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор indra (macondo)
Публикувано01.04.13 19:12



половината от вашата комуникация е негова. имам предвид негов избор и решение. доколкото разбирам човекът има ясна идея за формата на взаимоотношенията ви, която теб не те устройва.

не мисля, че има начин да не бъде наранен - все пак са намесени емоции. но пък има някаква вероятност да реши, че това, дето ти предлагаш все пак го устройва. за тази цел, обаче, е необходима максимална яснота и еднозначност. в този смисъл подкрепям архангел - нищо между редовете, никакви предположения, активно слушане и обратна връзка. пък каквото човекът реши. ако реши, че или връзка/секс/каквото там, или нищо ще трябва да го приемеш. щото това е неговата половина от вашата комуникация.

има един капан - да приеме твоята оферта с надеждата с времето да промениш мнението си. по този начин, за съжаление, вероятно ще спрете да си общувате с гръм и трясък и доста обвинения след време. затова - максимално ясно, че никога, ама никога и по никакъв повод няма как да се заедно.



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: No_Go_] Отговор на мнението
Автор impulce (пенлива)
Публикувано02.04.13 04:09



Остави го той да реши.
Покажи отношение, желание за общуване, интерес, но..той трябва да прецени за себе си, защото и той ще плаща цената, най - вероятно.


Егоистично е да не го пуснеш да си върви, ако форматът на тези ваши отношения не го устройва - понякога просто не може и вълкът да е сит, и агнето да е цяло. Тъжно е, но..

Защо не искаш да прекратявате контакт?



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор No_Go_ (непознат )
Публикувано02.05.13 10:57



Благодаря ти за съвета


Опитах се да постъпя така, да бъда честна с него - два пъти се изяснявахме с личен разговор, написах му и писмо, обаче... Той не иска да разбере, че съм сериозна .
Ние с него живеем в различни страни от няколко месеца и той е убеден, че нещата ще потръгнат като се съберем отново в един град (въпреки че ясно му казах, че ще живея отделно от него). Обаче това няма нищо общо с реалността, направо вече се чудя дали да не постъпя грубо с него, въпреки че държах на него като приятел...



Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: pravil_nick] Отговор на мнението
Автор No_Go_ (непознат )
Публикувано02.05.13 10:58



Ами за съжаление май е така





Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: ШokoЛaдa] Отговор на мнението
Автор No_Go_ (непознат )
Публикувано02.05.13 10:59



Моите опити в тази насока продължават





Тема Re: Как да превърна връзка в приятелство? [re: indra] Отговор на мнението
Автор No_Go_ (непознат )
Публикувано02.05.13 11:01



"има един капан - да приеме твоята оферта с надеждата с времето да промениш мнението си"
Точно от това се опасявам най-много...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.