Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 25.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кое във вашите жени ви дразни най-много Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано31.12.12 11:59



Казвайте сега кое или кои качества ии поведение на вашите жени ви дразни толкова много, че едва ги търпите



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-много [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано31.12.12 12:00



Самочувствието.



Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-много [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор jaime14 (born free)
Публикувано31.12.12 18:59



Човек без самочувствие, по-добре да легне и да умре.



Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-многонови [re: jaime14] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано31.12.12 19:48



Съжалявам, но определени категории жени в България са твърде далеч от определението човек.



Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-много [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор jaime14 (born free)
Публикувано02.01.13 03:42



Също и някои мъже, не си ли съгласен?



Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-многонови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано02.01.13 21:04



самочувствието си е нещо съвсем хубаво. Проблемът е как се демонстрира. Ако някой глупак ми говори пълни глупости уверено и със самочувствие на големия спец направо ми иде да му извия врата. Но не само жените, и много мъже говорят глупости със самочувствие и патос.
Все пак мисля, че нямаш предвид точно самочувствието, а гадното държание към теб, което не се дължи на самочувствие толкова колкото на криворазбрана гордост, селяния и нисък интелект и понякога дори комплексарщина.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-многонови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано02.01.13 21:07



Точно гадното държание към мен имам предвид. Някои жени преди много години са се държали с мен все едно са нещо повече от мен и се опитват да го демонстрират и да го натякват, опитваха се да се изтъкват все едно са велики. Затова още през 2000та година взех съответните мерки.



Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-многонови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано04.01.13 21:14



...това, че понякога са лепки.....
Човек трябва да е свободен и да може да се вижда с различни хора и да има различни хобита, които не е необходимо да споделя с жена си например.... Тоест дразня се от жени без личен живот, свои приятели и интереси.... Досадни са...
Слава богу с гаджето случих на жена :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Кое във вашите жени ви дразни най-многонови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано09.01.13 01:23



Краставичките по лицето им.





Тема Маймунскитенови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор KiroGermaneca (непознат )
Публикувано10.01.13 01:28



им маниери. Неверни кучки са си






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.