Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 18.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво намирате в по-възрастните женинови Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано19.05.12 09:24



Прекарвам си почивката с един много много сладък пич от компанията. Не знам на колко години е, съмнявам се да има 50, изглежда на около 40, но май са малко повечко. Сменя си гаджетата всяка година - явно няма намерение да се жени. Но е толкова готин, толкова секси, толкова, толкова.... всичко, което жените харесваме и имаме нужда от него. Но си пада явно по стари (не че не се гледаме влюбено всяка вечер, пък аз определено съм по-млада от него). Поне половината от моите наборки съм сигурна, че ще си паднат по него. Но той до сега май не е имал гадже по-младо от него - и все женени и разведени. И то не само на възраст ами и видимо си личи, че са по-дърти - всичко им виси. Чудя се какво намира в тях. Не че са лоши жените, ама те направо имат вид на бабки особено до него - той доста младее. И всичките разбира се са толквоа влюбени в него - като лепенки за него и на скъпи му говорят и мани мани.
Една от версиите ми е, че благородството и човещината го спират да се занимава с млади, които има опасност да очакват брак с него, пък той явно си е решил, че не го иска. Но пак ми е странно да ходиш с дърти само поради тази причина още повече, че явно показва, че мен примерно ме харесва. Показва го само с поглед и с вниманието което ми обръща, няма с какво друго, защото и той и аз сме на почивка с половинките си и надежда всяка оставете.
Сигурна съм, че харесва нещо в дъртите и се съмнявам да е увисналата кожа.
Вие на какво залагате?



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано19.05.12 10:10



Здравей, аз съм жена и мога само да гадая и да напиша някои мои наблюдения.

1. Чувала съм мъжко изказване по адрес на по-възрастни жени (все пак по-млади от мъжа, който го каза) че след определена възраст при жените, някои личностни качества изместват външността им.

2. Познавам една жена на 34, която не изглежда зле, не красавица, но е тотално встрани. Разбирай - абсолютна тетка, още на 34! Това въобще не върви при мъжете. ( oт ония жени, чиято лична драма и истерия блика и ясно се долавя)

3. Имах една колежка, която беше огромна- не супер дебела, но доста здрава и висока.

Тя е много точна като човек и приятна приват. Сменяше гаджетата сравнително често и много от тях бяха по-ниски от нея

4. Имам една приятелка, в средата на 36, която изглежда страхотно, само в лицето е доста изхабена. Самото й държание не е никак симпатично - надменно и самовлюбено. Сега като го написах, аз май съм правилната отсреща й, за да има баланс Тя също има проблеми с мъжете, но май и с доста жени.


5. Аз съм на кръгли 30, но имам повече опит от връсничките си. Без него нямаше да мога да имам връзки с мъже, които са с десетина години по-големи и/или които имат значително по-уреден живот и гледат на него по определения начин разбира се

Редактирано от Deern на 19.05.12 10:28.



Тема Re: ами ето какво намираменови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано21.05.12 16:12



Първо имат по-зрели разсъждения и за разлика от младите не ни мотаят за секса.



Тема Re: ами ето какво намираме [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор Headline (^,^)
Публикувано19.06.12 19:42



беше педофил и го опандизиха-за туй се промени..



не съм Вечна безкрайностт

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.06.12 07:28



С 60-годишни ли ходи този пич?
Да не би пък да имат акъл? Или може би знаят какво искат?


А, ако под "дърти" се разбира между 40 и 50, намирам за съвсем нормално да ходиш с набори.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 20.06.12 07:31.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.06.12 22:19



по-дърти в биквалния смисъл. Тази точно не знам с колко е по дърта от него, може с 2 или 3 год да е, ама изглежда по дърта с поне 10. За мен пък не е нормално жената да изглежда по дърта от мъжа. Дори и на години да е по-млада, ако изглежда по възрастна ми е някак си грозно



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано21.06.12 22:37



Знаеш ли още колко неща са грозни, ама по-добре щастлива връзка, отколкото красива.

А на теб ти е някак грозно не за друго, а защото ревнуваш и си мислиш "ама аз съм по-млада, пък, значи съм по-добра от нея". Но то какво друго да мислиш, ако това ти е единственото преимущество.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 21.06.12 22:39.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.12 22:39



На мен пък обратното не ми харесва- мъжът да изглежда по-стар от жената.

Предлагам компромисно да разстреляме всички мъже и жени, които изглеждат по-стари от половинките си.
Сигурно правят хубави свирки каките и/или мусака.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.06.12 23:27



хм... защо реши, че ми е единственото


Пък и явно в случая ми е недостатък - човекът от край време е обявил че си пада по-дърти и така е било винаги. Младостта по-скоро ми е проблемът в случая. Всъщност нито съм млада нито изглеждам такава - просто съм по млада от другата - това е



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано22.06.12 07:36



Може да е жиголо, откъде знаеш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.