Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Класация.....нови Отговор на мнението
Автор valenty (старо куче)
Публикувано11.10.12 19:50



Здравейте мъжове!
На скоро се сблъсках с една достра странна за мен логика,та реших да се допитам до Вашето мнение.
Та така въпросният субект/естествено от мъжки пол/ развива следната теория.
На гадже не се дават обяснения!
Да обясня все пак.Категоризира си отношенията си с жените по следния начин.
Жената за която си женен е оправдано да и се дават обяснения-причини брачен договор.
Любовницата-жена която издържаш финансово пак може да си позволи да изисква обяснения-причини ангажирал си се финансово да я издържаш.
Най странното е, че наличието на обяснението според него е от факта, че в посочените два вариянта ''отърваването'' е по трудно.
Недоумението ми обаче е за категорията гаджета.Там всичко е позволено щото разбирате ли всеки сам има свободен избор да остане с другата страна.
Та се питам това някаква нова мода ли е или оправдание да покриеш простащината си?

Във всяка десятка има нула



Тема Re: Класация.....нови [re: valenty] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.10.12 21:11



Хората секса вече за нищо го нямат. Твърде достъпен стана. Може това да звучи встрани от темата, ама не е.
И да, наистина всеки има избор да остане или да си тръгне. Хубаво е да си тръгнеш, когато някой те третира като нищо.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Класация.....нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.10.12 23:18



...не е лошо, че е достъпен.... Недостъпния секс води до хронични мазоли на ръцете...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Класация.....нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.10.12 16:15



Абе, друго имах предвид, ама не ми се обяснява.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Класация.....нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.10.12 21:27



малко ти е копането, затуй. Хвани мотиката да видиш кво са мазоли. След нея чекията ще ти се стори приятно разтоварващо за ръцете упражение.
А нас кой ни жали като ви правим свирки. Някои толкова даже ги мъчат че са извяли специфична музикантска физиономия


Ей, аман от мъже путки и жени патки.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Класация..... [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано12.10.12 21:57



малко ти е копането, затуй. Хвани мотиката да видиш кво са мазоли. След нея чекията ще ти се стори приятно разтоварващо за ръцете упражение.

Извини ме за хапливата намеса, но звучи доста компетентно. От първа ръка дет се вика, а ми се струва, че 100 про не е.



Прав или изправян.

Тема Re: Класация..... [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано12.10.12 22:02



че то чекията си е приятно разтоварваща по принцип ...
Иначе вас защо да ви жалим...нали ние нямаме нищо против да отвърнем със същото...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Класация..... [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.10.12 22:34



Пробвай с хуй и после кажи дали е същото.



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Класация..... [re: Nerv] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано12.10.12 22:37



кое не е от 1 ръка ? Знам кво е да се копа и кво е да се правят свирки. За щастие не съм прекалявала с нито едно от двете та не ми се е отразило ни на мазолите (не че като дете нямах много от висене по лостове) ни на физиономията



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Класация..... [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано13.10.12 15:13



Както казват в Румъния и по нашта телевизия понякога:



Но не предполагах, че кОпаш или си кОпала, нито съобразих, че правенето на чекии е възможно не само в 1л. ед. ч.

Във всеки случай не предполагах, и че леката поддържаща функция на женската/ женствената ръка по време на свирките - може да се приравни на активното чикибойство, но от къде да знам я?

Та казваш свирките и чекиите все пак оформят характера, но не е задължително човек да заприлича на xyz - ако не се прекалява... и, че мотиката е по кУрава от на магарето лоста?...

Или пак не съм разбрал есенцията?!

Прав или изправян.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.