Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 25.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (*)
Публикувано17.01.13 16:11



На мене ми стана интересно: на какви две места работи Файла?



Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано17.01.13 17:33



Работя в цехът на баща ми и като охранител. Повече въпроси?Повече претенции?



Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (*)
Публикувано17.01.13 18:02



В цехА.
Какви претенции, какви пет пари? Аз от тебе нищо не искам. Единствено ми е любопитно ТИ - с твоите перманентни изисквания, какво имаш насреща.
"В цеха на баща ми" не дава особен повод за гордост, сещаш ли се? И аз познавам разни ми ти хора, дето не плащат по-малко от 400 евро за чифт обувки, ама и те работят "в цеха на баща ми". Та, затова...





Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано17.01.13 18:05



Вече освен всичко останало имам и ДЕБЕЛА банкова сметка. БАЯ ДЕБЕЛА! И никоя която има българска кръв и българско име няма да получи и една стотинка от нея за нищо на света!






Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (*)
Публикувано18.01.13 16:50



Повярвай ми, за онези жени, които ти евентуално би определил като НЕбоклуци, това няма никакво, ама никакво значение.



Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано18.01.13 18:01



Права си!



Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.01.13 10:12



бе не знам света кво ги прави ама това дет сами си правят никой не може да им го направи. ВИка се самоунищожение

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано29.01.13 09:45



Е, ако съдиш по Филето, по себе си и близките си...



****

От известно време се чудя и не мога да си отговоря кое кара участниците във форуми да разговарят сериозно, като с нормални, и то по едни и същи повтарящи се теми, с известните и вече поомръзнали според мен форумни откачалки като Филето или !Roxana! например.

Редактирано от MupaM на 29.01.13 10:07.



Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор !Roxana! (пристрастен)
Публикувано02.02.13 00:26



Аз това го твърдя от дълги години, че българите са долен народ и не случайно светът ги мачка и не им дава да се развиват икономически!



Напълно съм съгласна, Файл!



Редактирано от !Roxana! на 02.02.13 00:26.



Тема Re: Много мъже пропищяха от жените синови [re: MupaM] Отговор на мнението
Автор !Roxana! (пристрастен)
Публикувано02.02.13 00:30



Ами апцелутно по същия начин да обърнем въпроса към тебе: ти си откачалката на доста клубове, и по-спецялно на Програмисти.


Какво кара програмистите да те псуват и пъдят, като че тфа ше ти помогне да се излекуваш от тъпота? не е много ясно, но е факт...




Освен това, ясно е, че си тлъста крава - ти самата си заявила мерките си - 100 сантима талия и 140 ханш! всички те прочетоха, и поста ти още седи нале






Какво следва от факта, че си разчитала некой да ти скочи да тъ ибе? още си стоиш с паяжини ..... но още се имаш за нормална жена?


Мда, реалния живот има текива загатки

Редактирано от !Roxana! на 02.02.13 00:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.