Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 26.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 07:54



ми поведението.
Той е приятел на мъжа ми, но нормално не го срещам - само един път на купон го бях виждала и тогава ме подбазикваше яко, и аз него и изобщо много добре си лафихме - той беше пиян до козирката. Сега бяхме на почивка голяма група и той беше там с гаджето си - поредната по-възрастна от него дама. Тя е лудо влюбена в него и не го крие. Аз си бях с моя мъж - семейство сме от много години, имаме си деца и всичко си ни е наред. Като го поздравих и му казах, че си го спомням от предния купин, той каза, че не ме помни и си подаде ръката да се запознава с мен. Гаджето му разбира се плътно до него - с нея за пръв път се виждаме, той често си ги сменя.
Нс почивката се ъбирахме всяка вечер да вечеряме с групата и готиният пич също присъстваше. Веднага забелязах, че ме харесва, защото все намираше повод да ме заговори, да ме бъзне, но това, че ме гледаше много нагло беше най-показателното, така че бях наясно какво се върти в главицата му. Отделно като организираха нещо (аз не участвам в организирането, само присъствам) той винаги питаше мъжа ми дали искам да дойдем с тях, като че ли да е сигурен, че ще дойда, въпреки че знае, че не аз решавам тия неща и ходя където ходи мъжа ми. Проблемът е, че и той на мен ми е адски симпатичен - много силна химия. Ясно е, че между нас няма шанс да има нещо - и на него и на мен. Гаджето му е адски ревнива и тя със сигурност усеща, че той има по-специално отношение към мен. Аз през цялото време се правех на приятно разсеяна, правех се, че не виждам, че ме гледа, базиках го приятелски, да знае че всичко е приятелско и няма нищо повече. Него това като че ли още повече го амбицираше и още повече ме предизвикваше с погледи. Личеше си, че нарочно ме гледа и иска с поглед да ми каже, че ме харесва. Една вечер реших да му покажа, че знам какво прави и какво иска да ми каже. И започнах и аз го гледам. Но не нагло като него - аз нагло не мога да гледам - ами по такъв начин, че му показах, че знам какво си мисли. Освен това пак с поглед му показах, че и аз го харесвам - усмихнах му се мнооого лекично. И след като цяла вечер така си говорехме с поглед и накрая и на двамата ни беше пределно ясно, че си падаме един по друг аз издадох багажа - просто не можех повече да го гледам и спрях. Намерих си някаква работа, щраках си по телефона, защото седеше точно срещу мен и беше малко трудно да не го гледам. Не сме си говорили нищо специално с него, общи приказки за кой кво работи и т.н. Дори не сме си хвърляли специални погледи, мимики, намигвания или квото и да било - само спокойни, но красноречиви погледи. Но след тази вечер този човек започна да се държи много странно. Личеше си, че всячески се опитва да ме избегне. Колкото преди ме бъзваше за щело и нещело, толкова сега се прави, че ме няма - не ме поглежда, все едно не съществувам. Ако ме види, че съм някъде, веднага бяга в другата посока - просто си личи, че избягва всякакви срещи с мен.
И накрая се раделихме много тъпо - не се разделихме изобщо. Ние другите си казахме чао, благодарихме си за почивката, а той и гаджето му се изнизаха като пръдня из гащи.
Сега ме е яд, че му показах, че знам какво прави, защото това усра хубавите ни взаимоотношения, готините базици - аз обичам да ме базикат и да базикам хората. Мъчно ми е, че се стигна до тук - просто стана адски адски тъпо.

Вие как мислите - защо той се държа така и защо после изведнъж смени курса. Винаги е било ясно, че между нас нищо не може да има, възможно ли е той малко късно да го е осъзнал и да е решил да се оттегли навреме?
Мисля си дали пък точно това не му е била целта - да се убеди, че и аз го харесвам и после да изчезне, което ми изглежда адски комплексарско и незряло.
Как мислите вие?



Тема Re: много прост отговор [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано21.05.12 15:59



Тъй като повечето от българските жени нямат самочувствие на такива и те търсят себеподобни за да се сложи знак на равенство. По принцип се привличат горе-долу еднакви хора, примерно боклуците привличат боклуци, свестните свестни и така. Разбира се от всяко правила има и изключения.



Тема Re: много прост отговор [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 16:49



има логика. Но май това правило има много изключения.
Освен това не говори със свестни и боклуци защото дефиниция ясна не знам да има. Ако има кажи кво значи свестен и кво значи боклук. Аз не се имам за боклук например само защото се влюбвам лесно и са ми слаби ангелите и на моменти правя глупости.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано21.05.12 21:42



Вие как мислите - защо той се държа така и защо после изведнъж смени курса.


Защото те е надценил, а после е разбрал че не ставаш и лесно кривваш от пътя.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: Deern] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 22:03



и как е разбрал, че лесно криввам от пътя много интересно. Това, че харесвам някой изобщо не значи, че ще си легна с него. И по никакъв начин не съм му дала повод да си мисли, че между нас може да има нещо. Напротив, показах му, че знам че си пада по мен и от този момент си гушнах мъжа и повече не го погледнах. Това би трябвало да се разбира като: Харесвам те, но нямаш шанс.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано21.05.12 22:18



Първо си го зяпала, после си си гушнала мъжа и питаш защо човекът е реагирал така?



..rude & not ginger...


Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 22:28



Аз винаги съм си гушкала мъжа и той го знае и го вижда, просто тогава го направих конкретно в отговор на погледа му. Защо изобщо ме сваляше нагло - докато гаджето му му виси на врата той мен гледа. Не е имал никакви причини да се надява, че може да има нещо между нас.
Струва ми се, че или е искал да се убеди, че го харесвам и аз ясно отговорих на въпроса му след което се е успокоил, че е харесван и вече може да пленява следващата. Или гаджето му е видяло какви ги върши и му е спретнала скандалче.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано21.05.12 22:41



Ласкаеш се излишно ..
След подчертаното недвусмислено 'между нас нищо не може да има' .. дори и илюзии, флирт, танц, игра .. ко повече да те обикаля?

Аде да не е секс, но флирт като как се случва, скрита зад гърба на съпруга си. Флирта е твърде лично усещане, насочено към конкретен човек, игра на усети и думи ..

Имало химия помежду ви, си рекла по-горе .. ти как подсказа, показа, сподели с него тоз си усет ? скрито ..





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: borecom] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 22:56



С погледи си общувахме. Възможно е. И това е вид флирт, защото с поглед можеш да покажеш отношението си. Ама повече от това просто няма как, колкото и да ми се иска





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано21.05.12 23:07



А иска ли ти се?

повече, щото на него явно погледите не са му били в приоритетите ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.