Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 07.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Здравейте мъже Отговор на мнението
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано27.06.12 17:00



въпросът ми е директен към целта: какво вас мъжете ви кара да изберете своята дама с няколко години по - голяма от вас, при тази супер вълна на млади мацки, които са пълни със супер енергия, заряд , вие ( или по-скоро някои от вас) предпочитат една по улегнала, по спокойна жена

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: защото [re: dymo] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано27.06.12 17:11



Защото младите жени са тъпи, неадекватни и много некоректни, та и некадърни в леглото. А и със супер претенции!



Тема Re: защото [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.06.12 15:03



Файлски, пак ли водиш разговори сам със себе си?

Сега трябва младите да скокнат и да започнат да те убеждават, че не са такива момичета. Ама по-скоро няма да стане. Колкото скочиха и дъртите да защитават увисналите си цици...

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: защото [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано28.06.12 19:35



Не, аз съм реалист, а вие сте много много зле. И по-добре увиснали цици отколкото увиснало съзнание.



Тема Re: защото [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано28.06.12 20:11



Абе, добре звучи, ама като отида на салса купон, най-много се харчат тези със стегнатите цици, да ти кажа. Не знам на кой етап стигат до съзнанието.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: защото [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано28.06.12 21:02



От увиснали до стегнати разликата е само един сутиен.

С подплънки, без подплънки, със силикон, не ти трябва нито импланти, нито повдигане. Хайде да сравняваме хората по някакви други показатели, по увиснали цици е някак си много старомодно.



Тема Re: защото [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано28.06.12 21:03



Какво е това салса купон?А тези със стегнатите цици се харчат защото и на мъжете толкова им е акъла. После естествено си сърбат попарата.



Тема Re: защото [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано29.06.12 01:01



а не е ли тъпо да си мислиш, че преклонна възраст и увиснали цици обезателно ще са по-качествена и пълноценна компания? Аз пък мисля, че младите момичета са по-приятна компания поради следните причини:
1. Младите са по-весели, забавни и оптимистични - старите са уморени, скучни, с убито желание за екшън, депресирани и депресиращи. По мене си гледам каква бях и каква станах.
2. На младите ти си има интересен, защото са млади и неопитни и всичко им е интересно. На старите си им скучен, защото през ръцете им са минали много такива като теб и ти не можеш с нищо да ги впечатлиш. Младите наистина те харесват, докато старите си правят сметка как да те спечелят за да си имат мъж до себе си да им вдига самочувствието и да не са сами на стари години.




Тема Re: защото [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.06.12 08:53



Младите са по-весели, забавни и оптимистични Това- да.
старите са уморени, скучни, с убито желание за екшън, депресирани и депресиращи Това изобщо не е задължително.
На младите ти си има интересен, защото са млади и неопитни и всичко им е интересно. Да.
На старите си им скучен, защото през ръцете им са минали много такива като теб и ти не можеш с нищо да ги впечатлиш. Е, чак пък скучен... И можеш да ги впечатлиш, ако има с какво.
Младите наистина те харесват, докато старите си правят сметка как да те спечелят за да си имат мъж до себе си да им вдига самочувствието и да не са сами на стари години. Тук съвсем се обърка, според мен. Точно на тези години не бих търпяла някого, който не ме кефи, само за да не съм сама.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: защото [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.06.12 09:11



. Младите са по-весели, забавни и оптимистични - старите са уморени, скучни, с убито желание за екшън, депресирани и депресиращи. По мене си гледам каква бях и каква станах.


Ехооооо, хайде да не съдиш единствено по себе си за това "какви бяхме". Картинката ти е непълна.



Но виж, че за "старите" (ама че гадна думичка, каквото и да значи тя) младоците са безинтересни понякога - факт. Но пак не е задължително.

Освен това, уви, е пълно с ужасно комерсиално- настроени към връзките младоци, които "си правят сметките", ухажвайки зрели и успешни дами, ако ме разбираш. Което намирам за средно между грозно и смешно, но е факт.


Редактирано от PipilotaV. на 29.06.12 09:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.