Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 17.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.06.12 06:43



Курвите се разпознават от километри.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано09.06.12 09:50



Малко ли? Т'ва по повод натуралистичния изказ.






Тема Re: Според мен, [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.06.12 07:18



Как хубаво и интелигентно го каза...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Според мен, [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.06.12 07:31




Като се абстрахираме от мечо-пухското звучене, присъединявам се.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти, [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано12.06.12 07:52



Да не говорим, че са по- лоялни, поне на мен така ми се струва, по отношение на забави със съпруги на приятели... Тук бих поспорила с теб.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ама ти,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.06.12 08:45



Сюрозно? Готова си да сгромолясаш от раз илюзиите ми на стари години?






Тема Re: Според мен,нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано12.06.12 08:50



Би ли ми обяснил онова, от което се абстрихира?








Тема Re: Ама ти,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано12.06.12 11:04



не мога да генерализирам за мъжете, но определено понякога ме объркват. Този например би трябвало от самото начало да си е бил наясно, че между нас нищо не може да има. Но въпреки всичко непрекъснато ме бъзваше за щело и нещело и очевидно това дразнеше гаджето му. И това сигурно щеше да продължи докато аз продължавам да се правя на приятно разсеяна и че нищо не забелязвам. Защото като му показах (с поглед), че усещам какви ги върши и той изведнъж смени посоката на движение. Като се замисля стигам до следните възможни обяснения изредени по приоритет (1 - най-голяма вероятност да е така):

1. Искал е само да пробва дали има влияние над мен и като в видял, че е постигнал желания резултат (харесвам го) е прекратил, защото целта е постигната и вече няма интерес. Мисля, че е от хората, които имат нужда непрекъснато да си доказват, че са харесвани от жените и могат да им влияят.

2. Унесъл се е без да се замисли, и в един момент се е усетил, че е прекалил (пак му го показах с поглед) и трябва да се спре, защото продължение е ясно, че няма да има.

3. Усетил е, че вече губи контрола на положението и че вече не само той ми въздейства, но и аз на него и благоразумно е решил да се оттегли преди да е изпуснал контрола напълно и аз да го поеме вместо него, защото го е страх да не се влюби (а той ясно осъзнава, че си е за страх щото съм женана при това за негов приятел)

4. Усетил е, че дразни гаджето си или тя направо си му е направила забелжка и пак благоразумно е избрал да престане с тази игра, защото най-много да си загуби гаджето заради нея.

Мъжете как ще се изкажат по задъбочените ми разсъждения - имам ли право и къде греша?



Тема Re: Според мен,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.06.12 20:39



Трудно ми е, защото не съм чел (нито гледал) Мечо Пух и го познавам само косвено, по разкази на очевидци.


Но си мисля, че ако той би трябвало да се изкаже за твоето мнение - обект на този разговор - би се изказал именно като Полуидиотчето.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано12.06.12 20:43



Имаш право.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.