Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 02.07.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как бихте се чуствали ако знаете, че...нови Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано02.06.12 19:45



една жена е с вас само заради секса, и през това време си търси друг мъж за женене






Тема Re: Как бихте се чуствали ако знаете, че...нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано02.06.12 23:16



Как трябва да изглежда един секс за да бъде една жена с него?

Ах за мъже ли става дума? Ок, как трябва да изглежда един мъж за да не става за женене, а само за секс? Или : Коя жена обича да се чука с тъпи?





Тема Re: никакнови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано03.06.12 08:26



Никак не бих се чувствал. Просто ще осъзная, че е боклук който не ме оценява.



Тема Re:много жени се чукат с тъпи мъженови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано03.06.12 08:27



Може би повечето бг жени се чукат с абсолютни тъпаци и грозници на външен вид.





Тема Re: Как бихте се чуствали ако знаете, че...нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.06.12 08:44



Тук става дума да си с човек, по който адски си падаш, защото те привлича физически, много е секси, за компания става.... Но не може да ти даде всичко, което очакваш от бъдешия си съпруг (примерно има несгоден характер и усещаш, че ще ти е трудно да живееш с него, или пък не иска да има деца, или пък има свои деца, с които ти не искаш да се нагърбваш, или и двамата сте бедни и не ти се живее цял живот в мизерия, или ..... - вариантите са безброй). Но иначе много те кефи, искаш да си с него колкото може повече и т.н.




Тема Re:много жени се чукат с тъпи мъженови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.06.12 08:45



за мазохистки ли си говорим






Тема Re:много жени се чукат с тъпи мъже [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано03.06.12 08:45



Не, за простачки с ниска или прекалено висока себеоценка.



Тема Re: никакнови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.06.12 08:54



значи все пак това ще те засегне. А не си ли се замислял, че понякога хората колкото и да се харесват и да се обичат и да са готови да направят всичко един за друг просто има някои други причини, поради които да не трябва да се женят, защото няма да бъдат щастливи заедно в брак.
За мен поне бракът е адски серизона стъпка и трябва да прави с акъл, а не с чувства.
За пореден път се убеждавам как повечето хора имат огромен проблем да разберат чуждата мотивация, защото явно не обичат да мислят и са прекалено концентрирани и загрижени за личното си добруване.
Аз пък наистина не виждам проблем да се обичаш с един човек, да сте приятели, но да не сте женени. Гадното тук е, че като си намериш мъж за женене тази сексуално емоционална връзка или трябва да се превърне в обикновено приятелство, или (ако си мислиш, че не можеш да я поддържаш на ниво приятелство) да я забравиш. А забравянето е свързано с известни неудобства






Тема Re: никакнови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (оперативная )
Публикувано03.06.12 09:02



Вие сте абсолютно права, но аз имам 2 годишен тестов период с всяка една дама с която евентуално бих желал да имам брак. И досега с огромна мъка мога да кажа, че само една единствена от цели 10 е издържала теста, но за съжаление с най-прости думи казано аз не я харесвам физически и секса който правих с нея ми беше противен. И то въпреки, че примерно нейното тяло е убийствено, в нея има много страст и доста се старае в леглото. Но просто не става.



Тема Re:много жени се чукат с тъпи мъженови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано03.06.12 09:07



виж, не знам какво имаш предвид. Но лично аз, ако съм в ролята на ползвана за секс и ми се каже: Сори, много ме кефиш, ама просто не ставаме за съжителство - аз си търся друг тип жена.
За мен ще е комплимент, че все пак нещо е харесал в мен.
Защото както си харесвам и обичам приятелите и не им се сърдя, че не са се оженили за мен така мога да обичам и харесвам и чисто сексуални отношения. Изненадана съм, мислех, че за мъжете не само, че не би било проблем такава връзка, ами точно такива ги устройват.
Ходех навремето с един доста по възрастен и семеен и бях адски влюбена в него. Ходех с такива типове точно защото ме беше страх някой готов за женене мой набор да не реши, че съм жената на живота му и после да го нараня, като му кажа че не отговара на критериите ми за съпруг и няма да се оженя за него.
Затова съзнателно си позволявах да се влюбвам в хора, с които нямах никакво бъдеще само заради авантюрата и приятното прекарване. Но пък вие мъжете сте много плашливи - като видите жена влюбена във вас бягате. И той така направи - уплаши се от любовното ми признание. Явно е решил, че от влюбена жена откачване няма. Само дето аз не съм от тия жени - може да съм влюбена, но въпреки всичко съм достатъчно силна и благоразумна да си тръгна когато се наложи. Най-малкото семейство никога не бих развалила.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.