Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 13.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Силният човек не си показва чувствата Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано13.10.12 23:04



Каза Багата одеве във Вип Брадър.
Аз бих казала по-скоро Страхливият не си показва чувствата.
Какво мислите мъже (особено тези които следят драмата Златка - Багата)

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Amelia Pond ()
Публикувано14.10.12 00:08



Като каза Багата, аз си представих Буги Барабата. Предполагам не е същият.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано14.10.12 11:16



И двете неща са абсолютно верни и взаимоизключващи се едно друго което не ги прави погрешни въпреки абсурдността на изключването им. Тоест силните хора и не си показват чувствата и си ги показват. Зависи от типа на силния човек.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано14.10.12 11:29



Ако човек не показва чувствата си, то това е обикновено плод на страх- дали от силата на чувствата му, дали от последствията, дали от естеството на евентуалния отклик на чувствата му или нещо друго... Страхът едва ли е сила, но умението да контролираш чувствата си при необходимост и да не им позволяваш, ако това налагат обстоятелствата, да те превръщат в своя жертва, е сила.

Уви, подтискането на чувствата обаче винаги създава "демони".

П.П. С горепосочената драма не съм наясно.




Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор valenty (старо куче)
Публикувано14.10.12 11:39



Ех!
Най много ме дрзни когато някой се хваща само за това което му изнася.
Точните думи на Багата бяха '' Силният човек не си показва чувствата през 10 минути"
А сега успех в разсъжденията



Във всяка десятка има нула

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано14.10.12 11:54



Може ли да добавя към твоите разсъждения и нещо от мен ....

Чувства хиляди върлуват в главите и сърцата ни ежеминутно ...

Та има си моменти правилни и неправилни ...има си чувства преходни и по-постоянни...

Няма лошо човек да си ги показва, но трябва да е много наясно на кого и какво показва....

Защото най-честата грешки допускани от глупавите хора е....първо да не са наясно тези техни чувства плод на какво точно са ...и второ къде и как да ги изливат



Иначе силен/слаб да се нарича някой на база проявата на чувствата му не ми пасва някак си ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано14.10.12 14:36



Абе ... като го чух как разговаря с настоящата си приятелка ...

"Здрасти", "здрасти", "искал си да ти се обадя", "е, то беше преди" ... Умопомрачително ! И без коментар ... и аз двете страни.

Пъ Съ: Обикновено това, което не показваш, просто го нямаш. Поради тази причина са измислени и лафове от типа цитиран. С нещо все пак трябва да замажеш липсата - я със сила, я с мъдрост, я с на-баба-ти-фърчилото.





Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.10.12 15:53



не знам дали следиш сагата Златка - Багата. Златка не крие от останалите, че още го обича, но не е тръгнала да му се обяснява в любов и да му се натиска и с него се държи съвсем мормално. Но тези чувства я убиват нея самата, защото явно са много силни. Той човека си каза, че не изпитва чувства към нея. Но дори да има някакви и да не смее да си признае значи че те не са достатъчно силни, поради което е лесно да се контролират. Той не изпада в депресии, нервни кризи, не реве нон стоп... съвсем ОК си е. Което според мен е доказателство, че не изпитва чувства към нея или поне не са нещо, което да го притеснява по какъвто и да било начин. Той май повече се притеснява от нейните чувства към нея и се чуди вече как да и покаже, че трябва да се откаже от тях без директно да я наранява.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: valenty] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.10.12 15:55



и по точно
През 5 - 10 минути.
Знам аз, ама сега очаквам твоите разсъждения. Аз моите ги казах малко по горе



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: pravil_nick] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано14.10.12 15:58



Обикновено това, което не показваш, просто го нямаш. Поради тази причина са измислени и лафове от типа цитиран. С нещо все пак трябва да замажеш липсата - я със сила, я с мъдрост, я с на-баба-ти-фърчилото.



Абе, и ти си права...:)




Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: pravil_nick] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.10.12 16:11



точно това и на мен ми направи впечатление - как разговаря с приятелката си по телефона. Все едно се ядоса, че му се е обадила. Ужас, ненормална работа. Може от комата нещо да се е увредил.
Иначе за показването на чувствата току що се изказах, ама май наистина има случаи, когато не ТРЯБВА да се показват и се иска голяма мъдрост, сила и самоконтрол. Аз за себе си знам, че не ги притежавам и колкото да се правя на квото не съм в един момент издавам багажа. Ама се тренирам де и всеки път като се преборя със себе си съм много доволна.


Интересното е че Багата дори не отговори дали я е обичал докато е бил заедно с нея. Каза Следващия въпрос. Това може да значи 2 неща - че не я е обичал или че не смее да си признае, че я обичал. Ама кое ли е

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.10.12 16:28



Май е сложна тематиката. Аз по себе си знам колко ми костваше да не се обадя на един пич, по който яко си бях паднала. Ама издържах и с времето чувствата се поуталожиха и съвсем спряха да ме мъчат. Ама наистина много ме сърбяха пръстенцата да му пиша. Но знаех, че повече ще си навредя с това и ще съжалявам и са насилих. Това ако беше преди 10 години едва ли щях да го преборя.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.10.12 16:34



какво имаш предвид по демони

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: недейте да търсите универсалната истинанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано14.10.12 17:02



Никой от вас няма да я намери





Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано14.10.12 17:45



Не - за жалост не я следя сагата, но придобих представа от това, което описваш.

Та ето какви са първоначалните ми изводи....

Първо и двамата участници явно са родени един за друг....предвид неадекватното им поведение



Второ - винаги ...ама винаги и при влюбване и при разлюбване хората се разминават ...тоест с различни темпове се движат...

Та тоз Багата дори и да не е толкова Флюбен явно яко му се чеше егото от цирковете...пък Златето страда от синдрома "няма ми ги плюшените играчки"

Нищо истинско не виждам де ...щом е публично достояние и то за солидни суми пари Затова каквото и да кажат или направят - не бих се задълбочила толкова ...

Гадаенето на кой какво му е отвътре е излишно ....защото най-вероятно и да налучкаме истината - никога не ще можем да знаем със сигурност

Сагата на Бъртън - Тейлър е в пъти по интересна и доказана с годините

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: недейте да търсите универсалната истинанови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано14.10.12 22:05



защо така мислиш

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.10.12 23:42



Ae ти ББ ли гледаш...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: недейте да търсите универсалната истинанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано15.10.12 00:13



Защото сте твърде обикновени хора за подобни прозрения.



Тема Re: недейте да търсите универсалната истинанови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.10.12 01:09



ами обикновени сме, затова разчитаме на откровен отговор, а не да очакват от нас да четем мисли



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.10.12 01:10



започнах като чух че Памела Андерсен участва. И ми стана интересно


По-добре реални хора да гледам отколкото измислени и нереални филмови герои

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано15.10.12 02:47



Остай, остай... :ХХ

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано15.10.12 11:52



Кво значи силен въобще? И като е силен, това не означава, че на адекватните за това места няма да го е страх.

Не е ясно за какви чувства става въпрос (поне на мен не ми е ясно, защото не съм гледала въпросната драма), но за всичко си има време и място. Никой не е длъжен да се занимава с изблиците на чувства на сульо и пульо, нито пък да гадае мислите и емоциите на близките до себе си хора.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.10.12 14:38



аз ли да оставя или ти



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: Лaмa] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано15.10.12 14:38



мда, личи си че не ти ясно

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор na gosti (непознат )
Публикувано15.10.12 14:59



А аз бих казал умния човек не си показва чувствата. Или поне се контролира къде, пред кого, какво показва.

Обаче пак, както в предния отговор, не съм много на място, понеже идея си нямам нито за Златка, нито пък за Багата. Все едно, де.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано15.10.12 15:49



много ми е тъжно, че не знам за какво става въпрос между обитателите на Биг Брадър. Така като човъркаш раната, много ме засягаш, ще ти кажа, и така ме изобличи пред целия интернет, че свитки ми излязоха





Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано15.10.12 19:41



PipilotaV. :Ако човек не показва чувствата си, то това е обикновено плод на страх

pravil_nick: Обикновено това, което не показваш, просто го нямаш.

na gosti: умния човек ... . ... се контролира къде, пред кого, какво показва.

И трите изречения според мен са еднакво валидни както за чувства, така и за мисли.

Странното в случая е, че мислите и емоциите обикновено се възприемат по скоро като контрастиращи или противопоставящи се една на друга противоположности.

Способността да разсъждаваме хладно се смята за сила. Разкриването на чувствата – често, някак си традиционно се приема за слабост. (Не става въпрос за не винаги уместните демонстрации пред целия свят на съкровени емоции или за разглезване на малки деца чрез показна и съмнителна любвеобилност, а именно за това някой да разкрие чувствата си към друг възрастен човек, по възможно най-човешки, интимен и затрогващ начин, което е предполагаемата идея на темата.)

Робувайки може би на стереотипи – хората понякога са по склонни да приемат една дуалност в която нещата имат подчертано контрастен, макар и взаимно проникващ се характер: черно-бяло ин-ян, мъжко-женско, силно-слабо, твърдо-меко; разум-чувства и т.н.

Не винаги обаче е така.

Начинът ни на мислене е много често впрегнат да обслужва чувствата. Рационалното подсъзнателно следва емоционалното. Харесваме си нещо и се стремим да го оправдаем. Да обясним изборът си. Тъй много често избираме (и още по-често вместо да си го признаем, просто опитваме да рационализираме) не каквото е най-правилното (, а и животът е толкова непредвидим и неведом, че кой би могъл да каже кое е това най-правилното в крайна сметка...), а това което искаме.

И това е почти толкова вярно колкото и не е.

Ето например едно „доказателство“ в областта на книгите и четенето, за което съм споменавал:
Някъде там в „1984“ героят на Оруел, четейки „тайната/ забранената книга“ стига до извода, че (перифразирам) „Най-хубавите книги са тези, които ни казват това, което вече знаем“;
Почти идентично (но не съвсем) звучи и следната мисъл:
“Maybe this is why we read, and why in moments of darkness we return to books: to find words for what we already know.” , Alberto Manguel, A Reading Diary: A Passionate Reader's Reflections on a Year of Books
(Макар в случая думите да са представени, като обвивка на „неоформените“ мисли. Обаче аз смятам, че именно там е разковничето. Че неоформените мисли са именно нашите чувства. И после ги моделираме посредством мозъците си по така да се каже чувствен образ и подобие)

И това е колкото вярно, толкова е и грешно.

Защото дори за обрат в мисленето си, трябва да сме предварително подготвени за промяна. Независимо дали ние самите държим ключетата, или не, преди да се отвори сърцето трудно може да се влезе в ума.

Прав или изправян.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: Nerv] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано15.10.12 21:54



Странното в случая е, че мислите и емоциите обикновено се възприемат по скоро като контрастиращи или противопоставящи се една на друга противоположности.


***

Независимо дали ние самите държим ключетата, или не, преди да се отвори сърцето трудно може да се влезе в ума.


Ти увенча дискусията с една красива и мъдра рамка.
Има една тибетска поговорка: "Прекалено е да искаш месо без кост и чай без листа"... Щом има ум, има и чувства, които са ракетата- носител на мисловната ни енергия. Ако трябва да го преведем на езика на мъжко- женските любови: в реалността (за разлика от виртуала) тръгваме след повика на "биохимията", след което търсим "оправдание" на това.

Само дето все пак лекичко изместихме посоката на темата.:)

А всъщност, може би извън хипотетичните прояви на сила или безсилие, със сигурност има и хора, които не умеят да намират адекватен вербален израз на чувствата си. Не знам дали това е въпрос на нещо, което да може да се нарече възпитание на чувствата или емоционална интелигентност...



Редактирано от PipilotaV. на 15.10.12 22:08.



Тема ...драмата...?????нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано15.10.12 22:15



...Такова предаване не бих гледал дори да беше единственото давано по телевизиите.....
Боли ме онази работа каква драма може да има между малоумна кифла и назобен спортист със съмнително име... Колкото до казаното... на моменти може и да е признак на сила.. друг път на страх... и най-вече на удобство....



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.10.12 01:27



Аз.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 21:41



Не съм го гледал. Но го познавам Багата. Мисля че повече е вярно това твърдение.

sol lucet omnibus


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано18.10.12 23:15



Не мислете, че поведението на героите в ББ не е до някъде режисирано, за да бъде по-интересно за зрителите. Златка неколкократно подчерта в други предавания, колко държи на сегашния си приятел, въпреки , че е семеен, и колко струва поддръжката й- визирам Карбовски-

Багата се държи до някъде по-реалистично и не се вписва в сценаристкия модел. За това просто не прави нищо, нито да излиза от рамките на художествената измислица, нито да я подхранва.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано19.10.12 10:38



глупости - не е режисирано поведението на Златка.
Карбовски ли е тайният и женен приятел бе. Малееееееее



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано21.10.12 21:20



Разбира се, че не той е женения й приятел. Той все пак има съвест.


И според теб не беше ли прекалено режисирано непознаването на нито една европейска столица, включително и тази на съседите, от момиче доста обикаляло по света?



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано22.10.12 00:55



абсолютно не - тя си естествено неграмотна

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: na gosti] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.10.12 12:13



Бих казала, и деликатният човек...Понякога чувствата не са намясто, не са навреме, и е по- добре да ги оставиш у себе си.




Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: na gosti] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано23.10.12 13:40



то не е само да си умен да прецениш, че не сега е моментът. Чувствата може да са толкова силни, че да не можеш да ги контролираш. Освен това границата на контролируемост при различните хора е различна - един може да успее да подтисне изявата на чувства докато на друг може да не му стигнат силите.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор na gosti (непознат )
Публикувано25.10.12 10:34



Да. Стресират ме прекалено директни хора. Искреността често се бърка с безпардонност, както и откритостта с истерията. Деликатния се ориентира какво да показва.
Често глупаво приемаме, че деликатния е слаб. За деликатност трябва сила.
Хубава забележка.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: na gosti] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.10.12 10:46



За деликатност трябва сила.

Чудесно казано.




Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Paragraff (непознат )
Публикувано26.10.12 21:17



Силните мъже имат само едно чувство. Ама не е ясно при Багата дали въобще го има, пък и е срамно да се показва, глобяват от СЕМ






Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор blood2 ()
Публикувано27.10.12 10:22



И каква е връзката между това да си силен и да не си страхлив? Няма връзка. Силата е природна даденост, а не липса на страх, още повече пък прилагане на някакъв морал.

"Ако човек не показва чувствата си, то това е обикновено плод на страх"

Няма човек, който да е безстрашен. Безстрашният човек няма как да е жив.

"Уви, подтискането на чувствата обаче винаги създава "демони". "

Демоните са същества от други реалности и те правят хората лоши.

Редактирано от blood2 на 27.10.12 10:23.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: blood2] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.10.12 11:34



Силата се придобива, тя не е природна даденост. А страхът е нормално чувство, просто силният човек знае как да го контролира, за да не му е подвластен. Понякога човек се опасява, че не може да предвиди последствията от показване на чувства, защото те рефлектират и върху друг. Отделно, много хора мислят, че показването на чувства в определени ситуации ги прави предвидими, раними и податливи на емоционално "изнудване" (не че не е възможно

).
А "демони" неслучайно е в кавички. Но и тези използват слабостите на човешката природа...

П.П. Не мисля, че има един- единствен универсален отговор доколко непоказването на чувства е признак на страх или на сила. Понякога е сила да заявиш ясно чувствата си и да понесеш отзвука, какъвто и да е той. ДРуг е път е сила да стиснеш зъби и да ги оставиш за себе си.


Редактирано от PipilotaV. на 27.10.12 11:44.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор blood2 ()
Публикувано27.10.12 12:01



Силата е природна даденост и не се придобива. Ако беше така всички българи дето се мъчеха, щяха да бъдат световни шампиони по силови спортове.

Показването на чувствата или носи позитиви или негативи. Зависи от гените и колко си готин.

Чувствата са просто чувства. Няма какво да им познаваш. Те са природата.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: blood2] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано27.10.12 12:59



Блъдинка, мъдростта ти понякога ме изумява.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: Vitalite] Отговор на мнението
Автор blood2 ()
Публикувано27.10.12 13:00



И аз се изумявам колко съм прост.

Благодаря за комплимента.



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: blood2] Отговор на мнението
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано27.10.12 13:37



Не е задължително другите да са негативни към теб. Бих ти репоръчал да не си мнителен повече от необходимото за санитарния минимум на спортаната злоба!...

Ето един поздрав от мен и за теб и за за всички в темата. Сетих се за тази песен като ви четох...

Не знам обаче дали пеят за "духовна" сила. Или както там му викат на благородния инат...



Прав или изправян.

Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: blood2] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (*)
Публикувано29.10.12 12:08



Силата е природна даденост и не се придобива.
-1



Тема Re: Силният човек не си показва чувстватанови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (минаващ)
Публикувано01.11.12 20:43



Не гледам никакви Брадъри.
Не виждам какво им е VIP на тези примитиви.
С Багата /не съм го гледал, доверявам ти се/, съм съгласен.
Само ако си силен-душевно, психически, физически, интелектуално, тогава можеш да се овладееш и да победиш.
Не искам да се хваля, бил съм в ситуация, когато половин час са ме държали със зареден, с патрон в цевта, пистолет, насочен в тила. Можех да го застрелям още в началото, защото моят пистолет също беше зареден с патрон в цевта, беше в колана ми, онзи не знаеше, че аз съм въоръжен, освен това беше много пиян, а аз бях абсолютно трезвен.
Рискувах, запазих самообладание и спечелих.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.