Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 24.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 07:54



ми поведението.
Той е приятел на мъжа ми, но нормално не го срещам - само един път на купон го бях виждала и тогава ме подбазикваше яко, и аз него и изобщо много добре си лафихме - той беше пиян до козирката. Сега бяхме на почивка голяма група и той беше там с гаджето си - поредната по-възрастна от него дама. Тя е лудо влюбена в него и не го крие. Аз си бях с моя мъж - семейство сме от много години, имаме си деца и всичко си ни е наред. Като го поздравих и му казах, че си го спомням от предния купин, той каза, че не ме помни и си подаде ръката да се запознава с мен. Гаджето му разбира се плътно до него - с нея за пръв път се виждаме, той често си ги сменя.
Нс почивката се ъбирахме всяка вечер да вечеряме с групата и готиният пич също присъстваше. Веднага забелязах, че ме харесва, защото все намираше повод да ме заговори, да ме бъзне, но това, че ме гледаше много нагло беше най-показателното, така че бях наясно какво се върти в главицата му. Отделно като организираха нещо (аз не участвам в организирането, само присъствам) той винаги питаше мъжа ми дали искам да дойдем с тях, като че ли да е сигурен, че ще дойда, въпреки че знае, че не аз решавам тия неща и ходя където ходи мъжа ми. Проблемът е, че и той на мен ми е адски симпатичен - много силна химия. Ясно е, че между нас няма шанс да има нещо - и на него и на мен. Гаджето му е адски ревнива и тя със сигурност усеща, че той има по-специално отношение към мен. Аз през цялото време се правех на приятно разсеяна, правех се, че не виждам, че ме гледа, базиках го приятелски, да знае че всичко е приятелско и няма нищо повече. Него това като че ли още повече го амбицираше и още повече ме предизвикваше с погледи. Личеше си, че нарочно ме гледа и иска с поглед да ми каже, че ме харесва. Една вечер реших да му покажа, че знам какво прави и какво иска да ми каже. И започнах и аз го гледам. Но не нагло като него - аз нагло не мога да гледам - ами по такъв начин, че му показах, че знам какво си мисли. Освен това пак с поглед му показах, че и аз го харесвам - усмихнах му се мнооого лекично. И след като цяла вечер така си говорехме с поглед и накрая и на двамата ни беше пределно ясно, че си падаме един по друг аз издадох багажа - просто не можех повече да го гледам и спрях. Намерих си някаква работа, щраках си по телефона, защото седеше точно срещу мен и беше малко трудно да не го гледам. Не сме си говорили нищо специално с него, общи приказки за кой кво работи и т.н. Дори не сме си хвърляли специални погледи, мимики, намигвания или квото и да било - само спокойни, но красноречиви погледи. Но след тази вечер този човек започна да се държи много странно. Личеше си, че всячески се опитва да ме избегне. Колкото преди ме бъзваше за щело и нещело, толкова сега се прави, че ме няма - не ме поглежда, все едно не съществувам. Ако ме види, че съм някъде, веднага бяга в другата посока - просто си личи, че избягва всякакви срещи с мен.
И накрая се раделихме много тъпо - не се разделихме изобщо. Ние другите си казахме чао, благодарихме си за почивката, а той и гаджето му се изнизаха като пръдня из гащи.
Сега ме е яд, че му показах, че знам какво прави, защото това усра хубавите ни взаимоотношения, готините базици - аз обичам да ме базикат и да базикам хората. Мъчно ми е, че се стигна до тук - просто стана адски адски тъпо.

Вие как мислите - защо той се държа така и защо после изведнъж смени курса. Винаги е било ясно, че между нас нищо не може да има, възможно ли е той малко късно да го е осъзнал и да е решил да се оттегли навреме?
Мисля си дали пък точно това не му е била целта - да се убеди, че и аз го харесвам и после да изчезне, което ми изглежда адски комплексарско и незряло.
Как мислите вие?



Тема Re: много прост отговорнови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано21.05.12 15:59



Тъй като повечето от българските жени нямат самочувствие на такива и те търсят себеподобни за да се сложи знак на равенство. По принцип се привличат горе-долу еднакви хора, примерно боклуците привличат боклуци, свестните свестни и така. Разбира се от всяко правила има и изключения.



Тема Re: много прост отговорнови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 16:49



има логика. Но май това правило има много изключения.
Освен това не говори със свестни и боклуци защото дефиниция ясна не знам да има. Ако има кажи кво значи свестен и кво значи боклук. Аз не се имам за боклук например само защото се влюбвам лесно и са ми слаби ангелите и на моменти правя глупости.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано21.05.12 21:42



Вие как мислите - защо той се държа така и защо после изведнъж смени курса.


Защото те е надценил, а после е разбрал че не ставаш и лесно кривваш от пътя.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 22:03



и как е разбрал, че лесно криввам от пътя много интересно. Това, че харесвам някой изобщо не значи, че ще си легна с него. И по никакъв начин не съм му дала повод да си мисли, че между нас може да има нещо. Напротив, показах му, че знам че си пада по мен и от този момент си гушнах мъжа и повече не го погледнах. Това би трябвало да се разбира като: Харесвам те, но нямаш шанс.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано21.05.12 22:18



Първо си го зяпала, после си си гушнала мъжа и питаш защо човекът е реагирал така?



..rude & not ginger...


Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 22:28



Аз винаги съм си гушкала мъжа и той го знае и го вижда, просто тогава го направих конкретно в отговор на погледа му. Защо изобщо ме сваляше нагло - докато гаджето му му виси на врата той мен гледа. Не е имал никакви причини да се надява, че може да има нещо между нас.
Струва ми се, че или е искал да се убеди, че го харесвам и аз ясно отговорих на въпроса му след което се е успокоил, че е харесван и вече може да пленява следващата. Или гаджето му е видяло какви ги върши и му е спретнала скандалче.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано21.05.12 22:41



Ласкаеш се излишно ..
След подчертаното недвусмислено 'между нас нищо не може да има' .. дори и илюзии, флирт, танц, игра .. ко повече да те обикаля?

Аде да не е секс, но флирт като как се случва, скрита зад гърба на съпруга си. Флирта е твърде лично усещане, насочено към конкретен човек, игра на усети и думи ..

Имало химия помежду ви, си рекла по-горе .. ти как подсказа, показа, сподели с него тоз си усет ? скрито ..





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: borecom] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.05.12 22:56



С погледи си общувахме. Възможно е. И това е вид флирт, защото с поглед можеш да покажеш отношението си. Ама повече от това просто няма как, колкото и да ми се иска





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано21.05.12 23:07



А иска ли ти се?

повече, щото на него явно погледите не са му били в приоритетите ..



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано22.05.12 06:54



Моме, нали става въпрос за приятел на мъжа ти, не за твой приятел !? Има хора, които не отстъпват от принципите си!

Ами така де, има и принципни хора на този свят. Толкова ли няма други мъже! Сега чак до приятел на мъжа ми, който е с приятелката си няма да стигна.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.05.12 22:31



Именно, и аз няма да стигна - прекалено е.
Иначе ако не бях женена (съответно не беше приятел на мъжа ми) и ако не познавах приятелката му щех да рипна с двата крака без да се замисля. Дори и след това веднага да ми тегли шута - просто пичът си заслужава жертвата





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.05.12 22:41



разказах на приятелка за преживяванията си и тя предположи, че това бягство е неговият начин да спаси положението, защото е усетил, че почва да се влюбва в най-неподходящата и може би недостижима жена.
Вазможна ли е тази версия според вас?



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано22.05.12 22:43



Точно това е криволичене по/от пътя. Не става ясно накъде си тръгнала.

Просто си жената-опозиция и съм убедена че и с мъжа си се държиш така.

( Има много жени като теб и се радвай че този твой поведенчески дефект не може да е повод за сериозни проблеми - сам по себе си)



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано22.05.12 22:51



Бцолютно ..



Комплексирал се е, ко кат е готин пич, най-готиния .. логично е да се е влюбил.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.05.12 14:21



Възможно е да гледаш твърде много неподходящи филми и да си формирала нереална представа за себе си и човешките отношения.:))




Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано23.05.12 18:37



Би ли пояснила, че не схванах мисълта ти. филми не гледам



Тема Re: много прост отговорнови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано23.05.12 22:52



Реално погледнато целия проблем опира до там, че няма нормативно регулиране на личните отношения между мъж и жена. И от там се получава пълен хаос и не е ясно кое какво е.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано24.05.12 02:23



То има и хора , които не биха се спряли пред нищо.





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано24.05.12 09:56



Така си и знаех...

... тя предположи, че това бягство е неговият начин да спаси положението, защото е усетил, че почва да се влюбва в най-неподходящата и може би недостижима жена.


Това ти изречение (звучащо ми почти като из роман на Джейн Остин

) увенчава цялата обърканост на мисълта ти и прекалено романтичната ти представа за мъжките влюбености. Всъщност, от всичко, което чета, оставам с впечатлението, че твоето въображение е далеч по- завладяно от въпросния мъж, отколкото неговото от теб. На една възраст вече да съдиш за човека и неговите емоции единствено на базата на някакви погледи, които тълкуваш в жанра "чезна от любов", ми се вижда несъстоятелно и незряло...




Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано24.05.12 10:03



...колкото и да ми се иска ...

А всъщност си му показала- уж, де-, че няма шанс?
Вероятно няма шанс да ти надене брачна халка и двамата влюбено и хванати ръка за ръка да гледате залеза, но едва ли и това би била целта на занятието.

И, след като няма шанс въпросният заинтригуващ субект, като как така си му посветила цели две теми? Лошо няма, но просто ми е интересно.






Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано24.05.12 15:48



Само 2 са, кво толко. За любов и от любов хората цели томове са написали, понякога без дори изобщо да са се докоснали до нея физически.
Влюбих се, това е. Случва ми се непрекъснато без да го показвам - изживявам си го и готово. Сега обаче реших ей така, за разнообразие да му покажа интереса си да видим какво ще стане. Той взе че избяга. Влюби ли се или се уплаши аз да не се влюбя в него още не е ясно

. Най-вероятно и двете



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано24.05.12 15:52



чак да чезна не е, айде сега. Пък и след като за мен погледите значат много не виждам защо това да не е така и за други. Сигурно не са много ама чак пък незряло.... Не мисля, че е по-зряло да го награбиш при пръв удобен случай и да го изчукаш. Напротив - това е незряло и първосигнално. А с погледи най-безобидно и сигурно може да се опипа почвата





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано24.05.12 20:27



Аз пък си мисля, че той също твърде умело се преструва на незаинтересуван.

Има мъже , които като влезнат в собствения си театър трудно излизат от него.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано24.05.12 21:08



много бърже си смени филма - първо беше яко натискане, после си плю на петите. И двете роли ги играе перфектно де. Аз вече взех да го прежалвам, жалко, беше ми забавно. Дори ме сърбят ръчичките да го бъзна по Facebook. Но почти съм сигурна, че няма да поддаде - изглежда доста твърд (твърдоглав) затова ще се въздържа





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано25.05.12 06:03



Нещо го е накарало да промени курса. Струва си да се замисли човек по този въпрос.

А дали ти даваш достатъчно сигнали? И колко голям приятел е на съпруга ти, това са много важни въпроси, ако наистина си заслужава толкова много човека, защото ако питаш мен, никой не си заслужава чак толкова много.



Тема Според мен,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано25.05.12 06:37



няма какво да гадаем тук. Виж, как е развалил играта. Веднага го слагай в графа - "Тоя, гле'й го, к'ъв е тъпанар". Но все пак си мисля, че ако беше излязла да си напудриш носа, щеше да се доразвие сюжета



А сериозно - сигурно, защото съм жена, не мога да намеря нещото толкова неродно от твоя страна, че чак да избяга. Значи не си виновна ти.

Обаче пък, човек бяга и се крие, когато е гузен или се срамува. Този ще е някакъв срамльо. -> Обаче срамльовците не гледат нагло. Абе този ще е някакъв колекционер, вероятно. -> Обаче пък, какво колекционира? Погледи? Но мъжете предпочитат веществените неща, като бикини? Този, когато е можел да има още един чифт бикини, е избягал....

Ох, някой да ме спре, докато не съм го изкарала импотент, направо



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.05.12 14:02



Интересен двоен аршин: когато става дума за неверни мъже, огън и жупел, а когато става дума за жени, които не знаят какво искат, но го искат от приятел на съпруга- "даваш ли достатъчно сигнали". А бе, дами, я по- сериозно, моля ви...






Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 14:10



Не си заслужава кой знае колко много, но достатъчно

.
Точно затова и на мен ми стана интересно - какви може да са евентуалните причини да смени курса. Сигнали мисля съм дала достатъчно - нали разбираш, че ако не ти се дадат никакви аванси, колкото и да харесваш някой, пак няма да се влюбиш в него. Поне аз съм така де - ако не усещам поне малко положително отношение от някой човек няма как да се влюбя в него. Разбира се много малко ми трябва за да клъвна, но все пак малкото трябва да е налице .
Достатъчно големи приятели са с мъжа ми.
Все пак си мисля, че гаджето май си е казало думата и човекът не е искал излишни разправии с нея, защото нараства вероятността от 2 стола да седне на земята. Сигурно е предпочел да заложи на сигурното.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 14:12



чакайте, аз казах само че съм си паднала по него. Някъде да съм споменавала, че смятам да изневерявам на мъжа си?



Тема Re: Според мен,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 14:20



развесели ме. Този наистина е голям особняк. Май не аз, а той не знае какво иска. Пък може и да обича да флиртува с жените и като види, че са му се вързали му става безинтересно щото няма какво повече да ги прави, особено ако са недостижими и ги зарязва.
Каквото и да е, взел е правилното решение, защото дори да се пробва с мен освен една изяснителна среща, че няма шанс за нас на друго не може да се надява.



Тема Re: Според мен,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано25.05.12 18:30



Hahah ти даже не разбираш какво ти се пише


Амаче егоцентричност, сега си давам сметка, че е доста силен фактор при сриването на реалистичния поглед



да се пробва с мен освен една изяснителна среща

Не стига че даваш неясни и противоречиви сигнали, но и клониш да вършиш неясни и противоречиви действия.
Тук наистина си в зоната на доброто стечение на обстоятелствата. Добре че не си ти диригента!



Тема Re: Според мен,нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 20:01



1. Противоречиви сигнали няма - аз го харесвам, падам си по него, може би дори съм влюбена (или поне бях, че бързо ми минава). Просто реших да съм откровена с него и да му го покажа, ей така, за разнообразие - писнало ми все да се крия, искам малко свобода на изявата.

2. Кои точно действия са противоречиви - че аз АБСОЛЮТНО нищо не съм му сторила, поне нищо реално физическо, дори не съм докоснала по никакъв начин.



Тема Re: Според мен,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.05.12 21:37



Аз всъщност не знам мнения по какъв въпрос очакваш- ти си имаш някакви си свои разсъждения по темата, които, аз поне, силно се съмнявам, че отговарят на действителността, освен ако всички участници не са в пуберитета. Сигнали, знаци, погледи, почти тайнствени желания, недостижима жена и т.н., и т.н. Ти хем си малко влюбена, хем нищо не искаш от него и нищо не възнамеряваш и да има между вас, хем му даваш някакви знаци, хем разсъждаваш как той ги разчита, хем нямаш никакви намерения, обаче пък мисълта ти е в пълна обсесия по отношение на образа на този мъж и др. такива. И, в края на краищата, се чудя аз ли не съм в ред или цялата тази история, докато ти си хваната под ръка с мъжа ти, а иде реч за негов приятел, ми изглежда някак нечитава. Пък и пичът си има гадже и е твърде възможно ти да тълкуваш напълно превратно всичките тези знаци. И това, което дешифрираш като бягство от все по- засилващия му се интерес към теб, да е всъщност бягство от неловката ситуация, в която е поставен един мъж, който усеща, че съпругата на приятеля му се интересува от него. Не си ли се замисляла върху такава една възможност? И не са ли поне приятелите на гаджетата и съпрузите ни табу, освен ако става дума за голямата, съдбовна, изпепеляваща любов, страст, среща между сродни души и прочие, която да си заслужава да причиниш някому болка?

Не искам да те съдя, но понеже и без друго звучиш твърде лекомислено и объркано, само присветвам вместо червена лампичка.




Тема Re: Според мен,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 22:01



Не мисля, че тези, които не си споделят публично чувствата, мислите и преживяванията са по-читави от мен, защото съм сигурна, че всички преживяват подобни неща, само дето повечето се правят на светци и не си ги признават. Но непризнанието не променя фактите.
И не - достатъчно зряла съм да преценя дали някой ме гледа и зашо ме гледа. Не че иска много зрялост за това - тия неща хем се видат с просто око хем се и усещат. Както съм и далеч от мисълта да обвиня себе си за всичко, а всички останали автоматично да ги сложа в графа Невинните жертви на една луда





Тема Re: Според мен,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано26.05.12 04:09



Точно за това говорим. Вие флиртувате с погледи, гъделичкате си и двамата егото, и знаете много добре, че до повече от това няма да се стигне, поради съпътстващите общата картинка обективни обстоятелства. Има хора, които се харесват повече от обикновеното, но се разминават точно поради тези обстоятелства, които като сложим на везната натежават повече . Виж , ако мъжа ти не те кефи вече, си има адвокати , разводи и после можеш да се наслаждаваш на една наистина хубава свобода и нов живот, стига това да ти е целта и смисъла на живота.





Тема Re: Според мен,нови [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано26.05.12 10:43



не, мерси - пробвала съм свобода и оковите на брака и определено си предпочитам второто. То е от което имам истинска нужда - другото си е временна адреналинка, жизнено маловажна





Тема Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано27.05.12 11:29



защо не го приемеш това като здравословен флирт. При него, за двете страни предварително е ясно, че няма да има развитие. Аз поне не съм била в среда, където не се флиртува по този начин. Верно, че при вас пък са присъствали и половинките, та не ще да е бил много здравословен, защото е имало риск да получите "тротоарни екземи" някакви

и не знам, какво име да му измисля на този флирт. Но съм почти сигурна, че човека го е приел за нещо такова и не изпитва нужда да се обяснява, защото мисли, че и ти си наясно.



Тема Re: Ама ти,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано27.05.12 12:38



с кой и за какво да се обяснява не разбрах. Просто се чудех на реакциите му - изглеждат ми неадекватни и объркани - това е. Можеше да е много по-просто.
Аз си мислех, че само аз съм изгубила почва от толкова гледане, ама май и той го е почувствал като мен и тотално е капитулирал, а аз още се държа некак си





Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано27.05.12 17:21



Щом е така следва фазата тотално оттегляне.

Защото рисковите ситуации трябва да бъдат избягвани.



Тема Re: Ама ти,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано27.05.12 21:58



М .. наясно, в шестък.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 01:25



Айде да те успокоя - реагирал е точно така, както аз бих реагирал в момента, в който осъзнавам, че почвам да хлътвам по нещо невъзможно за осъществяване...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано01.06.12 12:10



каква зодия ли?
То май повечето хора така биха реагирали и това е най-лесният начин за решение на проблема, нищо че си е по-скоро бягство, отколкото решение.
Аз лично не знам как бих реагирала в подобна ситуация - до сега не ми се е налагало да реагирам, защото другият винаги е реагирал преди мен и ми е го е спестявал. Но като се знам в името на адреналина бих го гъделичкала и предизвиквала доста време. Напълно ме устройва варианта Нека се обичаме без да се събличаме. Дори може и да не се виждаме лично, а само виртуално да си се закачаме. Не ти ли се струва вълнуващо - това май е единственият сравнително безобиден вариант за консумация на една забранена любов - хем да я изживееш в емоциите си хем реално и на практика да няма нищо

. Но все пак аз съм от хората, които имат дарбата да изживяват нещо илюзорно като реално. Повечето обаче не ги устройва този вариант - искат си да си пипнат



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.06.12 20:04



Случайно да нямаш илюзията, че това не би било изневяра?


Питам, защото аз, ако знам, че някой е ангажиран, не мога да си пусна и само въображението. Цензурата ми реже дори него. А представям си и аз самата да съм ангажирана....
Освен това едно виртуално заиграване си е сериозна предпоставка за "играчка-плачка". Най-малкото нещата ще се задълбочат и човек ще почне да иска още и да страда. Ако беше реална изневяра поне може да се разочарова, но виртуалното общуване предобива особен цвят на собствените фантазии и е дори по-опасно. Как реалният човек от плът и кръв до теб, който живее с теб и го знаеш от години, може да се бори с въображаемия ти идеален приятел. Баш!

..rude & not ginger...



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 21:00



мисля, че имаме работа с един незрял човек, който хем търси майка си, хем внимание. Незнам колко е годишен, но ако е около 40 вече всичко се е превърнало в спорт и няма оправия.

Честно казано аз стоя далеч от такива - не стават нито за приятели, нито за партньори, нито за работа - това са проблемни хора, които нямат ясна позиция. Може да са забавни за компания, но само до там.

Дори не бих си направила труда да обърна внимание на тези детайли, които си описала. Не си струва. И бЪзици е правилно





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 21:26



Нека се обичаме без да се събличаме.

Това може да го измисли само една жена. За това онова бягство за теб е просто бягство, докато за един мъж е единственото решение.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 11:24



не знам за какво става, не го познавам. Но усещам, че секс става. Иначе мацката му нямаше да е толкова силно влюбена в него.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 11:30



Мисля, че си права - в един момент виртуалното ще стане недостатъчно и човек ще тръгне да търси начини да го направи реално. Е тогава вече е моментът да покаже на себе си, че е силен, да осъзнае, че е време да спре и да съумее да спре. Няма да е лесно, но пък защо трябва да е лесно - по-интересно е когато е трудно. И в този случай хем ще си преживял вълнуваща виртуална връзка, хем пратически ще си си чист.
Изневяра е сигурно, но за повечето мъже няма да е проблем, защото се впечатляват само от доказана плътска такава. Нямат време и нерви да губят в разнищване какво се случва в главата на жена им, просто не се интересуват от тези подробности. Което принципно не е хубаво, но си има и хубавите страни.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 11:40



Да, така излиза май. Мъжете сте странни същества. Виждала съм как някои от вас, като не могат или не знаят как да получат една жена се опитват с приятелство да се утешават. Понякога дори постигат забележителни резултати в търпението си да се задоволят с това, въпреки че другото силно им лиспва. Но в един момент и те издават багажа - писва им, започват да се чувстват прецакани, обидени и.... пак стигат до бягството. Това става в момента, когато вече е пределно ясно, че няма да я имат - тя си е създала щастливо семейство.
И пак - това е признак на незрялост, егоизъм, неспособност да обичаш човек ако не е твой.... Сигурно има изключения от правилото, искрено се надявам да е така. Но личният ми опит за сега показва гореспоменатото.
Добре, че има самонадеяни мъже, които си мислят, че могат да излъжат и щастливо женена жена, че иначе щяхме да умрем от скука никой не обръщайки ни внимание

. Човещинка си е да имаш нужда от внимание и покаване, че все още те харесват мъжете. И при положение, че не правиш нищо против волята им, а само приемаш с широки обятия това което ти се предлага доброволно, проблем не виждам ;) Аз не лъжа - от самото начало си казвам директно и с прости думички, че съм щастливо омъжена и шансове няма. Но ако някой е прекалено самонадеян защо да не му дам шанс да се пробва въпреки всичко - забавно ми е



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.06.12 12:05



по-интересно е когато е трудно

Само после да няма "Ох и ах, как страдам, с какво заслужих, не ми се живее, не мога без него" и т.н.

..rude & not ginger...



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 16:52



нормално е - всяко удоволствие се заплаща и всеки сам си преценява дали е готов да плати цената

.
А в случая не е особено висока - все пак не съм имала намерения да се женя за него



Тема Re: Според мен,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.06.12 19:44



В отговор на:

А сериозно - сигурно, защото съм жена, не мога да намеря нещото толкова неродно от твоя страна, че чак да избяга.




Аз пък - щото съм мъж (сигурно) веднага го виждам - тя е женена.
Отделно - той е с гадже.

С други думи - всичките тези негови "домогвания" са съществували само във фантазията на авторката, човека не си е давал сметка как се възприема поведението му и веднага след като е разбрал го е коригирал.

Аз бих направил точно така... прибавянето на бикините на авторката към колекцията ми в случая не е приоритет. А и то е ясно е, че рано или късно - бикините и ще виснат на стената с ловни трофеи.



Тема Re: Според мен,нови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 21:44



Айде бе, не си е давал сметка. Толкова си личеше, че нарочно го прави, че повече не може.
Ти така ли гледаш жените без да се усещаш, че го правиш? Айде моля ти се. Неговото беше нагло, предизвикателно, без капчица обикновен човешки свян и притеснение когато погледите ни се засичаха. Един нормален човек дори да проявява интерес към жена ще внимава как я гледа още повече, че тя е женена, а той е с гадже под мишница. Той го правеше нарочно, няма съмнение в това - в погледа му се четеше: Искам да те предизвикам (но не е много ясно защо). Въпросът е защо го правеше.
И дори да допуснем, че е било несъзнателно и после се е коригирал, какво е това коригиране толкова крайно дето направи впечатление чак на мъжа ми, че избяга без да си каже довиждане с него. Аз казах на мъжа ми, че сигурно приятелката му ревнува от мен и той заради нея да не я дразни не е дошъл да каже чао. С други думи - коригираното му поведение беше дори още по-неадекватно от наглите му втренчени погледи
Теб примерно какво би те накарало да гледаш жена така?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от LookingForMySelf на 02.06.12 21:47.</EM></FONT></P>

Редактирано от LookingForMySelf на 02.06.12 21:49.



Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.06.12 23:09



На теб ти изглеждат неадекватни и объркани, защото не ти пасват на мисленето.

Разправят, мъжете са от Марс, а жените от Венера и това ми изглежда действително така, защото мисленето ни е различно. Затова, колкото и да се опитваш да извлечеш истина, като чертаеш сложните схеми, не ти се получава.

Според мен, от гледна точка на мъжете, всичко е много по-просто и е на повърхността. Гледай там, все едно четеш в прав текст, а не тълкуваш междуредията, като наслагваш свои мисли, защото картинката се изкривява така.



Тема Re: Според мен,нови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.06.12 23:24



Хайде бе, човек, къде се губиш? Онзи ден си мислех, как още не си я нанюхал тази тема, че да туриш нещата в ред



Верно ли, че се е коригирал този? Да си вадиш таралеж от гащите, вече му викат "корекция" значи



Тема Re:Re: Според мен,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.06.12 23:42



Е, как какво би ме накарало да гледам така жена - ми - щото искам да я чукам естествено :)
Другия вариант за поведението му тогава е, че не е очаквал ти да се поддадеш толкова лесно. Направо се чудя как не ти се е обадил и не те е опънал вече, но до седмица-две и това ще стане. ;)



Тема Re:Re: Според мен,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.06.12 23:47



От телефона не мога да видя дали на мен си отговорила, но се бях загубил на ниагарския водопад - много вода, много нещо, тук таме някоя загоряла мадама от бизнес форума, дето се провеждаше в хотела...:) и аз така гледах жадно, ама после и аз се коригирах, щото бях с децата. Но взех някой и друг телефон, де ;)



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.06.12 00:44



Напълно ме устройва варианта Нека се обичаме без да се събличаме. Дори може и да не се виждаме лично, а само виртуално да си се закачаме. Не ти ли се струва вълнуващо - това май е единственият сравнително безобиден вариант за консумация на една забранена любов - хем да я изживееш в емоциите си хем реално и на практика да няма нищо

И ми казваш, че ние мъжете сме странни същества?!





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано04.06.12 11:11



Именно. Мъжете разсъждават далеч по- просто, откровено пред себе си

и директно. Нашите витиевати стратегии за тях са непонятни. И в този смисъл, напълно като ескизи от дневник на девойка в пубертетна възраст ми изглеждат някои писания на авторката на темата, която припознава като истина желаното. В общи линии, мъжете не губят време в загубени каузи, а пък в ситуация като обрисуваната тук- още по- малко. Знам, че за доста жени, особено от типа я скучаещи домакини, я отегчени съпруги, подобни игрички, флирт с изгарящи погледи, романтиката на подтиснатата страст и прочие, могат да притежават привлекателност, но мъжете най-често търсят директния път към целта, ако наистина искат нещо, или просто си бият камшика.
Да не говорим, че са по- лоялни, поне на мен така ми се струва, по отношение на забави със съпруги на приятели...


Редактирано от PipilotaV. на 04.06.12 12:39.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.06.12 22:25



Мисля, че наистина обичаш да се бАзикаш.

И може би малко ти се ебе (извинете за натуралистичния изказ, моля ви се).

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.06.12 06:43



Курвите се разпознават от километри.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано09.06.12 09:50



Малко ли? Т'ва по повод натуралистичния изказ.






Тема Re: Според мен,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.06.12 07:18



Как хубаво и интелигентно го каза...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Според мен,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.06.12 07:31




Като се абстрахираме от мечо-пухското звучене, присъединявам се.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.06.12 07:52



Да не говорим, че са по- лоялни, поне на мен така ми се струва, по отношение на забави със съпруги на приятели... Тук бих поспорила с теб.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ама ти,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.06.12 08:45



Сюрозно? Готова си да сгромолясаш от раз илюзиите ми на стари години?






Тема Re: Според мен,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.06.12 08:50



Би ли ми обяснил онова, от което се абстрихира?








Тема Re: Ама ти,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано12.06.12 11:04



не мога да генерализирам за мъжете, но определено понякога ме объркват. Този например би трябвало от самото начало да си е бил наясно, че между нас нищо не може да има. Но въпреки всичко непрекъснато ме бъзваше за щело и нещело и очевидно това дразнеше гаджето му. И това сигурно щеше да продължи докато аз продължавам да се правя на приятно разсеяна и че нищо не забелязвам. Защото като му показах (с поглед), че усещам какви ги върши и той изведнъж смени посоката на движение. Като се замисля стигам до следните възможни обяснения изредени по приоритет (1 - най-голяма вероятност да е така):

1. Искал е само да пробва дали има влияние над мен и като в видял, че е постигнал желания резултат (харесвам го) е прекратил, защото целта е постигната и вече няма интерес. Мисля, че е от хората, които имат нужда непрекъснато да си доказват, че са харесвани от жените и могат да им влияят.

2. Унесъл се е без да се замисли, и в един момент се е усетил, че е прекалил (пак му го показах с поглед) и трябва да се спре, защото продължение е ясно, че няма да има.

3. Усетил е, че вече губи контрола на положението и че вече не само той ми въздейства, но и аз на него и благоразумно е решил да се оттегли преди да е изпуснал контрола напълно и аз да го поеме вместо него, защото го е страх да не се влюби (а той ясно осъзнава, че си е за страх щото съм женана при това за негов приятел)

4. Усетил е, че дразни гаджето си или тя направо си му е направила забелжка и пак благоразумно е избрал да престане с тази игра, защото най-много да си загуби гаджето заради нея.

Мъжете как ще се изкажат по задъбочените ми разсъждения - имам ли право и къде греша?



Тема Re: Според мен,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.06.12 20:39



Трудно ми е, защото не съм чел (нито гледал) Мечо Пух и го познавам само косвено, по разкази на очевидци.


Но си мисля, че ако той би трябвало да се изкаже за твоето мнение - обект на този разговор - би се изказал именно като Полуидиотчето.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.06.12 20:43



Имаш право.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано12.06.12 21:01



и по-конкретно?



Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.06.12 22:04



Всички варианти са възможни.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано13.06.12 06:33



Изплашил се е от вероятният развой на събитията и последствията му.

Поставил е всичко на кантара и си е дал сметка, че няма никакъв смисъл да продължава с флирта.



Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор jaime14 (born free)
Публикувано13.06.12 20:49



Уф, не ти пусна този пич и това сие!



[IMG]http://i180.photobucket.com/albums/x105/jaimeanna1412/Wolfcopy.jpg[/IMG]

Тема Re: Ама ти,нови [re: jaime14] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано15.06.12 14:44



да бе, излезе мъжка кучка - дава аванси и после бяга като мишок




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.