Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 24.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Правилно ли съм забелязала Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано03.10.12 10:21



Ако един мъж (средностатистически) знае, че няма никаква надежда да вкара дадена жена в леглото си (изключваме друг вид ползи за него от нея), няма да поиска и едно кафе да изпие с нея. Повечето мъже май изобщо не допускат че е възможно да си изкарат приятно без секс в програмата.
Мен това адски ме натъжава, защото има мъже, които много ме кефят за компания и лаф и непрекъснатите им подкачки показват, че и аз ги кефя малко или много (лично аз не се бъзикам с хора, които не са ми симпатични та предполагам и при мъжете е така), но ме приемат като незнадеждна и освен това забранена зона и всеки пък като стане дума да се виждаме с тях прайвит ме питат: А мъжеати кво ще каже?
Ами мъжът ми едва ли ще каже нещо, защото не мисля че ми е забранено да си пия кафето с когото ми е приятно. Но те явно се чувстват виновни да го правят, защото знаят че помислите им не са чисти. А явно си мислят, че и моите не са чисти, нищо че изрично съм пояснила, че става дума само за пиене на кафе примерно и нищо повече.
Някои направо си ми казват, че щом няма да има секс не искат.
Направо да се комлексира човек - все едно за друго не ставам и съм баси скучната и досадна компания


Надявам се някой мъж тук да ми даде преполагаеми възможни обяснения на това поведение. Трябва ли да ми е обидно или напротив - да се радвам че им действам сексуално активиращо

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано03.10.12 10:50



В отговор на:


Ако един мъж (средностатистически) знае, че няма никаква надежда да вкара дадена жена в леглото си




С такъв мъж имаш 100 про шанс да си пиете кафето без райбер и задни у-мисли т.е. мисли за у-задника. Защото ако един мъж допуска че няма н-и-к-а-к-в-а надежда ... ебИ го (в преносен смисъл) - никакъв мъж не е.

Както се казва за такива случаи в съседна румъния - The real man has .

Няма как да изключиш възможността. Всичко става - човещинка е в крайна сметка. За такива случаи именно добрата съпруга слага един презерватив в хюмнетката(1) на мъжа си. Иначе - постоянно ни се случва но не си го позволяваме и на нас и на нашите по-добри три-четвъртинки предполагам.

Ама чак пък и възможността да изключваме... Малко е пресилено. Хора сме все пак. За такива случаи се казва - while there is life there is hope...
/дк(2). надеждата умира последна/
А както гласи стара грузинска поговорка - един мъж умира три пъти. If you know what I mean...


(1) мъжкия вариант на дамска чанта -много популярен напоследък. Опитах понеже ми писна на ... една работа все да са ми пълни джобовете с ключове, документи, пари, (цигари и заплака, когато пушех /в т.ч. особено яростно след секс и с кафето/ и прочие. Обаче все я забравям някъде. А идеята уж беше да не си забравям документите и ключовете. Та не проработи при мен, но гледам колегите много ползват...
(2) съкратено от демек

Прав или изправян.

Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.10.12 11:15



Ужас!!! Аз явно им действам сексуално деактивиращо, защото непрекъснато чувам Само едно кафе. Нищо друго не искам.





Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (*)
Публикувано03.10.12 13:06



Лично аз нямам подобни наблюдения.



Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.10.12 16:11



Много си омешала нещата.

Първо, вземи като отправна точка отговора от някакъв тест, на който бях попаднал навремето: В компанията на хубава жена мъжът мисли само за едно.
Като се абстрахираме от това, разбира се, че можеш да пиеш кафе с една жена и без последващ секс, щом ти е приятно и забавно с нея. Забележи - щом ти е приятно и забавно. Което, отново ЗАБЕЛЕЖИ, не изключва сексуалния нагон като основен двигател на човешкото поведение.
Една покана от жена, особено такава, с която с удоволствие бихме правили секс, винаги отключва разни приятни представи и очаквания, независимо, че рационалния разум казва: не, това е абсурд, няма нищо такова. Не случайно Камелия Тодорова пее в оная популярна песничка "не всяка усмивка е нежност, не всеки наш поглед е зов". За да го изпее на нас мъжете, все трабва да е имало някаква причина. :)
Та, ако не сте достатъчно близки, не сте прекарали достатъчно време заедно, не се е наслоило недвусмисленото разбиране, че секс няма, а само готино прекарване заедно, то е нормално мъжете, на които предлагаш кафе, да тръгнат с... рога напред. А тогава вече логично следва и въпроса "А какво ще каже мъжът ти?".
Не ме разбирай погрешно, не ти казвам, че те са УБЕДЕНИ, че ги викаш за йебане, просто ОЧАКВАНИЯТА И ЖЕЛАНИЯТА на инстинктивно ниво са такива.
Понеже те знам каква си гарга :), специално ти обръщам внимание да обърнеш внимание на последното изречение.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.10.12 21:22



....абсолютно неправилно е това....
Просто ако един мъж може да изпие кафе с жена, която може да вкара в леглото ще остави кафето с другите жени за по-натам :)
Ти нали знаеш колко е приятно да пиеш кафе с жена, с която би... мммммм ? Затова няма да ни се сърдиш... Също няма да се сърдиш на тези дето искат кафе с райбер... Представяш ли си колко е гадно всички мъже да искат само кафе да пият с теб и нищо друго....



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: Vitalite] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.10.12 00:45



Или си някоя моделка с която ако не друго поне за малко искат да се почеткат че са бии в компанията ти или им даваш аванси и лъжат че искат само кафе надявайки се че все пак имат някакъв шанс да те свалят



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано04.10.12 00:51



Направо си кажи кво имаш предвид щото съм от глупавичките и не схващам.
Сега пък минах на другия полюс - понеже много се бъзикам на сексуална тема и дали пък някои от страхливците не си мислят, че ще ги сгащя някъде да ги изнасилвам

.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.10.12 11:48



О, синът ми нямаше три години и произнасяше "р" като "л", но вече ме наричаше Класавица с много сладка, подкупваща усмивчица.





Тема Re: Правилно ли съм забелязала [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано04.10.12 13:49



Недей се натъжава. Мъжете сме завоеватели, за това и така разсъждаваме. Можеш само да се радваш. Пък едно кафе можеш да си пиеш с приятелките.



sol lucet omnibus


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.